آرایش صورت, آرایش و زیبایی

3 نکته مهم استفاده از کانسلیر در نواحی مختلف صورت!

3 نکته مهم استفاده از کانسلیر در نواحی مختلف صورت!

3 نکته مهم استفاده از کانسلیر در نواحی مختلف صورت!

3 نکته مهم استفاده از کانسلیر در نواحی مختلف صورت! ما اغراق نمی کنیم وقتی می گوییم پیدا کردن یک کانسیلر برای شما می تواند زندگی را کاملاً تغییر دهد. در حالی که قطعا به شما کمک می‌کند تا حلقه‌های تیره، لکه‌ها، رنگدانه‌ها و غیره را بپوشانید، اما اگر درست استفاده شود، تنها محصول آرایشی پایه‌ای است که برای ایجاد یک ظاهر روزمره بی‌عیب و در عین حال طبیعی به آن نیاز دارید

3 نکته مهم استفاده از کانسلیر در نواحی مختلف صورت!

اما اگر احساس می کنید که کانسیلر شما آنطور که انتظار دارید بعد از استفاده بی عیب و نقص به نظر نمی رسد، نواحی مختلف صورت شما نیاز به تغییر جزئی در سایه دارند، و اگر تمایل دارید از همان سایه در همه جا استفاده کنید این اشتباه است که باید در اسرع وقت از آن خودداری کنید. اما نگران نباشید زیرا ما اینجا هستیم تا کمک کنیم!

ما سه نکته باورنکردنی داریم که به شما کمک می کند سایه مناسب کانسیلر را انتخاب کنید بدون اینکه هر بار عرق کنید…

بیشتر بخوانید: نحوه انتخاب کانسیلر مناسب برای رنگ پوست

1. سایه روشن تری برای زیر چشم انتخاب کنید

انتخاب سایه کانسیلر مناسب برای ناحیه زیر چشم چیزی است که اکثر مردم اشتباه می کنند برای داشتن ظاهری کاملا طبیعی، به دنبال کانسیلری باشید که یک یا دو درجه روشن تر از رنگ پوست شما باشد این کار باعث روشن شدن ناحیه می شود و باعث می شود فوراً بیدارتر به نظر برسید.

نکته : اگر هنگام خرید نمی توانید محصولی را در ناحیه زیر چشم خود امتحان کنید مقداری از آن را روی رگ های مچ دست خود بزنید. اگر رگ ها پس از ترکیب به درستی پنهان شده باشند به احتمال زیاد سایه کاملاً حلقه های تیره شما را می پوشاند.

3 نکته مهم استفاده از کانسلیر در نواحی مختلف صورت!

2. برای لکه ها سایه کمی تیره تر انتخاب کنید

اگر آکنه لکه جوش دارید بهتر است کانسیلری را انتخاب کنید که تقریباً یک درجه تیره تر از رنگ پوست شما باشد. این به جلوگیری از قرمزی و تغییر رنگ جوش کمک می کند این کانسیلر را با کمی زیرسازی ترکیب کنید تا ظاهری بی عیب و نقص مانند پوست داشته باشید.

بیشتر بخوانید: راهنمای گام به گام استفاده از کانسیلر در هر قسمت از صورت

لکه ها سایه کمی تیره

3. به دنبال یک کانسیلر مناسب برای بقیه قسمت های صورت خود باشید

برای پوشاندن تغییر رنگ جزئی روی بقیه قسمت‌های صورت، بهتر است کانسیلری را انتخاب کنید که دقیقاً همرنگ کرم پودرتان باشد. این به ترکیب و پنهان کردن دو محصول بسیار آسان تر کمک می کند و در نتیجه به کل صورت شما ظاهری یکنواخت و بی عیب می بخشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.