دسته‌بندی نشده

نرم کننده پوست چیست؟

نرم کننده پوست چیست؟

نرم کننده پوست چیست؟

نرم کننده پوست چیست؟ : تا به حال به این فکر کرده اید که محصولات مراقبت از پوست مورد علاقه شما چیست؟ امروز، ما اینجا هستیم تا در مورد مرطوب کننده ها و انواع موادی که در فرمول آنها پیدا می کنید صحبت کنیم. ما قبلاً به مرطوب کننده ها پرداخته ایم و اکنون زمان آن رسیده است که اصطلاح محبوب دیگری را که ممکن است شنیده باشید مرور کنیم: نرم کننده ها. در ادامه بخوانید تا بدانید نرم کننده چیست و چه فوایدی دارد.

نرم کننده چیست؟

در پاسخ به سوال نرم کننده پوست چیست؟ طبق مطالعه‌ای از مرکز ملی اطلاعات بیوتکنولوژی (NCBI) نرم‌کننده‌ها را به عنوان یک ماده، عمدتاً لیپیدها و روغن‌ها، که در مرطوب‌ کننده استفاده می‌شود، تعریف می‌کند.

برخی از نرم‌کننده‌هایی که ممکن است از روی برچسب محصولات مورد نیاز خود تشخیص دهید عبارتند از لانولین، روغن آفتابگردان و روغن جوجوبا، طبق گفته کلینیک مایو.

نرم کننده پوست چیست؟

نرم کننده ها چه فوایدی برای پوست دارند؟

همانطور که می توانید تصور کنید، اگر نرم کننده ها در فرمول های مرطوب کننده گنجانده شوند، باید به نوعی برای پوست شما مفید باشند. بنابراین، چه فواید نرم کننده پوست را باید بدانید؟

طبق گفته کلینیک مایو، نرم کننده ها در کرم ها، ژل ها و سرم ها برای کمک به صاف کردن پوست استفاده می شوند. به گفته NCBI، جدا از صافی، به آبرسانی و بهبود نرمی و انعطاف پذیری پوست نیز کمک می کنند. اساساً، آنها یک کلاس از مواد ضروری برای مرطوب کردن و بهبود بافت پوست هستند.

بیشتر بخوانید:‌ چگونه کف پاهای خود را نرم کنیم؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.