سلامت مو

چگونه موهای فر را سشوار بکشیم؟

چگونه موهای فر را سشوار بکشیم؟

چگونه موهای فر را سشوار بکشیم؟

چگونه موهای فر را سشوار بکشیم؟ : اگر موهای مجعد دارید، احتمال زیادی وجود دارد که در مورد سشوار کشیدن آنها به مشکل بخورید. به طور جدی، چرا وقتی سشوار خود را خاموش می کنید، به نظر می رسد که ناگهان موهای شما وز شده است؟ خیلی عادلانه نیست! خوشبختانه، لازم نیست اینطور باشد. ما اینجا هستیم تا به شما بگوییم که می توانید فرهای خود را به زیبایی با سشوار خشک کنید. به خواندن ادامه دهید تا دریابید که چگونه موهای مجعد را به درستی خشک کنید، از ابزارها و محصولات حالت دهنده مو تا مراحلی که باید برای موهای زیبا دنبال کنید.

برای سشوار کشیدن موهای مجعد به چه چیزی نیاز دارید؟

وقتی صحبت از حالت دادن به موهای واقعا مجعد می شود، هر سشوار قدیمی یا محصول حالت دهنده مو این کار را نمی کند. قبل از اینکه موهای مجعد خود را سشوار کنید، ابزار مناسب و محصولات مراقبت و حالت دهنده مو را تهیه کنید. به خواندن ادامه دهید تا متوجه شوید کدام محصولات به بهترین وجه با رشته های مجعد شما مطابقت دارند.

محصول شماره 1. سشوار سرامیک یا تورمالین

همه سشوارها یکسان نیستند و سشوارهای مختلف برای انواع مو مناسب هستند. سشوار سرامیکی یا تورمالین برای موهای مجعد شما بهترین است، زیرا باعث وز شدن کمتر و براق شدن موهای شما می شود.

محصول شماره 2. دیفیوزر

آیا آن عنصر الحاقی گرد بزرگی که همراه با سشوار شما ارائه شده است را می شناسید؟ ممکن است آن را در پشت کمد خود انداخته باشید، اما زمانی که موهای مجعد را سشوار می کنید، می تواند مفید باشد. در واقع، یک دیفیوزر می تواند به فرم و تعریف فرهای شما کمک کند و همچنین موخوره را کاهش دهد – بنابراین آن را روی پرونتو سشوار خود قرار دهید!

چگونه موهای فر را سشوار بکشیم؟

محصول شماره 3. شامپو، نرم کننده و ماسک موی فرموله شده برای موهای مجعد

اگر پوست چرب داشته باشید، از مرطوب کننده ای که برای پوست های خشک فرموله شده است، استفاده نمی کنید، اینطور نیست؟ در مورد موهای شما هم همینطور است. شامپو، نرم کننده و ماسک مو را انتخاب کنید که مخصوص موهای مجعد است.

محصول شماره 4. مرطوب کننده مو

اغلب اوقات، موهای مجعد می توانند در سمت خشک باشند، بنابراین مرطوب نگه داشتن موهای فر شما به اندازه کافی مهم است. یک مرطوب کننده در حمام خود نگه دارید تا بتوانید طبق معمول بعد از شامپو کردن موهای خود مقداری از آن را برای آبرسانی بیشتر استفاده کنید.

محصول شماره 5. موس یا ژل مو

وقتی صحبت از موهای مجعد می شود، احتمالاً می خواهید به موهای فرهای خود کمک کنید تا حالت خود را حفظ کنند و مارپیچ های زیبایی که نوع موهای شما را مشخص می کنند، حفظ کنید. سعی کنید از موس مو یا ژل مو روی موهای مرطوب استفاده کنید تا این اتفاق بیفتد.

محصول شماره 6. سرم مو

وقتی موهای مجعد خود را سشوار می کنید، می خواهید صاف و براق به نظر برسند. هنگامی که موهای شما خشک شد، مطمئن شوید که یک سرم مو در دسترس دارید تا ظاهر خود را کامل کنید.

چگونه موهای فر را سشوار بکشیم؟

موهای مجعد را چگونه سشوار کنیم؟

این مراحل را دنبال کنید تا موهای مجعد خود را تا حد کمال سشوار خشک کنید.

مرحله 1: با موهای تمیز شروع کنید

برای استفاده حداکثری از موخوره خود، زیر دوش بروید و موهای مجعد خود را با شامپو و نرم کننده مناسب تمیز کنید. موهای خود را برخلاف آب داغ با آب ولرم بشویید، زیرا H2O داغ می تواند خشک شود. یک یا دو بار در هفته، نرم‌کننده را با ماسک تغذیه‌کننده‌ی فوق‌العاده روغن تعویض کنید.

مرحله 2: آب اضافی را تخلیه کنید

موهای خود را با یک تی شرت نخی پاک کنید، که از حوله ملایم تر خواهد بود. شما نمی خواهید الگوی فر خود را به هم بزنید، بنابراین ملایمت با موهای خیس خود بسیار مهم است.

مرحله 3: از یک مرطوب کننده استفاده کنید

مطمئن شوید که محصول را روی طول و انتهای موهای خود متمرکز کرده اید، مقداری به اندازه یک چهارم از نرم کننده باقی مانده استفاده کنید تا به مرطوب نگه داشتن فرهای شما کمک کند.

مرحله 4: ژل مو یا موس مو را اضافه کنید

بعد از گذشت چند دقیقه و زمان جذب نرم‌کننده‌تان، یک ژل مو یا موس مو ، از ریشه تا انتها بزنید تا به شما کمک کند موهایتان را فر کنید و موهای وز را مدیریت کنید. پس از استفاده از موس یا ژل روی موهایتان، یال خود را تکان دهید تا قبل از سشوار کردن، موهای فرها حالت طبیعی خود را به دست آورند. این به شما کمک می کند تا مطمئن شوید که فرهای بیش از حد سفت نخواهید داشت!

چگونه موهای فر را سشوار بکشیم؟

مرحله 5: مو های خود را پخش کنید

قبل از شروع به خشک کردن موهای خود، ضمیمه پخش کننده خود را روی سشوار خود قرار دهید. در دمای پایین تا متوسط، سر خود را برگردانید و شروع به پخش کردن ریشه های خود در پشت گردن خود کنید تا زمانی که شاخک های کوچک را روی پوست سر خود احساس کنید. برای به دست آوردن حداکثر بالابر، دیفیوزر خود را با حرکات دایره ای حرکت دهید. مطمئن شوید که انتهای خود را از دیفیوزر دور نگه دارید، زیرا در نتیجه احتمال خشک شدن و وز شدن آنها بیشتر است. این فرآیند را در بخش های کوچک و قابل کنترل تکرار کنید تا موهای شما 80 درصد خشک شود. اجازه دهید فرهای شما در بقیه مسیر خود به خود خشک شوند.

مرحله 6: کارتان را با سرم مو تمام کنید

هنگامی که موهایتان کاملا خشک شد، کمی از سرم مو را روی طول و انتهای خود بمالید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.