آرایش چشم, آرایش و زیبایی

انواع مختلف سایه چشم رنگی چشم‌های فندقی!

انواع مختلف سایه چشم رنگی چشم‌های فندقی!

انواع مختلف سایه چشم رنگی چشم‌های فندقی!

انواع مختلف سایه چشم رنگی چشم‌های فندقی! اگر به اندازه کافی خوش شانس هستید که چشمان فندقی دارید، پس در نقطه مناسبی هستید زیبایی! اکنون، ممکن است متوجه آن نباشید اما ترکیب سبز، قهوه‌ای و طلایی آن‌ها را به یک بوم زیبا برای آرایش چشم تبدیل می‌کند. در واقع آن چشم‌های فندقی دوست‌داشتنی شما امکاناتی را برای بازی در اختیار شما قرار می‌دهد، تا جایی که رنگ‌ها و ظاهر سایه‌ها.

البته، ممکن است قبلاً تعدادی از جذاب‌ترین رنگ‌ها را برای ست کردن با رنگ‌های فندقی خود بشناسید. اما گاهی اوقات، دیدن نمونه های واقعی از روش های مختلف هر یک از آن رنگ ها کمک می کند.

بنابراین برای اینکه به همه شما دختران چشم فندقی ایده هایی از همه چیز ممکن بدهیم، لیستی از آرایش هایی که کاملاً برای شما عالی هستند را گردآوری کرده ایم! همه چیز از ظاهر خنثی روزمره گرفته تا رنگ های تند و روشن را خواهید یافت که چشمان شما را جذاب می کند.

انواع مختلف سایه چشم رنگی چشم‌های فندقی!

انواع مختلف سایه چشم رنگی چشم‌های فندقی!

بهترین رنگ سایه چشم برای چشم های فندقی

چشم‌های فندقی می‌توانند رنگ خود را تغییر دهند و روز به روز متفاوت به نظر برسند… گاهی سبزتر، گاهی اوقات قهوه‌ای روشن، کهربایی یا حتی طلایی.

سایه چشم برای چشم های فندقی: جذاب ترین یافته های آرایش! ما بهترین رنگ ها و چند پالت را برای همه شما زیبایی های چشم فندقی که در آنجا وجود دارد پوشش دادیم.

وقتی نوبت به انتخاب سایه‌های چشم می‌رسد اولین قدم این است که تصمیم بگیرید که آیا می‌خواهید رنگ چشم طبیعی خود را جذابتر کنید یا آن‌ها را لایت کنید.

حالا اگر می‌خواهید آن‌ها را بروز کنید این شامل استفاده از تئوری رنگ پایه است. از آنجایی که رنگ قرمز و بنفش در مقابل سبز و زرد در چرخه رنگ قرار می گیرند، بهترین گزینه برای برجسته کردن آنها، سایه چشم های بنفش و قرمز است.

بیشتر بخوانید: انتخاب سایه چشم مناسب مکمل با رنگ چشم

انواع مختلف سایه چشم رنگی چشم‌های فندقی!

انواع مختلف سایه چشم رنگی چشم‌های فندقی!

سایه چشم سبز به دنبال چشم های فندقی است

برای افرادی که چشم های فندقی دارند سایه چشم سبز می تواند مکمل ایده آلی باشد. فوراً بر زیبایی طبیعی آنها تأکید می کند و آنها را حتی متمایزتر از آنچه که هستند می کند!

ما عاشق این ترکیب سایه چشم آبی و سبز برای دخترانی هستیم که چشم‌های فندقی یا قهوه‌ای روشن دارند. استفاده از رنگ سبز زیتونی (از نظر فنی زرد-سبز) راه عالی برای افزایش رنگ طبیعی زرد و طلایی چشمان شما است.

انواع مختلف سایه چشم رنگی چشم‌های فندقی!

انواع مختلف سایه چشم رنگی چشم‌های فندقی!

انواع مختلف سایه چشم رنگی چشم‌های فندقی!

سایه چشم ظریف و طبیعی برای چشم های فندقی

وقتی صحبت از سایه چشم به میان می‌آید، چیزهای کمی به اندازه یک چشم فندقی تقویت‌شده بسیار دوست‌داشتنی هستند. در اینجا برخی از سایه‌های طبیعی مورد علاقه ما برای چشم‌های فندقی آورده شده است، اگر می‌خواهید شرایط را کمی آرام‌تر نگه دارید …

برای داشتن ظاهری خالص و تمیز، سایه‌های نود روی پلک‌های شما حال و هوای تابستانی را به شما می‌دهد! از رژگونه کرم و نود رنگی برای لب‌هایتان استفاده کنید تا با احساس تابستان سازگاری داشته باشید! ریمل مورد علاقه خود را بردارید و خط چشم قهوه ای را به خط مژه پایینی خود استفاده کنید.

