مدل مو

آموزش استفاده از فر کننده مو

آموزش استفاده از فر کننده مو

آموزش استفاده از فر کننده مو

آموزش استفاده از فر کننده مو : بسیاری از افراد به موهای فر علاقمندند و دوست دارند موهای فر بی نظیری داشته باشند. ما در این مطلب به شما می آموزیم که چگونه می توانید از فر کننده مو استفاده کنید.

مرحله 1: ابزار خود را انتخاب کنید

قبل از خرید ابزار فر کردن، چند نکته را در نظر بگیرید. برای شروع، مشخص کنید که چه نوع فر کننده را انتخاب میکنید. همان طور که احتمالاً می توانید حدس بزنید، اتوی فر با گیره دارای گیره ای است که به نگه داشتن موهای شما در هنگام فر کردن کمک می کند. اتوی پیچش دار بدون گیره. در عوض، موهای خود را دور بشکه بپیچید و در حالی که فر شکل می گیرد، آن را در جای خود نگه دارید. انتخاب شما همه بر اساس ترجیحات شخصی است و استفاده از آن برای شما آسان تر است.

در مرحله بعد به این فکر کنید که می خواهید موهایتان چقدر مجعد باشد. اگر به دنبال ایجاد فر زیاد هستید، باید فر کننده موی شما نازک باشد. اگر امواج ساحلی بزرگ هستید، یک اتو فر با اندازه بیشتر بردارید.

آموزش استفاده از فر کننده مو

فر کردن موهای خود را با موهای تازه تمیز شده شروع کنید

برای اینکه حداکثر استفاده را از ظاهر کاملا فر شده خود ببرید، ایده خوبی است که با موهای تمیز شروع کنید. دوش بگیرید و از یک سیستم شامپو و نرم کننده استفاده کنید.

موهای خود را با سشوار خشک کنید

زمانی که موهایتان تا نیمه خشک شد، بقیه راه را با استفاده از اتوی موی شانه ای خشک کنید تا کاملا خشک شوند. ابتدا از یک محافظ حرارتی استفاده کنید.

حرارت اتو فر کننده خود را تست کنید

حالا که موهایتان را سشوار کشیدید، وقت آن است که با آن اتو کار کنید. ابتدا تنظیم حرارت مناسب برای موهای خود را پیدا کنید. به طور معمول، ایده خوبی است که کمترین درجه حرارت ممکن را آزمایش کنید تا ببینید چه نوع فری ایجاد می کند. از آنجا، می توانید قبل از شروع، حرارت را در صورت نیاز تنظیم کنید.

آموزش استفاده از فر کننده مو

موهای خود را تقسیم کنید

پس از اینکه فر کننده خود را گرم کردید، موهای خود را بسته به ضخامت موهای خود به دو یا سه لایه افقی تقسیم کنید (برای فر کردن موهای نازک کمتر و بیشتر برای حالت دادن به موهای پرپشت). از یک گیره برای نگه داشتن بالاترین لایه ها در حالی که شروع به پیچیدن قسمت پایینی می کنید، استفاده کنید. شما می خواهید کل موهای خود را فر کنید – نه فقط لایه های بالایی – زیرا هر چه تعداد فرهای بیشتری ایجاد کنید، موهای شما پرتر به نظر می رسد.

موهای خود را فر کنید

فر کردن موهای خود را در این مرحله آغاز کنید

آموزش استفاده از فر کننده مو

موهای فرهای خود را تکان دهید

هنگامی که فر کردن کل موهای خود را به پایان رساندید، آن را برگردانید و آن را به خوبی تکان دهید تا ظاهر خود را برای ظاهری طبیعی تر باز کنید.

مرحله 8: فرهای موی خود را تنظیم کنید

در صورت نیاز، موهای خود را به آرامی با یک اسپری مو، مانند اسپری موی آرگان آغشته کنید تا فر موهای خود را سالم نگه دارید.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.