مژه و ابرو

انواع فرم ابرو برای صورت مربعی

انواع فرم ابرو برای صورت مربعی

انواع فرم ابرو برای صورت مربعی

انواع فرم ابرو برای صورت مربعی : ابروها بخش بسیار مهمی از صورت شما هستند و شکل و ظاهر آن می تواند ظاهر شما را کاملا تحت تاثیر قرار دهد. از شکل های ابرو می توان برای پر یا باریک به نظر رسیدن صورت بنا به نیاز استفاده کرد. اولین قدم این است که مشخص کنید صورت مربعی دارید یا خیر و سپس بهترین مدل ابروها را برای صورت مربعی پیدا کنید.

انواع فرم ابرو برای صورت مربعی

چگونه صورت مربعی را تشخیص دهیم؟

صورت مربعی معمولاً دارای عرض یکسان در فک و سر جلویی با خط فک مربعی تیز است. این بدان معنی است که یک خط فک مربعی خشن روی صورت وجود دارد که باعث می شود پهن تر از حد معمول به نظر برسد.

پهنای صورت گرد نیز به اندازه پیشانی و فک است. اما در صورت گرد هیچ ویژگی زاویه ای قوی وجود ندارد و چانه نوک تیز نیست. در حالی که برای صورت مربعی چانه نوک تیز است.

صورت های مربعی معمولا دارای خط فک بسیار برجسته و چانه تیز هستند. همچنین معمولاً پیشانی بلندی دارند. اما با کمک چند ترفند و راهنمایی می توان این مشکل را به سرعت برطرف کرد. در اینجا به چند شکل ابرو برای صورت مربعی می پردازیم که بدون اینکه صورت آنها پهن تر به نظر برسد، برای زیبایی های چهارگوش عالی به نظر می رسند.

انواع فرم ابرو برای صورت مربعی

انواع فرم ابرو برای صورت مربعی

ما سه حالت ابرو را برای صورت مربعی پیشنهاد می کنیم که معمولاً جذاب به نظر می رسند. این اشکال بدون اینکه صورتشان پهن تر به نظر برسد، روی آنها عالی عمل می کنند: برای مرجع به تصویر بالا مراجعه کنید.

1. شکل ابروهای زاویه دار:

دو شکل زاویه دار ابرو وجود دارد:  شکل زاویه دار نرم دارای منحنی ها و بلندی نرم است. شکل می تواند دارای قوس های کم، متوسط ​​و بلند باشد. 

ابروهای بسیار زاویه دار به نرم شدن زوایای تیز صورت مربعی شکل کمک می کند. با این حال از پایین کشیدن انتهای ابرو خودداری کنید زیرا ممکن است فرم چشم را به سمت پایین بیاورد.

بیشتر بخوانید: چگونه یک شکل ابرو را برای صورت خود انتخاب کنید؟

2. شکل ابروی منحنی:

به شکل ابروی منحنی S شکل نیز می گویند. این شکل کمی شبیه به فرم ابرو با زاویه باریک است. به طور کلی صورت را بلندتر از حد معمول نشان می دهد. زاویه ابرو گرد است.این شکل ابرو را شبیه حرف الفبای “S” می کند. بنابراین، شکل S شکل نامیده می شود.

همچنین پیشنهاد می کنیم از ابروهای گرد و صاف دوری کنید. ابرو برای صورت های گرد باعث می شود صورت شما گردتر به نظر برسد.

انواع فرم ابرو برای صورت مربعی

شکل ابروهای چند سلبریتی:

در اینجا چند ابروی عالی برای صورت مربعی وجود دارد که حتی افراد مشهور ما نیز آنها را تأیید می کنند.

1. ابروهای الهام گرفته از جسیکا سیمپسون:

جسیکا سیمپسون بازیگر، خواننده و ستاره مد آمریکایی با صورت مربع است. ابروهای او بیشتر به شکلی با زاویه بالا دیده می شود که باعث می شود صورتش کمتر پر به نظر برسد و جلوه خوبی به چهره می دهد.

او از حالت زاویه دار نرم استفاده می کند تا صورت خود را بلندتر نشان دهد و قوس بلند به ایجاد جلوه بصری از باریک و بلند بودن صورت کمک می کند. ابروهایش نازک است و زیاد پرپشت نیست.

