آرایش صورت, آرایش و زیبایی, زیبایی

9 ایده آرایش خیره کننده که می توانید با لباس قرمز خود امتحان کنید!

9 ایده آرایش خیره کننده که می توانید با لباس قرمز خود امتحان کنید!

9 ایده آرایش خیره کننده که می توانید با لباس قرمز خود امتحان کنید!

9 ایده آرایش خیره کننده که می توانید با لباس قرمز خود امتحان کنید! کفش های پاشنه دار، لباس قرمز و آرایش مناسب! ما متوجه می شویم که آیا گوگل را برای بهترین آرایش برای لباس قرمز جستجو کرده اید یا خیر. انتخاب آرایش مناسب برای ست کردن با چنین لباس های زیبا می تواند استرس زا باشد.. با این حال، هیچ رویکرد یکسانی برای پوشیدن یک لباس قرمز رنگ و رو به رنگ وجود ندارد. در اینجا چند نکته آرایشی برای لباس قرمز شما آورده شده است!

1.آرایش نود با رنگ قرمز

از آنجایی که لباس قرمز بخشی روشن و پر زرق و برق از ظاهر شماست، باید یک نقطه کانونی را از بقیه ظاهر خود انتخاب کنید.اگر تک تک ویژگی ها را برجسته کنید، ظرافت خود را از دست خواهید داد و زشت به نظر خواهید رسید. یکی از چهره هایی که بسیاری از سلبریتی ها روی فرش قرمز در کنار لباس های قرمز خود انتخاب کرده اند، رنگ نود است.

شما هیچ تزیینی روی صورت خود نمی گذارید، اما کل پوست شما با تابش نوعی درخشش نود و برنزه به عنوان یک نقطه کانونی عمل می کند. برای این ظاهر، به جای کرم پودر، از یک مرطوب کننده رنگی استفاده کنید.

9 ایده آرایش خیره کننده که می توانید با لباس قرمز خود امتحان کنید!

زیرسازی ظاهری تازه و طبیعی از پوست شما می گیرد. هایلایتر را روی صورت خود اضافه کنید. برای درخشندگی گونه‌ها، رژگونه‌های پودری و سپس پودر برنزه‌کننده را به جای زیر استخوان‌های گونه روی سیب‌ها بزنید.

سایه چشم طبیعی، مات، مداد و ریمل مشکی تمام چیزی است که برای چشمانتان نیاز دارید برای تکمیل ظاهر از رژ لب براق یا رژ لب نود استفاده کنید.

2. قرمز برای شب و روز

استفاده از رژ لب قرمز با لباس قرمز یک ترکیب کلاسیک است، اما برای از بین بردن آن باید مطمئن باشید. اگر برای یک مهمانی شبانه آماده می شوید، می توانید با این ظاهر جسورانه همراه شوید. با پایه زیرسازی شروع کنید و از رژگونه بسیار سبک روی سیب های گونه خود استفاده کنید.

9 ایده آرایش خیره کننده که می توانید با لباس قرمز خود امتحان کنید!

3. Smokey Eyes

اگرچه بسیاری از آرایش چشم های اسموکی واهمه دارند زیرا ممکن است با یک لباس قرمز تضاد داشته باشند، اما اگر دقت کنید، چشم های دودی واقعاً با درام لباس قرمز هماهنگ می شوند. برای رویدادهای شبانه، به خصوص، چشم دودی و لباس قرمز بسیار جذاب است. با این حال باید به خاطر داشته باشید که حالا چشمان شما نقطه کانونی هستند. بنابراین یک لایه بسیار نازک از BB کرم بزنید.

یک درخشش هلویی و صورتی روی سیب های گونه شما به چهره نود جذاب میکند. برنز لازم نیست. اما اگر زیرسازی صورت شما را رنگ پریده به نظر می‌رساند، برای داشتن رنگی سالم کمی پودر برنز اضافه کنید.

9 ایده آرایش خیره کننده که می توانید با لباس قرمز خود امتحان کنید!

برای چشم، با کانسیلر شروع کنید روی پلک ها برای کمک به چسبیدن سایه چشم به آن. با یک خط مدادی خطوط ضخیم را در اطراف چشمان خود مشخص کنید.

از ریمل برای حجم دادن به مژه های خود استفاده کنید. حالا خطوط مداد را با خط چشم ژله ای برای خطوط مشخص مشخص کنید. در نهایت سایه چشم متالیک را روی پلک های خود بکشید به جای سایه های کرمی، دو لایه سایه پودری را انتخاب کنید برای لب های شما، رژ لب نود یا برق لب کافی است.

5. جذاب و منحصر به فرد

لازم نیست همیشه در یک لباس قرمز زیبا به نظر برسید. می توان آن را در یک ظاهر معمولی و جذاب داشته باشید. برای این ظاهر، با یک مرطوب کننده شروع کنید. روی چشمان خود سایه چشم با رنگ خنثی بزنید.

از یک مداد برای کشیدن یک خط نازک بالای چشم خود استفاده کنید و با استفاده از انگشت خود با سایه ترکیب کنید. آرایش چشم شما باید حداقل باشد اما برای این ظاهر باید مژه های مصنوعی داشته باشید.

