آرایش صورت, آرایش و زیبایی

نحوه استفاده از برنزر | چرا از برنزر استفاده کنیم؟

نحوه استفاده از برنزر | چرا از برنزر استفاده کنیم؟

نحوه استفاده از برنزر | چرا از برنزر استفاده کنیم؟ یادگیری نحوه استفاده از برنزر می تواند به شما کمک کند ساختار صورت و رنگ پوست خود را افزایش دهید. این احتمالاً ساده ترین روش برای زنده کردن پوست شما است. نه، فقط برای رنگ های پوست خاص در نظر گرفته نشده است.

هنگامی که به درستی و با ابزار مناسب استفاده شود این محصول شگفت انگیز می تواند در تمام طول سال درخشش فوق العاده ای به شما بدهد.

با این حال اگر تازه کار هستید احتمالاً یک میلیون سوال در مورد کاربرد، فرمولاسیون و برنز کننده های بی شمار موجود در بازار دارید . آیا شما می خواهید بیشتر بدانید؟ به خواندن ادامه دهید تا یاد بگیرید چگونه برنزه کننده را برای برنزه شدن کامل و موارد دیگر استفاده کنید!

برنزر

به هر حال چرا از برنزر استفاده کنیم؟

به همه دخترانی که می‌پرسند هنر بزنزر چه ویژگی خاصی دارد اجازه دهید به شما بگویم این یک تغییر بزرگ بازی است. در حالی که کانتورینگ برای تقویت ویژگی‌های صورت شما است، برنزه کردن تماماً برای افزودن کمی گرما و درخشش به صورت شما است.

این در مورد این است که پوست شما سالم تر به نظر برسد. آن را دریافت کنید؟ اکنون زمان آن رسیده است که نحوه استفاده از برنزر را یاد بگیرید.

بیشتر بخوانید: تفاوت بین برنزر و کانتور چیست؟

نحوه استفاده از برنزر به روش صحیح

مجموعه ای کامل از عوامل وجود دارد که می تواند به شما در استفاده از تکنیک برنزه کردن کمک کند. فرقی نمی کند صورت شما چه شکلی باشد، در اینجا یک قانون اساسی وجود دارد که باید هنگام استفاده از برنزر رعایت کنید  روی نواحی از صورت خود تمرکز کنید که نور خورشید به طور طبیعی با آن تماس می گیرد، مانند استخوان گونه، پیشانی و پل بینی.

این ایده خوبی است که برنزی را انتخاب کنید که بیش از یک یا دو درجه تیره تر از رنگ پوست طبیعی شما نباشد. استفاده از برنزه‌ای که بیش از دو درجه تیره‌تر از رنگ پوست شما باشد یا بیش از حد درخشان باشد، آن را غیرطبیعی نشان می‌دهد.

بیایید با آموزش خود در مورد نحوه استفاده از برنزر در حال حاضر شروع کنیم، درست است؟

آنچه شما نیاز دارید

زیرسازی
کانسیلر
پودر
براش های آرایشی
برنز
هایلایتر
رژگونه

مرحله 1: پوست خود را آماده کنید

با یک ژل شستشو  صورت خود با یک پاک کننده ملایم شروع کنید.با یک تونر و یک مرطوب کننده سبک وزن را دنبال کنید. هنگامی که مرطوب کننده جذب پوست شما شد، پرایمر صورت مورد علاقه خود را بزنید.

مرحله 2: آرایش پایه خود را انجام دهید

زیرسازی را با استفاده از یک براش یا یک اسفنج مرطوب آرایشی بزنید. اگر به پوشش بیشتری نیاز دارید و اگر می‌خواهید لکه‌های تیره یا لکه‌ها را بپوشانید با کانسیلر بروید.

کمی پودر را به آرامی روی صورت خود بزنید(استفاده از یک محصول رنگی مبتنی بر پودر روی صورت از چسبیدن برنز به پوست و لکه دار شدن آن جلوگیری می کند).

نکته: اگر مبتدی هستید، بهتر است از برنزر پودری استفاده کنید زیرا ترکیب و کار با آن آسان تر است. برنزر مات یا با حداقل زرق و برق برای ظاهری زیبا در روز ایده آل است.

از یک براش برنز کننده استفاده کنید تا محصول را روی نقاط بلند صورت خود (مانند استخوان گونه، خط مو و شقیقه ها) بزنید.


براش را با حرکت C شکل زیر استخوان گونه و ناحیه شقیقه‌تان بکشید. برای جلوه طبیعی تر، کمی کنتراست به خط فک اضافه کنید.

نکته : اگر می خواهید برنزه کننده را روی پل بینی خود بزنید، این کار را بسیار سبک انجام دهید زیرا نمی خواهید رنگ آن خیلی خشن به نظر برسد.

