زیبایی

15 طرح های ساده و شیک مینیمالی تتو

15 طرح های ساده و شیک مینیمالی تتو

15 طرح های ساده و شیک مینیمالی تتو

15 طرح های ساده و شیک مینیمالی تتو : به دنبال طرحی از تتو هستید؟ تتو اسم چطوره؟ حک کردن نام کسی بر روی بدن شما بهترین راه برای احترام به او به اهمیت آنها در زندگی شما است، چه فرزندان، والدین، پدربزرگ و مادربزرگ، حیوانات خانگی یا شریک زندگی شما.

15 طرح های ساده و شیک مینیمالی تتو

15 طرح های ساده و شیک مینیمالی تتو

15 طرح های ساده و شیک مینیمالی تتو

15 طرح های ساده و شیک مینیمالی تتو

در ابتدا اسامی و برچسب‌های نام به نظامیان یا زندانیان به عنوان علامت شناسایی داده می‌شد. در برخی فرهنگ‌ها، زنانی که اخیراً ازدواج کرده‌اند، نام همسر خود را به عنوان نماد عشق همیشگی جوهر می‌نویسند. برخی تتوهای نام را به یاد یکی از نزدیکان خود انجام می دهند، در حالی که برخی نام همسر یا فرزند خود را جوهر می کنند تا آنها را تا ابد نگه دارند.

در اینجا، ما 30 بهترین طرح تتو را گردآوری کرده ایم که شما را کاملا وسوسه می کند تا خودتان یکی از آنها را انجام دهید. نگاهی بیاندازید!

بیشتر بخوانید: چگونه از تتوی خود مراقبت کنیم؟

این یک تتو ساده و مینیمال است که با فونت زیبا با قلب قرمز خیره کننده نوشته شده است. در کنار نام و قلب، طناب نجاتی برای تکمیل طرح وجود دارد. می توانید نام همسر یا فرزند خود را در این طرح ثبت کنید. این طرح‌های تتو زمانی که در امتداد مچ، بازو یا شانه انجام می‌شوند، بهترین ظاهر را دارند. اگر می‌خواهید تتو مفصلی داشته باشید، می‌توانید آن را در پشت نیز انجام دهید.

15 طرح های ساده و شیک مینیمالی تتو

15 طرح های ساده و شیک مینیمالی تتوطرح تاتو ساده

15 طرح های ساده و شیک مینیمالی تتو

2. تاتو نام کوتاه

وقتی صحبت از تتو به میان می‌آید، نام‌های کوچک آسان‌تر می‌شوند و در یک نماد فانتزی که می‌خواهید مطرح می‌شوند. به عنوان مثال، در اینجا، نام کایل به راحتی با یک ساقه رز خیره کننده ترکیب می شود. این طراحی ساده و در عین حال باشکوه است. سایه تتو ظریف رز به احساس واقعی تتو می افزاید.

طرح تاتو جدید 2023طرح تاتو ساده

طرح تاتو جدید 2023طرح تاتو ساده

طرح تاتو جدید 2023

3. تاتو اسم ساده

در حالی که برخی دوست دارند طرح هایی را به تتو خود داشته باشند ، برخی دوست دارند آن را ساده نگه دارند. اگر می خواهید تتو را ساده نگه دارید و بگذارید نام آن تنها برجسته باشد، این روشی است که باید آن را انجام دهید. این خال کوبی مینیمالیستی به دلیل فونت شیک بسیار چشمگیر به نظر می رسد.

یک خال کوبی با یک تاج با شکوه در بالای آن اگر درست قرار داده شود، زیبا به نظر می رسد. تاج نشان دهنده حق امتیاز و اهمیت فوق العاده است، بنابراین وقتی آن عنصر را به نام طرح تتو اضافه می کنید ، مطمئن شوید که آن شخص در زندگی شما بیشترین اهمیت را دارد. بهترین مکان برای انجام این تتو بازوی شما خواهد بود.

بیشتر بخوانید: 10 ایده خلاقانه تتو مچ دست

اکثر مردم تتو را به عنوان یادبودی از نزدیکان یا عزیزان خود پس از مرگ انجام می دهند. برخی از روی ایمان و اعتقاد به خدا این کار را انجام می دهند.

این خال کوبی نمادی از باورهای مذهبی را ترکیب می کند و در عین حال نامی را حفظ می کند که برای قلب عزیز است. برخی به دنبال یک صلیب ساده با فونت تاتو نام شیک هستند، در حالی که برخی دیگر صلیب را دقیق تر می کنند و فونت نام تاتو را ساده نگه می دارند.

طرح تاتو جدید 2023طرح تاتو جدید

طرح تاتو سادهطرح تاتو جدید

طرح تاتو ساده

حقایق جالب تتو

تتو ها جالب هستند و نقش مهمی در برجسته کردن شخصیت شما دارند. آنها تاریخچه جالب و داستان های شگفت انگیزی دارند که هر علاقه مند به تتو باید بداند. حتی اگر خیلی از طرفداران تتو نیستید، یادگیری در مورد این حقایق سرگرم کننده است.

در ابتدا، تتو های نام به عنوان یک علامت شناسایی برای پرسنل نظامی و زندانیان داده می شد. امروزه تتو های نام به عنوان نمادی از عشق و یادآوری عزیزان یک فرد انجام می شود. می توانید به سراغ تتو های ساده با نام، تتو با نام پر یا تتو با نام قلب بروید. 

طرح تاتو جدید طرح تاتو جدید

طرح تاتو جدید

سوالات متداول

چگونه می توانم اندازه مناسب تتو نام خود را انتخاب کنم؟

قبل از انتخاب اندازه مناسب برای تتو نام خود، باید چند فاکتور کلیدی را در نظر بگیرید. آنها شامل محل قرارگیری (قسمت های بدن مانند انگشتان یا بازوها)، طول نام شما و اندازه فونت هستند. برخی از استایل ها ممکن است فضای بیشتری را اشغال کنند و برخی از اعضای بدن (مانند انگشتان دست) ممکن است محدودیت فضا داشته باشند.

آیا تتو نام را می توان به زبان های مختلف انجام داد؟

بله. بسیاری از مردم ترجیح می دهند تتو نام خود را به زبان های خارجی غیر از زبان مادری خود انجام دهند. با این حال، مطمئن شوید که آن را توسط یک متخصص انجام می دهید و اسکریپت صحیح است (برای جلوگیری از اشتباهات ترجمه).

آیا تتو نام ایده خوبی برای زوج ها یا دوستان است؟

بله. هر کسی می تواند نام عزیزان خود را به عنوان تتو کند تا عشق خود را نسبت به آنها نشان دهد. اما قبل از انجام جوهر، به طول عمر روابط خود فکر کنید زیرا تتو دائمی است.

آیا تتو نام انتخاب خوبی برای اولین تتو است؟

بله . شما می توانید یک خال کوبی نام را به عنوان اولین تتو خود انتخاب کنید. اما محل قرار دادن تاتو را در نظر بگیرید و سعی کنید آن را توسط یک هنرمند حرفه ای انجام دهید تا از کیفیت آن اطمینان حاصل کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.