مژه‌های حجیم، ظاهری ساده و چشم نواز را به تصویر می‌کشند مژه های مصنوعی خود را فر کنید و از ریمل برای پرکردن و باز کردن توده ها استفاده کنید.

گونه های خود را با کمی رنگ روی استخوان گونه انجام دهید اما لایت نکنید. یک برق لب رنگی برای لب های شما کافی است. همچنین می توانید رژ لب شفاف، صورتی یا براق بزنید.

9 ایده آرایش خیره کننده که می توانید با لباس قرمز خود امتحان کنید!

6. لب و ناخن

اگرچه برای ظاهری شیک و کلاسیک می توانید رژ لب قرمز را انتخاب کنید اما به طور کلی بهتر است از سایه های روشن تری استفاده کنید که به رنگ طبیعی شما نزدیک تر است.

برق لب رنگی بهترین گزینه برای جلوگیری از تضاد رنگ است. برای ناخن هایتان سعی نکنید رنگ ها را با لباستان هماهنگ کنید. فقط یک مانیکور خوب است. اگر از لاک ناخن استفاده می کنید رنگ های نود را انتخاب کنید.

برای جلوگیری از خشکی، به جای استفاده از فرمول مات، از رژ لب هایی با بافت مانند کرمی استفاده کنید.

لب و ناخن

7. مو

برای موهایتان آن را ساده نگه دارید به دنبال فرهای عجیب و غریب نباشید. کمی فر که روی شانه‌های شما می‌افتند، بدون اینکه تمرکز را از آرایش شما دور کنند چهره‌تان را کاملاً قاب می‌کنند.

مو

8. پوست

یک لباس مجلسی قرمز به راحتی می تواند بر تیرگی و سایر عیوب پوست شما تأکید کند بنابراین دریغ نکنید که روی یک پایه خوب مانند کرم پودر رنگ مارک خوب برای پوشاندن لکه ها خرج کنید. از طرف دیگر، اگر پوست شفافی دارید جای نگرانی زیادی ندارید. یک مرطوب کننده تمام چیزی است که نیاز دارید.

پوست

9. چشم ها یا لب ها را لایت کنید، اما هرگز نه هر دو

یک قانون ثابت برای خوب به نظر رسیدن در رنگ هایی مانند قرمز، دوری از آرایش های سنگین است. اگر با رنگ های جسورانه سخاوتمندانه به نظر برسید، زیاده روی به نظر خواهید رسید.

از طرف دیگر هیچ آرایشی نیز نمی تواند شما را کسل کننده و شسته به نظر برساند بنابراین برای آن ظاهر کلاسیک و ظریف، چشم ها یا لب های خود را هایلایت کنید!

چشم ها یا لب ها را لایت کنید، اما هرگز نه هر دو

آرایش شیک با لباس قرمز

یک لباس قرمز مطمئنا می تواند جادو ایجاد کند اما هنگام استفاده از آرایش باید با دقت انجام شود. بنابراین بسته به زمانی که آن را می پوشید و مناسبتی که آن را می پوشید، تیپ خود را انتخاب کنید.

این مرحله مهم است زیرا شما نمی خواهید ظاهری نامناسب داشته باشید. هنگامی که این موضوع مرتب شد، می‌توانید نکات و ترفندهایی را برای انجام آرایش مناسب برای یک لباس قرمز امتحان کنید و شروع کنید به ظاهری که همیشه می‌خواستید.

سوالات متداول

با لباس قرمز چه رنگی زیورآلات می پوشید؟

بهتر است چیزی را انتخاب کنید که رنگ پررنگ لباس قرمز را تکمیل کنند. جواهرات طلایی مانند گوشواره های حلقه ای طلا یا النگو ظاهری گرم کلاسیک ایجاد می کنند. برای ظاهری امروزی تر، لباس قرمز خود را با یک گردنبند نقره ای یا رنگ های فلزی ست کنید. الماس و مروارید را می توان برای ظاهری پوشید که تطبیق پذیری همیشگی داشته باشد.

با لباس قرمز باید از برق لب استفاده کنم یا رژ لب؟

این به کل آرایش و موقعیت شما بستگی دارد برای مجالس رسمی، رژ لب انتخاب بهتری است زیرا رنگی ماندگار و پررنگ را ارائه می دهد. اگر قصد دارید چشم های خود را برجسته کنید، رژ لب روشن تر با برق لب ترجیح داده می شود. برای آرایش نود، رژ لبی هم رنگ با لباستان یا یک سایه متفاوت بپوشید.

آیا نوع خاصی از ریمل وجود دارد که با لباس قرمز بهتر عمل کند؟

سایه های تیره ریمل مانند مشکی، قهوه ای و سبز تیره به خوبی با لباس قرمز هماهنگ می شوند. اطمینان حاصل کنید که سایه با ظاهر کلی آرایش شما هماهنگ است.

از چه نوع کانتورینگ برای لباس قرمز استفاده کنم؟

سایه های گرم رنگ های طلایی، برنزی و مسی به طور استثنایی با لباس قرمز ست می شود. گونه ها و بینی خود را به آرامی کانتور کنید تا خیلی بد به نظر نرسند. ایجاد ظاهری نرم و لطیف با لب های براق و آرایش چشم نود برای زیبا به نظر رسیدن و تکمیل استایل قرمز روشن.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.