آرایش صورت, آرایش و زیبایی

8 نکته مفید آرایشی برای کوچکتر نشان دادن پیشانی شما

8 نکته مفید آرایشی برای کوچکتر نشان دادن پیشانی شما

8 نکته مفید آرایشی برای کوچکتر نشان دادن پیشانی شما

8 نکته مفید آرایشی برای کوچکتر نشان دادن پیشانی شما:  اگر به این فکر کرده اید که چگونه پیشانی خود را کوچکتر نشان دهید، در صفحه درست قرار گرفته اید. محصولات آرایشی و زیبایی می توانند ویژگی های طبیعی شما را مشخص کرده و ظاهر شما را افزایش دهند . آن‌ها حتی می‌توانند به شما کمک کنند تا با بازی با ویژگی‌های صورت خود، ظاهر جدیدی ایجاد کرده و آن‌ها را آزمایش کنید.

برای مثال، می‌توانید لب‌های نازک‌تان را پرتر نشان دهید، ضخامت مورد نظر را به ابروهایتان بدهید و خط فک‌تان را تیز کنید اگر روش‌های آرایش مناسب را بدانید.

یکی از ویژگی های منحصر به فرد و جالب، پیشانی بزرگ است که اغلب به عنوان یک نقص در نظر گرفته می شود. در این مقاله چند ترفند آرایشی ساده اما موثر برای کمک به کوچکتر نشان دادن پیشانی شما مورد بحث قرار می گیرد. برای بررسی آنها انگشت خود را به سمت بالا بکشید.

8 نکته مفید آرایشی برای کوچکتر نشان دادن پیشانی شما

8 نکته مفید آرایشی برای کوچکتر نشان دادن پیشانی شما

اگر می خواهید پیشانی بزرگ را برای مدتی پنهان کنید، در اینجا ترفندهایی را ارائه می دهیم که می توانند به شما کمک کنند زیبا به نظر برسید.

1. رژ گونه بزنید

می توانید از رنگ رژگونه روشن برای جلب توجه از پیشانی خود استفاده کنید.

مقداری رژگونه هلویی را روی سیب های گونه خود بکشید.
آن را به سمت بالا کار کنید تا اثر کمی بلند کننده داشته باشد.

همچنین یک ترفند موثر برای استفاده از محصولات گونه درخشان است. باعث می شود نور روی گونه های شما منعکس شود و در نتیجه توجه را به مرکز صورت شما جلب می کند.

بیشتر بخوانید: چگونه جوان تر به نظر برسیم؟

2. زیرسازی تیره تر:

استفاده از زیرسازی تیره در نزدیکی خط مو می تواند پیشانی شما را کوچکتر نشان دهد

این ترفند آرایشی برای عکس ها بسیار کارآمد خواهد بود. اگر می خواهید پیشانی اسکنه ای قوی تری داشته باشید، زیرسازی تیره تری را روی شقیقه ها و خط مو بزنید.

اطمینان حاصل کنید که تمام موهای شما از صورت شما بسته شده است، بنابراین استفاده از آرایش و ترکیب آن آسان است.

8 نکته مفید آرایشی برای کوچکتر نشان دادن پیشانی شما

سپس یک کانسیلر یا کرم پودر مات انتخاب کنید که پنج درجه تیره تر از رنگ طبیعی پوست شما باشد .
حالا با براش مسطح یا گرد شکل متوسط، یک خط یکدست روی دور پیشانی خود بکشید.

ترکیب کلید هر آرایشی است. این یک عنصر حیاتی و ضروری برای داشتن یک ظاهر کانتور صورت موفق است. بنابراین، به ترکیب محصول به سمت بیرون ادامه دهید تا زمانی که به یک پایان یکپارچه برسید. کانتور باید طبیعی و بدون خطوط خشن به نظر برسد.

سپس برنزه کننده را دنبال کنید تا اثر قوی تر و واضح تر به نظر برسد.
این ترفند زوایای ساختار استخوانی شما را افزایش می دهد و گردی صورت شما را به حداقل می رساند.

3. لایت کردن:

هایلایت یک راه آسان برای بازتاب نور در مرکز پیشانی شماست و از این طریق توجه را از ظاهر پیشانی با ارتفاع زیاد جلب می کند.

