انواع لوازم آرایشی, سلامت پوست

نحوه استفاده از پودر پاک کننده صورت

نحوه استفاده از پودر پاک کننده صورت

نحوه استفاده از پودر پاک کننده صورت

نحوه استفاده از پودر پاک کننده صورت : پودر پاک کننده صورت یک محصول جدید در دسته لوازم مراقبت از پوست است که سالها در چین و کره محبوبیت بسیاری داشته اما هم اکنون در کشورهای دیگر نیز مورد استفاده قرار میگیرد. در این مطلب به این پودرها میپردازیم. همراه ما باشید.

پودر پاک کننده چیست؟

پودر شستشوی صورت دقیقاً همان چیزی است که به نظر می رسد: پاک کننده ای که به شکل پودر است. قوام مشابه پودر بچه دارد اما قابلیت پاک کنندگی دارد. برای تبدیل این پودر به شکل پاک‌کننده‌اش، آب اضافه می‌کنید که بسته به محصولی که استفاده می‌کنید، آن را به کرم یا فوم پاک‌کننده تبدیل می‌کند.

چه کسانی باید از پودر پاک کننده استفاده کنند؟

دو دلیل کلیدی وجود دارد که ممکن است یک شوینده پودری را به پاک کننده استاندارد ترجیح دهید. برای شروع، این نوع پاک کننده اغلب به عنوان پودر لایه بردار شناخته می شود، زیرا توانایی آن در لایه برداری پوست شما است. این گزینه محبوب برای کسانی است که پوست حساسی دارند اما همچنان می خواهند تجمع سلول های مرده پوست را از بین ببرند.

پاک کننده صورت پودری نیز یک انتخاب مناسب برای سفر است زیرا نیازی نیست نگران محدودیت مایعات یا نشت اتفاقی آن باشید.

نحوه استفاده از پودر پاک کننده صورت

نحوه استفاده از پودر پاک کننده

اشاره کردیم که برای تغییر شکل پاک کننده پودری خود، باید آب اضافه کنید. در مورد میزان آب – این واقعاً تماس شماست. یکی از بهترین چیزها در مورد پاک کننده های صورت پودری این است که می توانید فرمول آن را بر اساس نیاز خود سفارشی کنید. برای یک پودر لایه بردار، آب کمتری اضافه کنید. برای پاک‌کننده‌ای نرم‌تر و ملایم‌تر، مقدار بیشتری اضافه کنید. می توانید بازی کنید و پیدا کنید که کدام گزینه برای شما مناسب تر است. هنگامی که آب را اضافه کردید، فرمول را روی پوست خود با حرکات دایره ای ماساژ داده، سپس با آب ولرم بشویید.

چگونه در روتین مراقبت از پوست خود از پودر پاک کننده استفاده کنیم؟

ناگفته نماند که روتین مراقبت از پوست شما باید بیش از یک پاک کننده صورت پودری نیاز داشته باشد. این مراحل را برای تکمیل رژیم خود دنبال کنید.

گام 2. یک سرم صورت بزنید

پس از پاکسازی، به سراغ سرم بروید. گزینه های زیادی برای انتخاب وجود دارد، اما ما عاشق توانایی های روشن کننده سرم ویتامین C هستیم.

مرحله شماره 3. نقطه روی کرم دور چشم

در مرحله بعد، با استفاده از کرم دور چشم، کمی عشق به پوست لطیف اطراف چشم خود نشان دهید.

نحوه استفاده از پودر پاک کننده صورت

مرحله شماره 4. از مرطوب کننده استفاده کنید

برای تقویت هیدراتاسیون، باید از یک مرطوب کننده استفاده کنید. صبح‌ها، کرم روز حاوی عسل مانوکا را استفاده کنید و هدف آن آرامش پوست بالغ و خشک است. د

مرحله شماره 5. SPF را اعمال کنید

این فقط برای برنامه صبحگاهی شما مرتبط است، اما آخرین مرحله صبح شما باید استفاده از SPF باشد. برای تداوم عملکرد پودر خود، می توانید از کرم ضد آفتاب پودری استفاده کنید. این نه تنها از پوست شما در برابر نور خورشید محافظت می کند، بلکه به حفظ درخشندگی کمک می کند و استفاده مجدد را در طول روز آسان می کند. آن را برد-برد در نظر بگیرید. یکی از آنها را با یک برس آرایشی کرکی روی صورت خود بمالید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.