سلامت مو

همه چیز برای داشتن موهای براق

همه چیز برای داشتن موهای براق

همه چیز برای داشتن موهای براق

همه چیز برای داشتن موهای براق : ظاهر براق مو منعکس کننده موهایی است که هیدراته، بدون موخوره و مهمتر از همه سالم به نظر می رسند. در این مطلب به شما می آموزیم چگونه می توانید موهای براق داشته باشید.

سرم مو را روی موهای مرطوب بمالید

هدف از داشتن موهای سالم – درست مانند پوست – حفظ رطوبت است. هنگامی که مو فاقد آبرسانی مناسب باشد، وز و خشک می شود که می تواند منجر به آسیب در جاده شود. همانطور که استفاده از مرطوب کننده بلافاصله پس از بیرون آمدن از حمام می تواند به حفظ رطوبت کمک کند، موهای شما نیز باید از این روش پیروی کنند. پس از شستشوی بعدی، اجازه دهید موهایتان کمی خشک شوند تا زمانی که در لمس مرطوب به نظر برسند. سپس، یک سرم مغذی مو را روی تارهای خود بمالید – انجام این کار زمانی که هنوز کمی خیس هستند، به اطمینان از براق بودن تا زمان خشک شدن کمک می کند.

از شامپو و نرم کننده استفاده کنید

تارهای صاف به راحتی با اتو به دست می آیند، اما اگر می خواهید بدانید که چگونه به طور طبیعی موهای صاف داشته باشید، پاسخ درست در حمام شما نهفته است. درست است، کلید نمایش موهای صاف و براق با محصولات مراقبت از مو و شامپو و نرم کننده شما به ویژه شروع می شود.

همه چیز برای داشتن موهای براق

موهای خود را با هوا خشک کنید

ممکن است فکر کنید که سشوار کردن موهایتان بلافاصله پس از شستشو ایده آل است، اما اجازه دهید موهایتان کمی در هوا خشک شود، می تواند به نتایج بهتری منجر شود. خشک کردن هوا یک راه عالی برای کاهش آسیب است که به یال شما کمک می کند در دراز مدت بهتر به نظر برسد. قبل از اینکه کار را با سشوار خود تمام کنید، به سادگی اجازه دهید تا رشته های شما تا حدی خشک شوند.

همیشه از محافظ حرارت استفاده کنید

گوش کنید، همه ما می دانیم که حالت دادن بیش از حد گرما می تواند به موهای آسیب دیده کمک کند – اما این بدان معنا نیست که باید سشوار و اتو فر کننده خود را برای همیشه کنار بگذارید. در عوض، زمانی که می‌خواهید موهایتان را با حرارت حالت دهید، قبل از شروع حالت دادن به موهایتان، حتما از اسپری محافظ حرارت استفاده کنید. انجام این کار می تواند به محافظت از تارهای شما در برابر دمای بالا کمک کند و به شما این امکان را می دهد که با ابزارهای حرارتی به استایل های براقی برسید بدون اینکه خطر موهای آسیب دیده گرما را تهدید کنید.

همه چیز برای داشتن موهای براق

 از برس موی مناسب استفاده کنید

اینکه چگونه موهایم را براق کنم مسئله روز است و استفاده از یک برس موی با کیفیت همه تفاوت را ایجاد می کند. شاید بپرسید چرا؟ برس های مو در اشکال و اندازه های مختلف وجود دارند و عملکردهای متفاوتی دارند. و در حالی که ممکن است فکر کنید می‌توانید از هر برس مویی که می‌خواهید استفاده کنید، حرکت نادرست می‌تواند شما را با تارهای وز و وز کند.

روی بالش ابریشمی بخوابید

ممکن است بسیار لوکس به نظر برسد، اما خوابیدن روی یک روبالشی ابریشمی یا ساتن (به جای یک روبالشی نخی) می‌تواند به حفظ ابریشمی‌تر و براق‌تر شدن رشته‌های شما کمک کند. در حالی که روبالشی پنبه‌ای استاندارد شما می‌تواند باعث شکستن موها پس از یک شب چرخش و چرخش شود، یک روبالشی ابریشمی یا ساتن روی تارهای شما (و پوست شما) بسیار نرم‌تر است. روی یک روبالشی نرم‌تر سرمایه‌گذاری کنید و برای لذت بردن از خواب زیبایی جدی آماده شوید.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.