آرایش چشم, آرایش صورت, آرایش و زیبایی

10 ایده آرایش زیبا برای همه

10 ایده آرایش زیبا برای همه

10 ایده آرایش زیبا برای همه

10 ایده آرایش زیبا برای همه : این روزها، روش ها و ترندهای زیادی برای آرایش وجود دارد که می توانید آن ها را امتحان کنید. ما در این مطلب به 10 ایده آرایشی میپردازیم که می توانید آن ها را مشاهده کنید.

سایه چشم پاستلی دو رنگ

سایه های پاستلی در حال حاضر در دنیای آرایش و مو به‌طور جدی مورد توجه قرار گرفته‌اند، و سایه چشم دو رنگ بهترین راه برای امتحان کردن ظاهری است. این یک آرایش چشم زیبا است که به راحتی از روز به شب تغییر می کند. اگر آرایش ساده تر را میپسندید ، هر دو رنگ خود را از یک خانواده رنگی انتخاب کنید.

10 ایده آرایش زیبا برای همه

گزینه دیگر، شاید جسورانه تر، استفاده از دو رنگ کاملاً متفاوت، مانند صورتی پاستلی و آبی پاستلی، برای ظاهر دو رنگ خود است. برای انجام این کار، کل پلک بالایی خود را با سایه چشم به رنگ صورتی مرواریدی بپوشانید. در مرحله بعد، از سایه چشم آبی استفاده کنید تا کمی رنگ آبی به گوشه های بیرونی پلک های بالایی خود اضافه کنید، مطمئن شوید که به طور یکنواخت با یک برس سایه چشم ترکیب شده تا تغییر رنگ یکپارچه ای داشته باشید.

رژگونه و لب هلویی

وقتی صحبت از آرایش زیبا به میان می آید، رنگ هلویی همیشه یک سایه خوب است. این به این دلیل است که به اندازه کافی تاریک است تا ویژگی های شما را نمایان کند، اما همچنین به اندازه کافی روشن است که در طول روز از آن استفاده کنید.

10 ایده آرایش زیبا برای همه

یکی از بهترین راه‌ها برای استفاده از رنگ هلویی در آرایش، هماهنگ کردن رژگونه با رنگ لب است. رژگونه را روی استخوان گونه‌های خود بکشید، سپس لب‌هایتان را با رژ لب مایع مات هلویی رنگ کنید.

سایه چشم دودی

هیچ چیز به اندازه سایه چشم دودی چشمگیر نیست. و در حالی که ممکن است به طور سنتی چشم‌های دودی بیشتر تند و تیز در نظر گرفته شوند تا زیبا، اما واقعاً به شما بستگی دارد که ظاهرتان به چه سمتی گرایش پیدا کند. با ترکیب مناسب سایه‌ها، یک چشم دودی قطعا می‌تواند به عنوان جذاب شناخته شود.

10 ایده آرایش زیبا برای همه

سایه چشم هاله دار

این سایه در مورد قرار دادن سایه چشم در مرکز پلک ها و اطراف آن با رنگ متضاد برای ایجاد یک جلوه هاله است. ایده آل برای کسانی که به تازگی وارد هنر آرایش می شوند و سایه های مختلفی ندارند، تنها چیزی که نیاز دارید دو سایه چشم متفاوت برای دستیابی به یک چشم هاله عالی است.

10 ایده آرایش زیبا برای همه

لب نود

آرایش نود و این رنگ لب هر آرایشی را فوق‌العاده زیبا نگه می‌دارد و در عین حال ظاهر شما را با لطیف در نظر می آورد.

10 ایده آرایش زیبا برای همه

رژ لب قرمز

این رنگ پررنگ یک افزودنی عالی برای قرار ملاقات، دورهمی دخترانه، یا یک کنسرت است. ما همچنین می دانیم که این ظاهر همیشه در مد است، بنابراین می توانید لب های قرمز را در تمام طول سال استفاده کنید.

10 ایده آرایش زیبا برای همه

لب های براق

لب های براق بسیار شیک هستند و می توانید ان را در موقعیت های رسمی و غیر رسمی انتخاب و استفاده کنید. راهنمای استفاده در برق لب را در مطلب بعدی بخوانید: چگونه لب های براق و شیشه ای داشته باشیم؟

10 ایده آرایش زیبا برای همه

لب های صورتی روشن

به جای زدن سایه صورتی تند روی چشم ها یا گونه های خود – که ظاهر خوبی است اما بسیار جسورانه است – آن را روی لب های خود با رژ لب صورتی روشن امتحان کنید. بقیه آرایش صورت خود را ظریف نگه دارید و به جای مشکی، با خط چشم قهوه ای روی چشمان خود تأکید کنید.

10 ایده آرایش زیبا برای همه

خط چشم بالدار آبی

خط چشم مشکی یک کلاسیک است که ما همیشه آن را دوست خواهیم داشت، اما چرا همه چیز را با رنگ به سطح بالاتری نبریم؟ این همان چیزی است که خط چشم بال آبی ایجاد می کند .

10 ایده آرایش زیبا برای همه

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.