آرایش چشم, زیبایی

چگونه خط چشم بال خفاشی انجام دهیم؟

چگونه خط چشم بال خفاشی انجام دهیم؟

چگونه خط چشم بال خفاشی انجام دهیم؟

چگونه خط چشم بال خفاشی انجام دهیم؟ خط چشم بال خفاشی یک آرایش مد روز و همه کاره است که می‌توانید به راحتی آن را در داشته باشید یا با تمرین کافی، به یک آرایشگر پر زرق و برق هالووین تبدیل شوید. اصطلاح “بال خفاش” به شکل ظاهر تکمیل شده اشاره دارد که شبیه خم شدن اوج گرفته شبیه به بال خفاش است.

این آرایش توسط کتی جین هیوز، هنرمند آرایش مشهور ساخته شده است و برای افرادی که چشمان کلاه دار دارند، بهترین کار را دارد.

خط چشم بال خفاشی شکل طبیعی چشم ها را برجسته می کند و جلوه ای چشم باز به آن ها می بخشد. برای راهنمای ساده و جامع خط چشم بال خفاشی به خواندن مقاله ادامه دهید.

چگونه خط چشم بال خفاشی انجام دهیم؟

چگونه خط چشم بال خفاشی انجام دهیم

خط چشم بال خفاشی رنگی متفاوت از مدل های خط چشم معمولی است که ممکن است با آن آشنا باشید. علیرغم شباهت های آنها، برخی از تمایزات اساسی بین خط چشم گربه ای و خط بال خفاشی وجود دارد.

بر خلاف خط مستقیمی که خط چشم گربه ای از گوشه بیرونی به گوشه داخلی چشم ایجاد می کند، یک خط خطی با بال خفاشی می چرخد ​​و از چین به شکل c به پایین می لغزد تا به خط مژه ها برسد.

این یک جایگزین جسورانه تر برای ظاهر خط استاندارد است و استفاده از آن برای پلک های کلاه دار ساده تر از چشم گربه ای است. بنابراین اگر می خواهید بر این تکنیک منحصر به فرد مسلط شوید در اینجا یک آموزش گام به گام وجود دارد که می توانید آن را امتحان کنید.

چگونه خط چشم بال خفاشی انجام دهیم؟

آموزش 6 مرحله ای آسان برای ظاهر خط چشم بال خفاشی

مرحله 1: پلک های خود را پر کنید

استفاده از پرایمر سایه چشم بر روی پلک های شما به ایجاد یک بوم صاف و یکدست برای ظاهر زیبای خط چشم شما کمک می کند. همچنین با جلوگیری از محو شدن یا لک شدن زودرس به حفظ کانسلیر شما کمک می کند.

مرحله 2: پرایمر را با مقداری پودر هماهنگ کنید

پرایمر را با مقداری پودر فیکس یا پنکیک تنظیم کنید . پودری را انتخاب کنید که با رنگ پوست شما مطابقت داشته باشد تا بهترین نتیجه را داشته باشید. این پودر اطمینان حاصل می کند که خط چشم شما لکه نخورده یا روی پلک یا استخوان ابرو شما منتقل نشود.

چگونه خط چشم بال خفاشی انجام دهیم؟

مرحله 3: یک طرح کلی از طرح دلخواه خود بسازید

یک خط نقطه چین بال خفاش را با یک خط مداد ترسیم کنید. نوک مداد شکل پذیرتر هستند و می توانند به راحتی روی پلک های شما سر بخورند. اگر به دنبال یک بال گرافیکی خلاقانه و الهام گرفته از بتمن هستید، این به شما کمک می کند تا دیدگاه خود را به دقت داشته باشید.

نکته حرفه ای

یک آینه روی میز روبروی خود، درست زیر سطح چشم خود قرار دهید تا بتوانید خط را در حالی که به پایین نگاه می کنید، بکشید. در نتیجه مژه های شما کمتر از حد معمول می شود و مانعی برای کشیدن خط چشم شما نمی شود.

مرحله 4: طرح کلی را ایجاد کنید

خط چشم مورد علاقه خود را بگیرید و خطوط نازک و منظمی را روی پلک خود ایجاد کنید. تنها با ایجاد طرح کلی، جای کمتری برای خطا باقی می گذارید. از آنجایی که خطوط نازک خواهند بود، می توانید به سرعت هر گونه اشتباه و لک را اصلاح کنید بدون اینکه کل ظاهر را خراب کنید.

چگونه خط چشم بال خفاشی انجام دهیم؟

مرحله 5: آن را پر کنید

پس از اتمام طرح، بقیه طرح را پر کنید برای جلوگیری از ریزش خط چشم از مصرف بیش از حد محصول خودداری کنید.