مرحله 4: مقداری هایلایت و رژگونه اضافه کنید

هایلایت کردن صورت شما بعد ایجاد می کند اما شما نمی خواهید در آن زیاده روی کنید فقط بالای گونه های خود را با محصولی که خیلی براق نیست لایت کنید.
برای یک کار نهایی، مقداری رژگونه روی سیب های گونه خود بزنید و رنگ را با برنزه کننده ترکیب کنید.

نکات و ترفندهای برنزه برای بهترین جلوه آفتاب

اگر از کرم یا فرمول مایع استفاده می کنید مطمئن شوید که با استفاده از محصول در مقادیر کم و به تدریج آن را افزایش دهید، آن را آهسته مصرف کنید.

از فرمول های درخشان صرف نظر کنید زیرا زمانی که شروع به عرق کردن می کنید (بدون توجه به نوع پوست شما ) طبیعی به نظر می رسند.

استفاده از براش مناسب دنیای متفاوتی را ایجاد خواهد کرد. یک براش کرکی یا یک براش برنزی زاویه دار انتخاب کنید.به هیچ عنوان برنزر را روی تمام صورت خود نزنید. صورت شما گل آلود و کثیف به نظر می رسد.

اگر پوست شما خشک است استفاده از برنز کننده مایع ایده است، زیرا روی هر لکه خشک یا پوسته پوسته شدن ظاهر می شود. مخلوط کردن محصول نیز دشوار است. در عوض، قبل از آرایش کردن، پوست خود را لایه برداری کنید ، با یک مرطوب ادامه دهید و فوراً برنزه کننده بزنید. آره! برنزه خود را قبل از کرم پودر یا مرطوب کننده رنگی بزنید.

سایه ایده آل برنز برای شما معمولاً دو درجه تیره تر از سایه طبیعی شما است علاوه بر این اگر ته رنگ گرم دارید، به سراغ رنگ های طلایی بروید و برای ته رنگ های سرد به سراغ رنگ های هلویی بروید.

برنزر یک بازی برای ظاهر آرایش شما و یک چیز ضروری برای مجموعه آرایش شما است کلید دستیابی به بهترین ظاهر با استفاده از برنز، انتخاب سایه مناسب و استفاده از ابزار مناسب برای اعمال محصول است.

جدای از آن نکاتی که در بالا ذکر شد را دنبال کنید و هیچ چیز نمی تواند درخشش را از شما بگیرد. بنابراین، بدون هیچ مقدمه ای، نحوه استفاده از برنزر را از مقاله ما بیاموزید و آماده باشید تا ظاهری فراتر از ایده آل داشته باشید. با این حال فراموش نکنید که خود را برای آن درخشش طبیعی هیدراته نگه دارید.

سوالات متداول

آیا می توانم از برنزر بدون زیرسازی استفاده کنم؟

آره. اگر از وضعیت و رنگ پوست خود راضی هستید، می توانید زیرسازی را حذف کنید. با این حال قبل از استفاده از برنزر، حتما پوست خود را با یک مرطوب کننده آبرسانی کنید.

آیا می توانم از برنزر به عنوان رژگونه استفاده کنم؟

خیر. برنزر و رژگونه دو هدف متفاوت دارند با این حال، ترکیب این دو ایده عالی است رژگونه شما رنگی طبیعی به گونه‌هایتان ایجاد میکند.

آیا قبل از زیرسازی برنز کننده بزنم یا بعد از آن؟

قاعده کلی این است  ابتدا زیرسازی پس از آن برنزه، رژگونه و هایلایت.

چه رنگ برنزی برای من مناسب است؟

اگر پوست شما ته رنگ گرم دارد سایه قهوه ای طلایی مانند جادویی عمل می کند برای پوست هایی با ته رنگ سرد یا خنثی، از برنزری استفاده کنید که بیش از دو درجه تیره تر از رنگ پوست طبیعی شما نباشد. برای ته رنگ زرد، یک سایه هلویی گرم با ته رنگ قهوه ای ملایم انتخاب کنید.

آیا می توانید از برنز به عنوان کانتور استفاده کنید؟

می توانید از برنز به عنوان کانتور استفاده کنید. برنزها فقط می توانند به صورت شما گرما اضافه کنند.

آیا برنز برای پوست های بالغ خوب است؟

بله، برنزه کننده مایع دو درجه تیره تر از رنگ پوست شما مکمل پوست بالغ خواهد بود. فرمول های مایع در چین ها ته نشین نمی شوند و چین ها را لایت می کنند.

سخن پایانی:

برنزه‌ای که بیش از دو درجه تیره‌تر از رنگ پوست طبیعی شما نباشد، احتمالاً ظاهری طبیعی به شما نمی‌دهد. از برنزه های درخشان اجتناب کنید.
در حین استفاده از برنزر، روی نقاط بلند صورت خود تمرکز کنید برای ابعاد بهتر آن را با هایلایتر دنبال کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.