آرایش صورت, آرایش و زیبایی

آموزش اصلاح کردن آرایش بعد از گریه

آموزش اصلاح کردن آرایش بعد از گریه

آموزش اصلاح کردن آرایش بعد از گریه

آموزش اصلاح کردن آرایش بعد از گریه : برای همه ما پیش آمده است که آرایشمان با گریه خراب شود و ندانیم که چگونه می توانیم آن را اصلاح کنیم. در این مطلب به این مشکل خواهیم پرداخت.

نکته 1: محصولات ضد اب

پیشنهاد میکنیم از محصولات ضد اب استفاده کنید تا هر نوع خطر احتمالی را رفع کنید.

نکته 2: پرایمر را نادیده نگیرید

پرایمر جزء ضروری هر آرایشی با ماندگاری طولانی است، بنابراین در این فصل احتیاط کنید و آن را به بخشی از برنامه روزانه خود تبدیل کنید.پرایمر عیوب را محو می‌کند و سطحی یکنواخت برای آرایش شما ایجاد می‌کند.

نکته 3: آرایش خود را تنظیم کنید

فونداسیون مایع خود را با یک پودر صورت تنظیم کنید. با استفاده از یک سایه چشم پودری از همان سایه روی خط چشم، خط چشم را تنظیم کنید. همچنین می توانید آرایش خود را با یک اسپری فیکس کننده قفل کنید تا ظاهری تازه داشته باشید.

نکته 4: دوباره آرایش کنید

چهارمین مرحله در آموزش اصلاح کردن آرایش بعد از گریه پاک کردن آرایش است. همیشه یک پاک کننده میسلار واتر در وسایل خود داشته باشید تا بتوانید به درستی آرایش خود را پاک کرده و مجددا از نو آن را انجام دهید.

نکته 5: اشک هایتان را هرگز پاک نکنید!

اگر چند قطره اشک ریختید، سعی کنید اشک هایتان را پاک نکنید! این می تواند بر ظاهر مخوف و لکه دار ریمل تأکید کند و بهبودی پس از گریه شما را بسیار دشوارتر کند. در عوض، اشک‌هایتان را با دستمال‌های نرم پاک کنید.

سخن آخر: 

همانطور که مشاهده کردید مدیریت کردن آرایش کار زیاد سختی نیست و میتوانید آرایش خود را به درستی اصلاح کنید. پیشنهاد می کنیم در مطلب بعدی نیز همراه ما باشید:

آموزش پوشاندن جوش با آرایش

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.