انواع فرم ابرو برای صورت مربعی

بیشتر بخوانید: آرایش مناسب با توجه به نوع فرم صورت!

2. مدل ابروی آنجلین جولی:

آنجلین جولی از ابروهای ضخیم متوسط ​​خود برای قاب صورت خود استفاده می کند. او برای بلندتر نشان دادن صورتش از فرم ابروهای زاویه دار نرم استفاده می کند و همچنین از فرم کمانی نرم استفاده می کند تا چهره خود را باریک نشان دهد. او از قوس بلند استفاده می کند که به ایجاد توهم صورت دراز کمک می کند.

مدل ابروی آنجلین جولی

3. مدل ابروهای پاریس هیلتون:

در اینجا یک مدل دیگر وجود دارد که می توانید هنگام انجام ابرو برای صورت مربعی امتحان کنید. در اینجا می بینیم که قوس او یک قوس بلند نیست، بلکه یک قوس نرم است که به طور مرتب پایین می آید.

او ابروهایش را پرپشت و طبیعی نگه می دارد. تا جایی که به ابروها مربوط می شود، ضخیم شدن فوق العاده همیشه خوب به نظر نمی رسد. ابروهای خود را پر کنید و قوس آن را ظریف نگه دارید.

مدل ابروهای پاریس هیلتون

4. ابروهای ضخیم دمی مور:

دمی مور دارای صورت مربعی است بنابراین صورت او قوی تر و زاویه دارتر به نظر می رسد. او اغلب برای متعادل کردن ویژگی‌هایش و صاف کردن خط فک‌های مربعی‌اش، فرم‌های باریک ابرو را انتخاب می‌کند. 

ابروهای ضخیم دمی مور

5. ابروهای کمانی بلند کارینا کاپور:

اغلب مردم گمراه می شوند که آیا کارینا کاپور صورت کشیده یا مربعی دارد. خوب، او صورت مربعی دارد. قبلاً ابروهای صاف نگه می داشت. اما در اواخر، او اغلب انتخاب می‌کند که ابروهای منحنی با ابروهای کمانی بلند داشته باشد. این دگرگونی واقعاً به او کمک کرده تا جذاب‌تر به نظر برسد.

اگر  صورت مربعی دارید، می توانید اشکال مختلف ابرو را تست کنید. از شکل های زاویه دار گرفته تا ابروهای منحنی و باریک، گزینه های زیادی وجود دارد. همچنین می توانید از افراد مشهوری مانند جسیکا سیمپسون، آنجلین جولی، پاریس هیلتون، دمی مور و کارینا کاپور  برای داشتن ابروهایی برای صورت های مربعی الهام بگیرید.

ابروهای کمانی بلند کارینا کاپور

سوالات متداول

کدام فرم ابرو شما را جوان تر نشان می دهد؟

شکل ابرویی که با مداد پررنگ و تیره مناسب فرم صورت شما باشد می تواند شما را جوان تر نشان دهد. با افزایش سن، ابروهای شما نازک می شوند. بنابراین، حجم دادن به آن کمک خواهد کرد.

آیا ابروهای پایین جذاب ترند؟

ابروی پایین برای مردان جذاب تر به نظر می رسد زیرا به آنها نگاه عمیق و شدیدی می دهد. با این حال ابروهای کمانی بلندتر در خانم ها جذاب تر به نظر می رسد زیرا صورت را باز می کند، طول می بخشد و تمرکز را به چشم ها جلب می کند.

آیا واقعا ابروها تفاوتی ایجاد می کنند؟

بله،  حتی کوچکترین تفاوت در ابروهای شما، ظاهر کل صورت شما را تغییر می دهد. از ابروهای ضخیم گرفته تا ظاهری سفید و بدون ابرو، هر نوع ابرویی از نظر تأثیرگذاری بر صورت مورد توجه بوده است.

کدام رنگ برای ابرو بهتر است؟

برای داشتن ابروهایی طبیعی، مشکی و قهوه ای بهترین سایه ها هستند. اگر سایه موهای شما روشن‌تر است، باید سایه‌های قهوه‌ای را امتحان کنید تا تناسب خوبی پیدا کنید. سایه ابروی شما باید همیشه تیره تر از موهایتان باشد تا ظاهری طبیعی تر داشته باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.