آرایش چشم

نحوه صحیح ریمل زدن برای افزایش حجم و طول

نحوه صحیح ریمل زدن برای افزایش حجم و طول

نحوه صحیح ریمل زدن برای افزایش حجم و طول

نحوه صحیح ریمل زدن برای افزایش حجم و طول : مژه های بزرگ و پررنگ هرگز از مد نمی افتند. اگر برای اکستنشن مژه کاملاً آماده نیستید، یا در استفاده از مژه مصنوعی مهارت کافی ندارید، لایه‌بندی ریمل ممکن است برای شما مناسب باشد. می‌توانید با قرار دادن چند لایه ریمل مختلف روی هم، مژه‌های خود را از بی‌درخشی به شاداب تبدیل کنید. همراه ما باشید تا همه چیز را در این باره بخوانید.

چند لایه ریمل باید بزنید؟

قوانین لایه بندی ریمل ساده است – هیچ قانونی وجود ندارد! دو تا سه ریمل بر اساس افکت مورد نظر خود انتخاب کنید و لایه برداری کنید. نحوه استفاده از هر ریمل و مقدار فرمولی که مژه های خود را با آن می پوشانید، بیشتر از اینکه چند لایه زده اید، بر ظاهر شما تأثیر می گذارد.

چه چیزی اول قرار میگیرد: ریمل بلند کننده یا حجم دهنده؟

همانطور که گفته شد، ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید که آیا علمی وجود دارد که بهترین ترتیب برای ظاهر مژه های چند لایه شما باشد. شاید شنیده باشید که وقتی نوبت به مراقبت از پوست می‌رسد، ابتدا باید محصولاتی را با سبک‌ترین قوام لایه‌برداری کنید، ما همین کار را برای ریمل شما توصیه می‌کنیم.

اگر تفاوتی در قوام فرمول‌هایتان وجود ندارد، معمولاً می‌خواهید ابتدا ریمل بلندکننده خود را برای جدا کردن و مشخص کردن مژه‌ها بزنید، سپس با ریمل حجم‌دهنده‌تان بپوشانید تا ظاهر هر مژه را از ریشه تا پر کند.

نحوه صحیح ریمل زدن برای افزایش حجم و طول

چگونه لایه های ریمل را اعمال کنیم؟

اکنون که ابزار ترکیب شناسی ریمل خود را آماده کرده اید، مراحل زیر را دنبال کنید و در کمترین زمان مژه های پررنگ و چشمگیر خود را خواهید زد.

1. مژه های خود را آماده کنید

برای سهولت استفاده از ریمل خود، با آماده کردن مژه ها با پرایمر مژه شروع کنید. این پرایمر دور مژه‌های شما می‌پیچد و به‌عنوان سطحی صاف برای اولین لایه ریمل شما عمل می‌کند و تاثیر هر ریملی را تقویت می‌کند.

2. یک فرمول را انتخاب کنید

از بلند کردن تا فر کردن، انواع مختلفی از فرمول های ریمل در بازار وجود دارد. بهترین بخش در مورد لایه بندی این است که می توانید از ترکیب ریمل ها برای ایجاد ظاهری عالی برای مژه ها استفاده کنید. بسته به نیاز خودتان یک ریمل را انتخاب کنید.

نحوه صحیح ریمل زدن برای افزایش حجم و طول

3. قبل از اعمال، ریمل های اضافی را تمیز کنید

مقدار کمی ریمل تا حد زیادی به شما کمک می کند، بنابراین مطمئن شوید که از شر ریمل اضافی خلاص شوید. به سادگی قبل از اعمال هر لایه، کل برس را روی لبه لوله بکشید. این کار به جلوگیری از هر گونه جمع شدن ریمل کمک می کند و اطمینان حاصل می کند که هر لایه ریمل به آرامی و روان روی پوست می رود.

4. ریمل را اعمال کنید

همانطور که قبلاً گفتیم، اولین لایه ریمل کاملاً در مورد جدا کردن و مشخص کردن مژه ها است. برای این کار، با یک ریمل پایه که فرچه باریکی دارد شروع کنید. برس ریمل را تا حد امکان نزدیک به ریشه مژه های خود قرار دهید، سپس به سمت بالا بکشید. این مرحله را در بالای مژه های خود تکرار کنید و فرچه را از ریشه خط مژه بالایی به سمت نوک مژه ها حرکت دهید. قبل از اینکه لایه بعدی خود را اضافه کنید، صبر کنید تا اولین لایه شما خشک شود.

5. مژه های خود را لایه لایه ریمل بزنید

برای شروع لایه برداری، فرمول بعدی را بگیرید و یک کت سبک به مژه های خود بزنید. جلوگیری از جمع شدن در اینجا مهم است، بنابراین از یک لایه نازک ریمل استفاده کنید و قبل از رفتن به لایه بعدی صبر کنید تا هر لایه خشک شود. به لایه بندی ریمل های خود ادامه دهید تا به ظاهر دلخواه خود برسید.

نحوه صحیح ریمل زدن برای افزایش حجم و طول

6. با مژه های پایین خود کار را تمام کنید

از آنجایی که مژه‌های پایینی شما معمولاً نازک‌تر از مژه‌های بالا هستند، ایده خوبی نیست که آن‌ها را با چند لایه ریمل بزنید، اما یک ریمل زدن سریع با ریمل پایه‌تان برای یکدست‌تر کردن ظاهرتان کافی است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.