مرحله 6: هر گونه لکه یا خطوط سرگردان را برطرف کنید

اگر خط چشم شما بلافاصله بی عیب و نقص به نظر نمی رسد نگران نباشید از یک گوش پاک کن پنبه ای آغشته به پاک کننده آرایش یا یک براش سایه چشم با کانسیلر استفاده کنید تا هر زاویه ای را صاف و یکنواخت کنید.

اگر ظاهر ملایم‌تری را ترجیح می‌دهید، براش سایه چشم‌تان را به همان سایه‌ای که برای طرح استفاده کرده‌اید آغشته کنید.

با این حال استفاده فوری از خط چشم مایع می تواند کمی دشوار باشد. اگر به دنبال روش ساده تری هستید اما هنوز در مورد استفاده دقیق از خط چشم بال خفاشی مطمئن نیستید، این تکنیک مبتدی را بررسی کنید.

چگونه خط چشم بال خفاشی انجام دهیم؟

حالا به آرامی و پیوسته خط دوم را به شکل واضح «c» به پایه مژه هایتان متصل کنید.
با استفاده از براش سایه چشم، رنگدانه را کمی پخش کنید تا ظاهری طبیعی‌تر داشته باشید. آن را با مقداری ریمل به پایان برسانید و شما آماده اید!

نکته حرفه ای

برای داشتن ظاهری بی عیب، حالت خنثی را هنگام کشیدن خط چشم حفظ کنید. از کشیدن پوست اطراف چشم خودداری کنید، زیرا می تواند منجر به کج شدن بال شود.

در امتداد خط دو یا سه بریدگی ناهموار و ناهموار به شکل c ایجاد کنید که شبیه بال خفاش است.
یک خط دوم از نوک خط منحنی تا چین پلک خود را ایجاد کنید و سپس یک بریدگی C شکل دیگر را ایجاد کنید که خط دوم را به پایه مژه های شما متصل می کند.

آن را با مقداری سایه چشم و ریمل براق دنبال کنید تا ظاهر را کامل کنید.

خط چشم جذاب

پلک های دوتایی صرفاً چین های قوسی شکل در پوست پلک های شما هستند. آنها مانند پلک های کلاه دار پوست و چربی اضافی در اطراف چشم ندارند و از این رو چین پلک بالایی آنها به وضوح قابل مشاهده است.

اگر فضای قابل مشاهده ای بین چشم ها و ابروهای خود دارید، می توانید بسیاری از تکنیک های خط چشم بال خفاشی را امتحان کنید.

از آنجایی که فضای پلک شما را محدود نمی کند، سعی کنید خط چشم را داخل چین خود بیاورید تا ظاهری منحصر به فرد با بال خفاشی داشته باشید.

برای اینکه این خط چشم بال خفاشی را جلوه دهید، از ترکیب خط چشم و سایه چشم با رنگدانه فوق العاده و ماندگار استفاده کنید.
پلک های خود را با پرایمر سایه چشم آماده کنید. از یک مداد چشم رنگ روشن برای ایجاد ساختار بال خفاش استفاده کنید.

از مقداری اسپری فیکس کننده استفاده کنید تا آن را در تمام طول شب برای شیطنت های هالووین خود حفظ کنید.

خط چشم جذاب

نکته حرفه ای

خط چشم را قبل از هر آرایش دیگری، از جمله زیرسازی، بزنید. این امر ظاهری بدون لک و ریزش را تضمین می کند – به خصوص اگر با محصول پودری مانند سایه چشم کار می کنید.

چه بخواهید یک بال ساده یا واقع گرایانه با سایه چشم استادانه بسازید، خط چشم بال خفاشی تمام اشکال چشم را در خود جای می دهد و بی دردسرترین و تاثیرگذاری بالا را ارائه می دهد.

این مدل خط چشم را می توان با خط چشم مایع، ژل یا مدادی انجام داد تا ظاهری در روز یا شب داشته باشید. شما می توانید یک طرح تک رنگ معمولی را انتخاب کنید یا با اضافه کردن رنگی به بال سیاه سنتی، ظاهر را بهبود بخشید.

خط چشم جذاب

سوالات متداول

آیا این درست است که خط چشم بال خفاشی چشمان شما را بزرگتر نشان می دهد؟

بله. خط چشم بال خفاشی می تواند توهم چشم های بزرگتر را ایجاد کند. برای چشم های کوچکتر بال را به سمت بیرون کنید و از کشیدن خط چشم سنگین روی پلک های بالایی خودداری کنید.

آیا می توانید خط چشم بال خفاشی را برای چشم های سالخورده بزنید؟

بله، می توانید خط چشم بال خفاشی را برای چشم های مسن بزنید. اما به خاطر داشته باشید که از آنجایی که آنها دارای چین و چروک و پوست ناهموار هستند، برای استفاده صاف باید پلک ها را بکشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.