آرایش صورت, آرایش و زیبایی

راه درست برای لایه بندی آرایش | اصول آرایش

راه درست برای لایه بندی آرایش | اصول آرایش

راه درست برای لایه بندی آرایش | اصول آرایش

راه درست برای لایه بندی آرایش | اصول آرایش : آیا سایه چشم شما در پایان روز از بین می رود؟ یا اینکه ریمل شما بیشتر روی گونه هاست تا روی مژه ها؟ این ممکن است به این دلیل باشد که محصولات آرایشی خود را به درستی لایه بندی نمی کنید. بله درست شنیدید استفاده از آرایش به ترتیب مناسب نه تنها از پوست شما محافظت می کند، بلکه به ماندگاری آرایش نیز کمک می کند.

در اینجا، ترتیب صحیح لایه برداری آرایش خود را به شما می گوییم و می توانید بعداً وقتی تفاوت را برای خودتان دیدید شگفت زده خواهید شد بعد از اتمام پاکسازی و تقویت، قبل از مرطوب کردن، یک سرم را به برنامه روزانه خود اضافه کنید.

سرم فواید زیادی دارد و از آنجایی که غلظت بالایی دارد و بافتی نازک‌تر دارد، از مرطوب‌کننده جلوتر می‌رود. سبک مانند مرطوب‌کننده که یک فرمول غیر چرب، ایده‌آل برای انواع پوست ارائه می‌دهد.

ابتدا چشمان خود را آماده کنید

بسیاری از آرایشگران اکنون قبول دارند که انجام آرایش چشم ابتدا به شما کمک می کند تا با ریزش گونه های خود بهتر مقابله کنید. ابتدا پلک های خود را پرایمر کنید، سپس سایه چشم و سپس خط چشم و در آخر ریمل بزنید.

راه درست برای لایه بندی آرایش | اصول آرایش

زیرسازی سپس کانسیلر

لایه نازکی از زیرسازی بزنید و بسته به پوششی که می خواهید به ساخت لایه ها ادامه دهید کرم پودر قبلاً ناحیه زیر چشم شما را پوشش داده است، بنابراین نیازی به کانسیلر زیادی ندارید. ما سرم روغن آرگان را به دلیل فرمول سبک وزن و مغذی آن توصیه می کنیم.

راه درست برای لایه بندی آرایش | اصول آرایش

برنزر، رژگونه و سپس هایلایتر

رژگونه را روی سیب گونه های خود بزنید و خوب براش کنید سپس هایلایتر را از گوشه بیرونی ابرو به سمت گونه های خود بزنید.

راه درست برای لایه بندی آرایش | اصول آرایش

لب

لب هایتان را برای انتها بگذارید. این به شما کمک می کند رنگ لبی را انتخاب کنید که بقیه ظاهر را متعادل کند.

لب

ابرو

آخرین کار برای آرایش شما ابروها است آنها را به همان اندازه که می خواهید تیره یا روشن پر کنید تا بقیه ظاهر را تکمیل کنید.

ابرو

سخن پایانی:

حالا عقب بایست! یک نگاه کلی به خودتان کنید اگر مشکلی وجود داشت آن را برطرف کنید و از اینکه ارایش را با اصول انجام دادید لذت ببرید و نگران خراب شدن آن نباشید. شما همچنین میتوانید با کلیک برروی  نحوه استفاده از سایه چشم مانند حرفه ای | آموزش با تصاویر این مقاله را هم بخوانید و نظرات و یا پیشنهادات خودتون رو برای ما در پایین همین پست به اشتراک بگذارید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.