آرایش و زیبایی

آموزش پوشاندن جوش با آرایش

آموزش پوشاندن جوش با آرایش

آموزش پوشاندن جوش با آرایش

آموزش پوشاندن جوش با آرایش : یک جوش میتواند ظاهر زیبای شما را به هم بریزد. ما در این مطلب به شما می آموزیم که به شادگی جوش صورت خود را با آرایش بپوشانید.

نکته 1 پنهان کننده لک: از کانسیلر اصلاح کننده رنگ برای آکنه استفاده کنید

ایده کانسیلر اصلاح کننده رنگ که به عنوان بهترین آرایش برای آکنه شناخته می شود، استفاده از رنگ هایی است که در مقابل یکدیگر روی چرخ رنگ قرار می گیرند تا عیوب را بپوشانند. بنابراین، اگر جوش قرمزی به ظاهر عصبانی دارید، به دنبال یک کانسیلر سبز رنگ باشید که می تواند به خنثی کردن ظاهر قرمزی کمک کند. و اگر جوش های سر سیاه چیزی است که می خواهید پنهان کنید، یک کانسیلر زرد رنگ بگیرید.

نکته 2 برای پنهان کردن لک: با کانسیلر روشن کنید

پس از اصلاح رنگ، نوبت به کانسیلر می رسد. اما می‌پرسید بهترین کانسیلر برای آکنه چیست؟ در واقع، بهترین روش برای پوشاندن آکنه، روشی دوطرفه است: ابتدا از یک کانسیلر سبک استفاده کنید، سپس کانسیلری را که با رنگ پوست شما مطابقت دارد روی آن قرار دهید. ابتدا یک کانسیلر مایع بگیرید که یک یا دو درجه از رنگ پوست شما روشن تر است.

آموزش پوشاندن جوش با آرایش

نکته 3 برای پنهان کردن لک: کانسیلر با رنگ پوست خود را هوشمندانه انتخاب کنید

پس از استفاده از کانسیلر دیگر، همان کانسیلر را با رنگ متفاوتی دنبال کنید – رنگی که کاملاً با پوست شما همخوانی دارد – آن را با اسفنج آرایشی خود بزنید تا بتوانید جوش های خود را از زوایایی بپوشانید که ممکن است نتوانید با انگشتان خود به آن برسید. و کانسیلر را روی پوست مالش ندهید – ملایم باشید و اسفنج آرایش را روی پوستتان بغلتانید. این رویکرد به شما کمک می‌کند که آرایشی را که قبلاً استفاده کرده‌اید پاک نکنید.

نکته 4 پنهان کردن لک: از بهترین فونداسیون برای پوشاندن آکنه استفاده کنید

یافتن بهترین فونداسیون برای پوشاندن آکنه ضروری است. پس از پایان پوشاندن، به دنبال یک کرم پودری با پوشش کامل باشید و حتماً یک فرمول غیر کومدون زا (به عنوان مثال، بدون انسداد منافذ – که بهترین زیرسازی را برای پوست مستعد آکنه می‌سازد) انتخاب کنید.

آموزش پوشاندن جوش با آرایش

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.