سلامت مو, مدل مو

چند راه مراقبت و رسیدگی به موی وز

چند راه مراقبت و رسیدگی به موی وز

چند راه مراقبت و رسیدگی به موی وز

چند راه مراقبت و رسیدگی به موی وز : مهم نیست که چقدر سعی می کنید موخوره را با محصولات حالت دهنده مو مانند کرم مو و اسپری مو درمان کنید، گاهی اوقات موهای شما تمایلی به همکاری ندارند.اما باید بدانید که راه هایی وجود دارد که می تواند به موهای شما زیبایی دو چندان ببخشد. در این مطلب همراه ما باشید.

مدل مو برای موهای وز شماره 1: موج های ساحلی

به جای ترس از اینکه به محض ورود به هوای مرطوب در فضای باز، مدل موهایتان خراب می شود، موهای خود را آزاد بگذارید و از اتو و سشوار استفاده نکنید. درعوض، اسپری موتقویتی را رویموهای مرطوب اسپری کنید، موهایتان را ببافید و پس از خشک شدن موهایتان، بافته را باز کنید تا امواج بی دردسر ظاهر شود.

چند راه مراقبت و رسیدگی به موی وز

مدل مو برای موهای وز شماره 2: موهای خیس

این مدل مو شامل استفاده از ژل مو برای ایجاد تارهای نرم و خیس می‌شود—البته این روش عالی برای حالت دادن به شما است که بدون وز کردن مو در چشم شما ظاهر می‌شود!

چند راه مراقبت و رسیدگی به موی وز

مدل مو برای موهای وز شماره 3: گوجه ای نامرتب

سومین مدل مو در مطلب چند راه مراقبت و رسیدگی به موی وز گوجه ای است. همانطور که از نامش پیداست، این مدل مو به نظر نامرتب است.چه راهی بهتر از این که با موهای وز شده شروع کنید. و هر چه موهای شما بافت بیشتری داشته باشد، موی نامرتب شما بزرگتر به نظر می رسد – چیزی برای شکایت وجود ندارد. آموزش را در لینک روبرو ببینید: آموزش مدل موی گوجه ای شلخته در 4 گام

چند راه مراقبت و رسیدگی به موی وز

مدل مو برای موهای وز شماره 4: براق و کم پشت

در مقابل، شما می توانید موهای وز شده خود را با یک کش صاف و براق رام کنید. این یک مدل موی عالی برای محل کار یا مصاحبه است، مواقعی که ممکن است بخواهید مانیل شما براق‌تر به نظر برسد. ابتدا ژل مدل مو را روی تارهای خود بمالید و آنها را به سمت پشت سرتان صاف کنید. به خاطر داشته باشید که کمتر، بیشتر است، اما در صورت نیاز ژل بیشتری اضافه کنید تا هر گونه موخوره را رام کنید. هنگامی که موهایتان صاف شد، انتهای خود را به صورت یک موی کم پشت بچرخانید، سپس با یک کش مو و سنجاق بابی محکم کنید تا ظاهری پیچیده و بدون وز داشته باشید.

چند راه مراقبت و رسیدگی به موی وز

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.