سلامت پوست

4 اشتباه مراقبت از پوست برای عروس ها

4 اشتباه مراقبت از پوست برای عروس ها

4 اشتباه مراقبت از پوست برای عروس ها

4 اشتباه مراقبت از پوست برای عروس ها : عروس خانم ها می خواهید پوست درخشان و شفاف رویاهای خود را داشته باشند. احتمالاً به این فکر می‌کنید که برای اینکه پوست خود را به جایی که می‌خواهید برسانید، باید چه اقداماتی را برای مراقبت از پوست انجام دهید، یا اگر به اندازه کافی خوش شانس هستید که پوستی درخشان دارید، چگونه آن را کمی تقویت کنید. در ادامه بخوانید تا با برخی از اشتباهات رایج در مراقبت از پوست عروسی خود اجتناب کنید.

1. امتحان کردن درمان های زیبایی جدید

صنعت مراقبت از پوست در دهه گذشته شاهد نوآوری های باورنکردنی در محصولات و درمان ها بوده است، و اجتناب از وسوسه امتحان کردن همه آن – به خصوص در آماده سازی برای یک موقعیت خاص، دشوار است. از لایه برداری شیمیایی گرفته تا میکرونیدلینگ، فیشال و موارد دیگر، درمان های زیبایی متمرکز بر پوست بسیار محبوب شده اند.

4 اشتباه مراقبت از پوست برای عروس ها

در حالی که این درمان‌ها می‌توانند برای پوست مفید باشند، حقیقت این است که آنها می‌توانند خشن باشند و پوست هر فردی به طور متفاوتی واکنش نشان می‌دهد. هرگز ایده خوبی نیست که درست قبل از یک رویداد مهم، درمانی را امتحان کنید که برای شما کاملاً جدید است. اگر به دنبال امتحان یک درمان جدید برای رفع نگرانی های پوستی قبل از روز عروسی خود هستید، ایده خوبی است که با یک متخصص مراقبت از پوست مشورت کنید که می تواند یک جدول زمانی مناسب برای دریافت درمان را توصیه کند و در صورت داشتن مشکل، زمان کافی برای بهبودی در اختیار شما بگذارد.

بیشتر بخوانید: زمان بندی مراقبت از پوست قبل از عروسی

2. روتین مراقبت از پوست خود را به شدت تغییر دهید

شاید مناسبت پیش رو باعث شود احساس بهتری در مورد استفاده از مرطوب‌کننده فوق‌العاده گران‌قیمتی که می‌خواستید به دستتان برسد، بهتر می‌کند، یا به شما چراغ سبز بدون احساس گناه برای خرید یک روال کاملاً جدید مراقبت از پوست داده است. اگر می‌خواهید خودتان را درمان کنید و قبل از روز بزرگ کمی مراقبت از خود را تمرین کنید، آن را دنبال کنید! اما به یاد داشته باشید، اگر می خواهید پوست شما در روز عروسی به بهترین شکل ظاهر شود، تغییر چشمگیر روال مراقبت از پوست درست قبل از عروسی ایده خوبی نیست. به پوست خود زمان بدهید تا محصولات جدیدی را که در روال خود معرفی می کنید آزمایش کند یا با آنها سازگار شود.

4 اشتباه مراقبت از پوست برای عروس ها

با آزمایش یک یا دو محصول از چند ماه قبل شروع کنید و سپس به تدریج محصولات را وارد روال جدید کنید. در مورد بدترین سناریو به این موضوع فکر کنید: اگر کاملاً اشتباه پیش برود و شما را با واکنش یا شکست مواجه کند، زمان کافی برای بهبودی و بازگشت به روتینی که برای شما مفید است خواهید داشت.

3. لایه برداری بیش از حد

داشتن پوستی صاف و درخشان برای عروسی کاملاً قابل درک است، اما مطمئن شوید که به آرامی و به معنای واقعی کلمه به لایه برداری نزدیک شوید. لایه برداری بیش از حد یا بیش از حد تهاجمی می تواند به پوست آسیب برساند.

4 اشتباه مراقبت از پوست برای عروس ها

بیشتر بخوانید: مراقبت از پوستی سالم و تمیز برای عروس خانم ها

4. برنزه کردن

داشتن ظاهری برنزه در روز عروسی شما ممکن است مطلوب باشد، اما نحوه رسیدن به آن برنزه نه تنها برای سلامتی، بلکه برای ظاهر پوست شما نیز بسیار مهم است. پختن در زیر نور آفتاب نه تنها ناسالم است، بلکه می تواند منجر به آفتاب سوختگی و خطوط برنزه شود که برای عکس عروسی ایده آل نیست. همچنین غیرمعمول نیست که عروس‌ها قبل از عروسی، یک جلسه برنزه را انتخاب کنند تا درخشش سریع برنزی به دست آورند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.