سلامت مو

چگونه موهایمان را در هوا خشک کنیم که وز نشود؟

چگونه موهایمان را در هوا خشک کنیم که وز نشود؟

چگونه موهایمان را در هوا خشک کنیم که وز نشود؟

چگونه موهایمان را در هوا خشک کنیم که وز نشود؟ : بعد از هر دوش – یا حداقل، هر بار که موهایتان را می شویید – این سوال پیش می آید که آیا باید موها را با سشوار یا هوا خشک کنید. اگر به دنبال یک استایل فوق العاده براق هستید، سشوار کشی ممکن است ارجح به نظر برسد، اما استفاده مکرر از ابزارهای حرارتی می تواند بر ظاهر و سلامت موهای شما تأثیر بگذارد.

به جای سشوار کشیدن موهایتان بعد از هر دوش گرفتن، بافت طبیعی موهای خود را در آغوش بگیری. به ما اعتماد کنید، کنار گذاشتن سشوار به این معنی نیست که باید ظاهر زیبایی خود را قربانی کنید. به خواندن ادامه دهید تا نکاتی را در مورد نحوه خشک کردن موها با هوا، نکاتی برای کامل کردن تکنیک خشک کردن با هوا و بهترین محصولات خشک کردن موی ما برای یادگیری مهارت های حالت دادن بدون گرما به سطح بعدی بیاموزید.

آیا بهتر است اجازه دهید موهایتان در هوا خشک شود؟

همانطور که در بالا ذکر کردیم، استفاده مداوم از ابزارهای حرارتی روی موهای شما می تواند بر روی موهایتان تأثیر منفی بگذارد. با انتخاب خشک کردن موهایتان در هوا، می توانید به موهای خود اجازه دهید به طور طبیعی خشک شوند و آسیب را کاهش دهید و در درازمدت ظاهری زیباتر ایجاد کنید.

چه مدت طول می کشد تا موها در هوا خشک شوند؟

همانطور که می بینید، خشک کردن مو با هوا یک تکنیک عالی برای حفظ فرم تارهای شما است، اما احتمالاً از خود می پرسید که واقعا چقدر طول می کشد. حقیقت این است که بستگی به نوع مو و طول موهای شما دارد. به طور معمول، خشک شدن کامل موها تا سه ساعت طول می کشد، اما اگر بافت ضخیم تری دارید، ممکن است بیشتر طول بکشد. با این حال، کلید تسریع روند این است که اطمینان حاصل کنید که آب اضافی را از رشته های خود حذف می کنید.

چگونه موهایمان را در هوا خشک کنیم که وز نشود؟

بیشتر بخوانید: آموزش خشک کردن موها به روش درست

چگونه موها را خشک کنیم؟

شاید با این فکر که خشک کردن موهایتان در هوا نیاز به تکنیک دارد، می‌خندید، اما باور کنید یا نه، این مسیله وجود دارد! آیا برای یادگیری روش صحیح خشک کردن مو با هوا آماده اید؟ برای انجام این کار، آموزش گام به گام ما را دنبال کنید.

1. موهای خود را از شر آب اضافی خلاص کنید

قبل از اینکه از حمام بیرون بیایید، توله سگ درونی خود را در آغوش بگیرید و آب اضافی را از رشته های خود خارج کنید. همانطور که در بالا اشاره کردیم، این به سرعت بخشیدن به فرآیند خشک کردن هوا کمک می کند.

2. از سرم مو استفاده کنید

اگر بزرگترین نگرانی شما این است که چگونه موهای خود را بدون فر کردن با هوا خشک کنید، آن را دریافت می کنیم. گاهی اوقات، اجازه دادن به موهای شما در هوای خشک می تواند منجر به موخوره ناخواسته شود. برای کمک به مدیریت آن، کافی است کمی سرم مو یا کرم ضد وز را روی رشته های مرطوب خود استفاده کنید. در نتیجه، رشته های شما ظاهری مرتب و صیقلی خواهند داشت.

چگونه موهایمان را در هوا خشک کنیم که وز نشود؟

3. به موهای خود ضربه بزنید، مالش ندهید

برای خشک کردن موهایتان آن ها را نمالید بلکه با حوله آن ها را فشار داده تا آب اضافی خارج شود.

4. با دقت گره موهایتان را باز کنید

هنگامی که موهای شما تقریباً کاملاً خشک شد، آن را باز کنید و از یک شانه دندانه دار برای باز کردن به آرامی موهای خود استفاده کنید، از انتهای خود شروع کنید و تا ریشه های خود ادامه دهید. این شانه‌ها متحد نهایی موهای خیس هستند زیرا فضای اضافی بین دندان‌ها اجازه می‌دهد تا موها به راحتی بدون اصطکاک اضافی عبور کنند.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.