سلامت پوست

فواید جو دوسر برای پوست

فواید جو دوسر برای پوست

فواید جو دوسر برای پوست

فواید جو دوسر برای پوست : جو دوسر برای پوست فواید بسیاری دارد و ما در این مطلب میخواهیم به آن بپردازیم. همراه ما باشید.

جو دوسر برای چه چیزی خوب است؟

بدون بحث بیشتر، بیایید در مورد اینکه بلغور جو دوسر برای چه چیزی خوب است صحبت کنیم. در زیر، ما برخی از مزایای شناخته شده را بر اساس تحقیقات تجزیه و تحلیل می کنیم.

آبله مرغان.

برای کمک به مراقبت از خارش پوست مرتبط با آبله مرغان، آکادمی درماتولوژی آمریکا (AAD) پیشنهاد می کند که در حمام ولرم با بلغور جو دوسر کلوئیدی خیسانده شود تا به خارش بی وقفه کمک کند.

اگزما.

حمام بلغور جو دوسر برای اگزما یک درمان آزمایش شده و واقعی است. به گفته AAD، افزودن بلغور جو دوسر کلوئیدی به حمام می‌تواند به تسکین خشکی و خارش پوستی که همراه با اگزما است کمک کند.

فواید جو دوسر برای پوست

کهیر

آیا با یک واکنش آلرژیک روبرو هستید؟ ممکن است دریابید که بلغور جو دوسر به درمان کهیر یا بثورات کمک می کند. کلینیک مایو بیان می‌کند که گرفتن یک حمام خنک و راحت که با بلغور جو دوسر نپخته یا بلغور جو دوسر کلوئیدی پاشیده شده است، می‌تواند به تسکین خارش شدیدی که اغلب با کهیر ایجاد می‌شود، کمک کند.

آرامش.

حمام بلغور جو دوسر بهترین راه برای کمی مراقبت از خود است. چه کسی می گوید برای استراحت به بمب های حمام فانتزی نیاز دارید؟

چگونه از بلغور جو دوسر برای پوست استفاده کنیم؟

اکنون که همه چیز را در مورد مزایای بلغور جو دوسر می دانید، احتمالاً از خود می پرسید که چگونه می توانید حمام خود را بکشید. مراحل زیر را دنبال کنید.

فواید جو دوسر برای پوست

بلغور جو دوسر خود را انتخاب کنید

این نوع بلغور جو دوسر با جو دوسر استیل و سریعی که ممکن است هنگام تهیه صبحانه به آن عادت داشته باشید متفاوت است. در مورد تهیه حمام جو دوسر، می توانید از بلغور جو دوسر نپخته یا ترجیحاً بلغور جو دوسر کلوئیدی استفاده کنید، که به جو دوسر ریز آسیاب شده اشاره دارد که به طور خاص برای وان حمام ساخته شده است.

دما را تنظیم کنید

به عنوان یک قانون کلی، شما باید حمام ولرم را انتخاب کنید، هرگز گرم! آب داغ می‌تواند پوست شما را خشک کند، که مزایای تسکین دهنده خارش حمام جو دوسر را از بین می‌برد.

رطوبت را تقویت کنید

در حالی که پوست شما هنوز مرطوب است، یک لوسیون بدن تسکین دهنده بمالید. این به قفل شدن هیدراتاسیون کمک می کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.