یک پودر هایلایتر براق انتخاب کنید و آن را به مرکز پیشانی، دقیقاً بین ابروهایتان بزنید و آن را به سمت بیرون مخلوط کنید.
همچنین می توانید هایلایتر را روی پل بینی خود بزنید تا فرم صورت خود را بلندتر کند. این تکنیک باعث می‌شود که ویژگی‌های شما جلوتر آمده و عرض پیشانی شما را کم رنگ کند.

4. گونه های برنزه شده:

استفاده از برنزه تیره روی گونه ها، حواس را از پیشانی شما منحرف می کند

گونه‌های باریک تر به جلب توجه به مرکز صورت کمک می‌کنند و در نتیجه توجه را از پیشانی منحرف می‌کنند. به سادگی از پودر برنزه استفاده کنید که 3 تا 4 درجه تیره تر از رنگ طبیعی پوست شما است. آن را در یک خط مورب از مرکز گونه به سمت گوش بزنید.

8 نکته مفید آرایشی برای کوچکتر نشان دادن پیشانی شما

5. برنز کننده:

ساده ترین راه برای اینکه فوراً پیشانی خود را کوتاهتر نشان دهید استفاده از برنز کننده است . یک برنزر باید فرمول مات داشته باشد و حداقل 3 درجه تیره تر از رنگ طبیعی پوست شما باشد تا اثر آن قابل مشاهده باشد.

به سادگی مقداری برنز را روی یک براش رژگونه باریک بردارید و سایه را در شقیقه ها و اطراف خط موی خود مخلوط کنید . این ترفند باعث تاکید و ایجاد ساختار استخوانی قوی تر می شود. این به سادگی باعث می شود پیشانی بزرگ شما کوچکتر به نظر برسد.

برنز کننده

6. چشم ها :

یک آرایش چشم جذاب به گونه ای انجام دهید که تمرکز صورت شما روی چشمان شما باشد و توجه هر بیننده ای را از پیشانی منحرف کند. آرایش چشم شما می تواند فوراً در فرم صورت شما تفاوت ایجاد کند .

یک سایه چشم خاکستری، سرمه ای یا قهوه ای را روی پلک بالایی خود بزنید، از خط مژه به سمت بالا حرکت کنید و جلوه چشم دودی ایجاد کنید. در مرحله بعد، از یک سایه چشم خنثی استفاده کنید که 1 تا 2 درجه روشن تر از رنگ پوست شما باشد تا استخوان ابروی خود را برجسته کنید. در نهایت با زدن ریمل و خط چشم تیره دلخواه خود را به پایان برسانید.

برنز کننده

7. لب ها:

اگر می‌خواهید فقط با چند ثانیه در دست داشتن یک لیفت فوری روی صورت خود انجام دهید، بهترین ترفند این است که لب‌هایتان را بالا بکشید.

رژ لب صورتی روشن یا مرجانی را روی لب‌هایتان بزنید و فوراً متوجه خواهید شد که تمام تاکیدات روی لب‌هایتان است و در نتیجه توجه همه را از پیشانی بزرگتان دور می‌کنید! تنها چیزی که باید به خاطر داشته باشید این است که آرایش دیگر را ساده نگه دارید .

لب ها

8. یک شکل ابروی مناسب انتخاب کنید:

ابروها به داشتن ظاهری باریک تر و جوان تر برای صورت شما کمک می کنند. آنها به کادربندی ساختار صورت شما کمک می کنند. اگر می‌خواهید پیشانی‌تان کوتاه‌تر به نظر برسد، فرم ابروی خود را به شکل زاویه‌دار تغییر دهید.

فقط باید مطمئن شوید که قوس بلند یا ضخیم است تا به نظر برسد که فضای بیشتری بین چشم و استخوان ابرو وجود دارد.

شکل ابرو

سخن پایانی»

امیدواریم این مقاله به سؤال متداول پاسخ داده باشد  چگونه پیشانی خود را کوچکتر نشان دهیم؟ در واقع این مبارزه برای افرادی با پیشانی بزرگ است. آنها راه های بی پایانی را برای کوچکتر نشان دادن آنها با کمک آرایش امتحان می کنند.

اما اکنون که همه شما را تحت پوشش قرار داده ایم، ادامه دهید و شروع کنید. اگر فوراً به نتیجه دلخواه خود نرسیدید ناامید نشوید. آرایش یک هنر است و نیاز به تمرین دارد. با چند آزمایش، مطمئناً به آن دست خواهید یافت.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.