این آرایش ممکن است تنها چیزی باشد که برای یک روز در محل کار یا هر موقعیت روزمره دیگری به آن نیاز دارید. با استفاده از رنگ‌های خنثی مانند یک مایل گرم یا قهوه‌ای مایل به نارنجی، می‌توانید تنها در چند دقیقه یک سایه چشم ساده و بی‌عیب ایجاد کنید!

سایه چشم ظریف و طبیعی

سایه چشم ظریف و طبیعی

در واقع، اگر نتوانید سایه چشم مناسب را پیدا کنید، یک برنز کننده می تواند به همان اندازه برای چشم ها کار کند! حتما مژه هایتان را فر کنید و ریمل بزنید تا به چشمانتان توهم بلندتر شدن بیشتری بدهد.

اجازه دهید چشم های فندقی شما بدون هیچ گونه حواس پرتی غیر ضروری برجسته شود! این سایه چشم مرجانی صورتی بسیار ساده است، اما می تواند لکه های سبز رنگ شما را درخشان کند.

راستش را بخواهید، هیچ چیز مانند پوست درخشان و چشم های درخشان جذاب نیستند سایه چشم برنزی-طلایی ترکیب شده و دودی شده با چشم های فندقی می تواند جذاب به نظر برسد.

سایه چشم ظریف و طبیعی

سایه چشم ظریف و طبیعی

لکه های طلایی درخشان در چشمان خود را با رنگ زرد روشن و روشن تقویت کنید! برای کسانی از شما که به دنبال آزمایش با رنگ های بیشتر هستید، این ظاهر به صورت یک لحظه به تماشاگران فندقی شما جان می بخشد!

توصیه می کنیم بقیه آرایش خود را نسبتاً حداقل نگه دارید، بنابراین هیچ چیز با پلک های پر جنب و جوش شما رقابت نمی کند. آن را با سایه چشم برنزه (چروک) و قهوه ای شکلاتی (گوشه بیرونی) ست کنید.

نکته کلیدی در این ظاهر استفاده از سایه های مکمل قهوه ای و قرمز است. می توانید از سایه چشم مات سوخته  یا قهوه ای مایل به نارنجی به عنوان پایه خود استفاده کنید. رنگ قرمز متالیک را به پشت پلک خود بزنید و در گوشه بیرونی کمی سایه قهوه ای شکلاتی گرم استفاده کنید.

با رنگ‌های هیجان‌انگیز و چشم‌های گربه‌ای ، جنبه‌های هیجان‌انگیزتر خود را لایت کنید! این ظاهر نشان می دهد که چگونه ترکیب دو سایه چشم قرمز رنگ (شرابی و یک سایه تمشکی) می تواند آرایشی جذاب ایجاد کند که مطمئناً با چشم های فندقی ظاهر می شود.

سایه چشم ظریف و طبیعی

سایه چشم ظریف و طبیعی

سوالات متداول آرایش چشم فندقی:

خط چشم چه رنگی برای چشم های فندقی بهتر است؟

مانند سایه چشم، شما گزینه های زیادی در مورد خط چشم برای چشم های فندقی دارید. شما همیشه می توانید با رنگ های مشکی، قهوه ای گرم، خاکستری، یا خاکستری مایل به قهوه ای برای سایه کلاسیک تر استفاده کنید. اما اگر می خواهید با رنگ های بیشتری بازی کنید، رنگ های سبز، بنفش، زنگ زده، شرابی، ارغوانی، طلایی یا برنزی را امتحان کنید.

چگونه چشم های فندقی را بزرگتر نشان می دهید؟

راه های مختلفی برای بزرگتر نشان دادن چشم های فندقی وجود دارد. این ها تعدادی از علاقمندی های ماست…

از خط چشمی استفاده کنید که با برخی از رنگ های شما مطابقت داشته باشد، مانند قهوه ای، سبز یا طلایی.
مژه های خود را فر کنید و از ریمل استفاده کنید، زیرا تمام ناحیه چشم را بلند و باز می کند.
در نظر داشته باشید که یک هایلایتر را به گوشه های داخلی چشم خود اضافه کنید.
سایه های تیره تر را در قسمت بیرونی چشم خود نگه دارید و در قسمت داخلی از سایه های روشن استفاده کنید.
از خط چشم تیره آبی خود اجتناب کنید و به جای آن از خط چشم نود استفاده کنید.

چگونه می توانم چشم های فندقی را درخشان تر کنم؟

یک راه سریع برای روشن کردن چشم‌های فندقی یا هر رنگ چشمی استفاده از سایه‌های رنگ روشن است. بسیار شبیه یک هایلایتر، نور را جذب می کند و توهم روشنایی بیشتری را ایجاد می کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.