زیبایی, سلامت پوست

چگونه به پشت خود لوسیون بزنیم؟

چگونه به پشت خود لوسیون بزنیم؟

چگونه به پشت خود لوسیون بزنیم؟

چگونه به پشت خود لوسیون بزنیم؟ : شما ممکن است در پیروی از روتین مراقبت از پوست که برای صورت خود تهیه کرده اید، حرفه ای باشید، اما وقتی نوبت به مراقبت از بدن می رسد، ممکن است یک قسمت وجود داشته باشد: کمرتان! متأسفانه، استفاده از محصولات روی پشت شما بسیار دشوار است. این می تواند منجر به خشکی پوست، لک و برنزه شدن ناقص و غیره شود. در زیر، نحوه قرار دادن لوسیون روی پشت خود را به اشتراک می گذاریم – و راه حل های دیگری برای پوست مرتبط با کمر ارائه می دهیم که می توانید امتحان کنید.

نحوه قرار دادن لوسیون بر روی پشت خود

گزینه 1.

انعطاف پذیر باشید گاهی اوقات، شما باید در تکنیک های کاربردی خود خلاق باشید. اگر تنها کاری که باید با آن کار کنید خودتان و مقداری لوسیون بدن است، باید انعطاف پذیری خود را آزمایش کنید. نگران نباشید – برای انجام این کار لازم نیست یوگی باشید. ابتدا یک خط لوسیون را در امتداد بالای یک ساعد و روی پشت دست خود فشار دهید. سپس بازوی خود را به پشت برسید، به طوری که سمت لوسیون به سمت آن باشد. بازو و دست خود را به سمت بالا و پایین حرکت دهید و در این فرآیند لوسیون را به پشت خود بمالید. این روند را با بازوی دیگر خود تکرار کنید.

گزینه 2.

از اپلیکاتور استفاده کنید. باور کنید یا نه، اپلیکاتورهای لوسیون بسیار خوبی وجود دارد که به راحتی زندگی شما را آسان می کند. اینها معمولاً یک اسفنج در انتهای یک چوب بلند دارند. تنها کاری که باید انجام دهید این است که لوسیون را به انتهای اپلیکاتور بمالید و چوب را دراز کنید تا بتوانید اپلیکاتور را به سمت بالا و پایین پشت خود حرکت دهید و در این فرآیند لوسیون را روی پوست خود بمالید.

چگونه به پشت خود لوسیون بزنیم؟

چگونه خود برنزه کننده را روی پشت خود قرار دهید:

در مورد لوسیون های برنزه کننده چطور؟ آیا راهی وجود دارد که آنها را درست به پشت خود بمالید؟

گزینه 1.

از دوست خود بخواهید تا چک کند که همه جای کمر خود را لوسیون برنز کننده زده اید.

گزینه 2.

از اپلیکاتور استفاده کنید . درست مانند لوسیون، آنها دارای اپلیکاتور پشتی برای برنزه کردن نیز هستند. آن را به همان روش اعمال کنید – برنزه کننده را روی اپلیکاتور اسفنجی فشار دهید، چوب را دراز کنید و بالا و پایین بروید تا فرمول را روی آن بمالید. سعی کنید در حین انجام این کار به آینه نگاه کنید تا بتوانید نقاطی را که ممکن است از دست داده اید را پیگیری کنید!

بیشتر بخوانید: آموزش درمان جوش های پشت کمر

چگونه کمر خود را تمیز کنید

در مورد بهداشت چطور؟ اگر تا به حال به این فکر کرده اید که چگونه کمر خود را تمیز کنید، این راهنمای خود را در نظر بگیرید.

گزینه 1.

انعطاف پذیر باشید. درست مانند استفاده از لوسیون، ممکن است مجبور شوید انعطاف پذیری خود را آزمایش کنید. به همین روش، ژل دوش یا شستشوی بدن را روی ساعد و پشت دست‌هایتان بمالید. بازوهای خود را پشت خود بپیچید و مالش دهید. به سادگی با رو به پشت خود به سمت سر دوش آبکشی کنید.

چگونه به پشت خود لوسیون بزنیم؟

گزینه 2.

از یک اسفنج پشتی استفاده کنید. با استفاده از یک اسفنج پشتی زندگی خود را آسان تر کنید. شستشوی بدن یا ژل دوش را روی اپلیکاتور اسفنجی بمالید، سپس از اکستندر برای تمیز کردن نسیم استفاده کنید.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.