سلامت مو, مدل مو

نحوه استفاده از دیفیوزر برای موهای فر

نحوه استفاده از دیفیوزر برای موهای فر

نحوه استفاده از دیفیوزر برای موهای فر

نحوه استفاده از دیفیوزر برای موهای فر : استفاده از دیفیوزر برای افرادی که موهای فر دارند بسیار ضروری است. ما در این مطلب نحوه استفاده از دیفیوزر را به شما نشان خواهیم داد.

نحوه استفاده از دیفیوزر برای موی فر

هنگامی که محصولات مناسب را تهیه کردید، مراحل زیر را برای استفاده از پخش کننده فر خود دنبال کنید.

مرحله 1: موهای خود را بشویید

داشتن موهای فر زیبا با نحوه شستن آنها شروع می شود. قبل از اعمال حرارت به مارپیچ‌های خود، با شامپو و نرم‌کننده ترکیبی که برای موهای مجعد طراحی شده است، زیر دوش حمام کنید. هنگامی که از حمام بیرون می آیید، در مقابل میل به خشک کردن لباس هایتان با حوله مقاومت کنید و به جای آن از یک تی شرت استفاده کنید. مواد پنبه ای نرم برای پرورش فرهای شما بهتر از الیاف خشن حوله خواهد بود.

نحوه استفاده از دیفیوزر برای موهای فر

مرحله 2: کرم فر را روی یال خود ماساژ دهید

بعد از اینکه فرهای خود را فشار دادید، مقدار زیادی کرم فر کننده مو را روی موی مرطوب خود بمالید. برای جلوگیری از وز شدن فرهایتان، حتماً محصول را به جای مالیدن آن از بین موهایتان بمالید.

مرحله 3: موهای خود را شانه کنید

در حین کار کردن با کرم مو روی فرهای خود، ممکن است چند ناحیه دردسرساز پیدا کرده باشید که به خصوص گره خورده است. قبل از پخش کردن موهای خود، مطمئن شوید که آن گره ها را از بین ببرید. برای اطمینان از داشتن موی بدون گره ، از یک شانه دندانه پهن استفاده کنید تا گره ها را به آرامی شانه کنید.

مرحله 4: مقداری محافظ حرارتی بردارید

تقریباً زمان آن رسیده است که موی خود را خشک کنید! قبل از انجام این کار، مطمئن شوید که روی یک محافظ حرارتی بپاشید تا مطمئن شوید که در این فرآیند به فرهای خود آسیب نرسانید.

نحوه استفاده از دیفیوزر برای موهای فر

مرحله 5: موهای خود را پخش کنید

در حالی که دیفیوزر در انتهای سشوار در جای خود قرار دارد، سر خود را برگردانید و از پخش کننده فر استفاده کنید تا به آرامی موهای خود تا حد کمال خشک کنید. هنگام خشک کردن، مطمئن شوید که خشک کردن موهای خود را با یک شات خنک به پایان برسانید تا ظاهر موهای فر بسیار براقی ایجاد کنید.

مرحله 6: اسپری فیکس را استفاده کنید

پس از صرف این همه زمان برای خشک کردن فرهای خود، حق دارید که بخواهید آنها ماندگار شوند. از آنجایی که موخوره مقصر شماره یک تبدیل یک روز خوب مو به یک روز بد است، حتما ظاهر خود را با اسپری سریع اسپری موی ضد وز به پایان برسانید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.