آرایش و زیبایی

نحوه پوشاندن نیش پشه با آرایش

نحوه پوشاندن نیش پشه با آرایش

نحوه پوشاندن نیش پشه با آرایش

نحوه پوشاندن نیش پشه با آرایش : گاهی ممکن است یک قرار مهم داشته باشید اما یک نیش پشه مزاحم ظاهر شما را بهم بریزد. ما در این مطلب به شما می آموزیم یک نیش پشه را با آرایش بپوشانید.

نیش پشه چگونه است؟

قبل از اینکه در مورد نحوه پنهان کردن نیش پشه صحبت کنیم، بیایید به شکل ظاهری آنها بپردازیم – اگر نتوانید نیش پشه را تشخیص دهید، نمی توانید آن را بپوشانید. کلینیک مایو بیان می کند که نیش پشه نواحی قرمز، خارش دار و متورم روی پوست است. این نیش حشرات معمولاً خارش را متوقف می کند و ظرف چند روز خود به خود بهبود می یابد. با این اوصاف، چند اقدام احتیاطی وجود دارد که می توانید برای تحمل بیشتر برخورد با گزش خارش دار انجام دهید.

چگونه نیش پشه را پنهان کنیم؟

با آرایش به سادگی می توانید جای پشه را بپوشاند.

نحوه پوشاندن نیش پشه با آرایش

مرحله 1: صورت خود را پرایم کنید

هر زمانی که برای آرایش کردن وقت می گذارید، همیشه باید روتین خود را با یک پرایمر شروع کنید تا مطمئن شوید که بقیه آرایش شما یکنواخت می شود و به آرامی ادامه می یابد. از این گذشته، آخرین چیزی که می خواهید این است که سخت کار کنید تا نیش پشه خود را کاملاً پنهان کنید، فقط برای اینکه در گرمای تابستان آب شود. بنابراین، یک پرایمر مات دراز کنید و مقدار کمی آن را روی صورت خود پخش کنید تا سطحی یکنواخت برای کار کردن داشته باشید.

مرحله 2: رنگ نیش پشه خود را اصلاح کنید

از یک کانسیلر اصلاح کننده رنگ سبز برای کمک به خنثی کردن قرمزی گزش ها استفاده کنید. این به لطف چرخه رنگ و این واقعیت که قرمز و سبز در مقابل یکدیگر قرار گرفته اند کار می کند و پوشش بهینه را تضمین می کند. در حالی که در آن هستید، اگر متوجه تیرگی یا تیرگی شدید، می توانید از کانسیلر اصلاح کننده رنگ هلویی یا بنفش استفاده کنید تا به خنثی کردن آن نواحی نیز کمک کند.

مرحله 3: فونداسیون

فونداسیون مات را در سایه دلخواه خود بمالید و از مخلوط کن آرایش استفاده کنید تا آن را در جای خود قرار دهید. مثل همیشه، به یاد داشته باشید که ضربه بزنیدبزنید، نه مالش، زیرا مالش می‌تواند نیش پشه‌تان را بیشتر تحریک کند، آن را قرمزتر کند، و به‌طور موثر تمام زیبایی‌های آرایشی را که تا این مرحله به دست آورده‌اید از بین ببرد.

نحوه پوشاندن نیش پشه با آرایش

مرحله 4: پنهان کردن

اگر هنوز متوجه قرمزی کمی شدید، یک یا دو نقطه از یک کانسیلر با رنگ گوشت را روی نیش پشه خود بزنید و از یک اسفنج آرایشی برای ترکیب کردن آن استفاده کنید. در حالی که در آن هستید، می توانید کمی کانسیلر به پل بینی، مرکز چانه، پیشانی و مثلث های وارونه زیر چشم خود اضافه کنید. استفاده از کانسیلر در این مکان ها به شما این امکان را می دهد که ظاهر چهره خود را روشن کنید و به ظاهر زیبایی کلی خود عمق و بُعد می بخشید.

مرحله 5: ظاهر خود را تنظیم کنید

اکنون که نیش پشه خود را به طور بی عیب و نقص پنهان کرده اید، زمان آن رسیده است که از ماندگاری ظاهر خود اطمینان حاصل کنید. برای انجام این کار، از یک برس پودر صورت کرکی استفاده کنید تا یک لایه پودر شفاف از پیشانی تا چانه را گردگیری کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.