آرایش صورت, آرایش و زیبایی

آموزش آرایش بدون استفاده از آیینه

آموزش آرایش بدون استفاده از آیینه

آموزش آرایش بدون استفاده از آیینه

آموزش آرایش بدون استفاده از آیینه : ممکن است در شرایطی قرار بگیرید که به آینه دسترسی نداشته باشید و نتوانید آرایش خود را کنترل کنید. این مطلب برای مواقع ضروری است و به شما می آموزیم بدون استفاده از آینه خود را آرایش کنید.

از کرم بی بی استفاده کنید

وقتی نوبت به آرایش صورتتان می رسد، کرم پودر را کنار بگذارید و به جای آن از BB کرم استفاده کنید. می توانید از کرم BB برای کمک به یکنواخت شدن رنگ پوست خود بدون نگرانی از بده هم خوردگی و عدم یکنواختی رنگ پوست استفاده کنید.

آموزش آرایش بدون استفاده از آیینه

پودر صورت

اگر کرم BB در دست ندارید، می‌توانید از پودر صورت نیز استفاده کنید تا به راحتی رنگ پوست بدون آینه را صاف کنید. یک برس پودر کرکی را در یک پودر صورت آغشته کنید و آن را روی پوست خود بمالید. این پودر شفاف خطوط و منافذ را محو می کند تا ظاهری صاف داشته باشد و در عین حال کنترل درخشندگی تمام روز را برای ظاهری مات و ماندگار فراهم می کند.

آموزش آرایش بدون استفاده از آیینه

رژگونه مایع را انتخاب کنید

هنگامی که به گونه های خود رنگ می دهید، رژگونه کرم بهترین دوست شما خواهد بود. کمی رژگونه کرم را روی سیب های گونه خود بزنید، سپس رنگ را با انگشتان خود مخلوط کنید. آسان است.

آموزش آرایش بدون استفاده از آیینه

سایه چشم مایع

برای افزودن رنگ به پلک های خود بدون آینه، یک سایه چشم کرم یا مایع ضروری است. کمی از سایه انتخابی خود روی انگشت خود بگیرید، سپس رنگدانه را روی درب خود صاف کنید.

آموزش آرایش بدون استفاده از آیینه

 ابروهای خود را مرتب کنید – اما آنها را پر نکنید

در حالی که ما ظاهر ابروهای مشخص را دوست داریم، پر کردن ابروهای خود بدون آینه کاری نیست که ما توصیه کنیم. در عوض، با برس زدن روی یک ریمل ابروی شفاف، ابروهای خود را مرتب کنید و موهای خود را در جای خود نگه دارید.

ریمل بزنید

زدن ریمل بدون آینه مطمئناً ترسناک است، اما قول می دهیم آنقدرها هم که به نظر می رسد سخت نیست! به سادگی ریمل را در مقابل چشمان خود نگه دارید، سپس چندین بار پلک بزنید و اجازه دهید مژه ها خود را بپوشانند. اگر بخواهید ریمل خود را همانطور که به طور معمول انجام می دهید بالا و پایین بچرخانید، هر گونه بدبختی احتمالی را از بین می برد.

آموزش آرایش بدون استفاده از آیینه

یک سایه لب شفاف انتخاب کنید

رژ لب قرمز همیشه یک رنگ کلاسیک خواهد بود – اما مطمئناً رنگ لبی نیست که توصیه کنیم بدون آینه استفاده کنید. در عوض، از رنگ لب شفافی استفاده کنید که به کاربرد بسیار دقیقی نیاز ندارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.