آرایش و زیبایی, انواع لوازم آرایشی

همه چیز درباره BB کرم | بی بی کرم

همه چیز درباره BB کرم | بی بی کرم

همه چیز درباره BB کرم | بی بی کرم

همه چیز درباره BB کرم | بی بی کرم : برخی از محصولات آرایشی هستند که فراتر از انتظار عمل می کنند و کرم BB در صدر این لیست قرار دارد. چه در حال حاضر از طرفداران کرم BB هستید یا هنوز در تلاش هستید تا بفهمید که آیا باید یکی را به کیسه آرایش خود اضافه کنید، این محصول چند کاره می تواند مزایای آرایش و مراقبت از پوست را به صورت یکجا به شما ارائه دهد. به همین دلیل، بی بی کرم برای همه انواع پوست عالی است، برای آرایش های روزمره عالی است و مخصوصا برای روزهایی که می خواهید پوشش داشته باشید اما نمی خواهید تمام روتین آرایش خود را انجام دهید، عالی است.

بی بی کرم چیست؟

در مطلب همه چیز درباره BB کرم | بی بی کرم را معرفی خواهیم کرد. “BB” در کرم مخفف بالم زیبایی یا محو کننده لک است و اساساً، این محصولی است که دارای مزایای مراقبت از پوست است – از این رو برچسب ترکیبی آرایش و مراقبت از پوست می باشد. این مزایا شامل خنثی کردن قرمزی پوست به محافظت در برابر اشعه ماوراء بنفش تا هیدراتاسیون برای کنترل درخشش است. بی بی کرم یکی از پایه های اصلی در روتین کره ای است و این جای تعجب نیست زیرا کره مبتکر یکی از محبوب ترین پدیده های مراقبت از پوست است – پوست شیشه ای که تماماً در مورد پوستی درخشان و سالم است.

کرم‌های بی‌بی معمولا فرمول‌های سبکی دارند که پوششی شفاف ایجاد می‌کنند، بنابراین اگر به دنبال چیزی برای پنهان کردن لکه‌ها و پرپیگمانتاسیون هستید، کرم بی‌بی برای روزهایی که پوست شما به چیزی اضافی نیاز دارد اما به پوشش کامل نیاز ندارد، عالی هستند. به طور کلی، کرم BB با یک مرطوب کننده سبک وزن قابل مقایسه است که می تواند پوست را آبرسانی کند و در عین حال پوشش طبیعی را اضافه کند.

همه چیز درباره BB کرم | بی بی کرم

چرا باید از کرم بی بی استفاده کنم؟

کرم بی بی گزینه ای عالی برای روزهای معمولی است که می خواهید پوست خود را از فونداسیون معمولی استراحت دهید. از آنجایی که دارای مزایای مراقبت از پوست است، می تواند مشکلاتی مانند خشکی، تیرگی و رنگ ناهموار پوست را نیز درمان کند و در عین حال پوششی سبک را اضافه کند. کرم بی بی را می توان با انگشتانتان مالید و مانند فونداسیون نیازی به ترکیب کردن ندارد، بنابراین اگر وقتتان کم است، یک گزینه سریع و موثر است.

BB Cream در مقابل CC Cream: تفاوت چیست؟

احتمالاً در مورد بحث BB cream در مقابل CC cream شنیده اید. CC در کرم سی سی مخفف تصحیح کننده رنگ یا تصحیح کننده پوست است. همانطور که از نام آن پیداست، کرم سی سی به تصحیح رنگ پوست کمک می کند، قرمزی ناخواسته، ته رنگ های ضعیف و تغییر رنگ مانند حلقه های تیره را خنثی می کند. از آنجایی که کرم BB به یکنواخت کردن رنگ پوست کمک می کند، آبرسانی و سایر فواید پوست را ارائه می دهد، آنها اهداف مختلفی را دنبال می کنند. در حالی که کرم بی بی عملکردهای مختلفی برای پوست دارد، وظیفه اصلی کرم سی سی اصلاح رنگ است.

همه چیز درباره BB کرم | بی بی کرم

کرم بی بی چه تفاوتی با فونداسیون دارد؟

تفاوت اصلی بین کرم بی بی و کرم پودر در این است که کرم بی بی معمولا از نظر بافت و پوشش سبک تر از کرم پودر است و بر روی رویکرد اول پوست تمرکز می کند. این بدان معناست که هدف اصلی بی بی کرم تمرکز بر مواردی مانند آبرسانی، روشن کردن، مات کردن یا محافظت از پوست شما است تا پوشش و کامل کردن پایه شما، که به طور کلی هدف استفاده از کرم پودر است.

نحوه استفاده از بی بی کرم

مانند مرطوب کننده رنگی، بهتر است از انگشتان دست یا براش برای استفاده از کرم BB استفاده کنید زیرا یک اسفنج آرایشی محصول را جذب می کند. در اینجا نحوه استفاده صحیح از کرم BB خود در دو مرحله ساده آورده شده است.

1. دستان خود را بشویید

اگر از انگشتان خود برای استفاده از کرم BB خود استفاده می کنید، ابتدا دستان خود را با آب گرم و صابون بشویید. اگر کرم بی بی خود را با انگشتان کثیف بمالید، اساساً باکتری های مولد آکنه را در سراسر پوست خود پخش می کنید که مزایای مراقبت از پوست کرم بی بی را خنثی می کند.

همه چیز درباره BB کرم | بی بی کرم

2. آن را با حرکات دایره ای روی پوست خود بمالید

کرم BB را با حرکات دایره ای روی پوست خود بمالید تا به طور یکنواخت در سراسر صورت پخش شود. مطمئن شوید که مقداری از آن را روی گردن خود باز کنید تا خط مرزی ایجاد نشود.

اگر از برس استفاده می‌کنید، از یک قلم مو استفاده کنید زیرا نرم است، فشرده‌تر از برس کرکی است و برای مخلوط کردن ایده‌آل است. کرم BB را با حرکات دایره ای در سراسر پوست خود مخلوط کنید و از حرکات ملایمی در نواحی سفت مانند اطراف بینی خود استفاده کنید.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.