مدل مو

همه چیز درباره چتری پرده ای

همه چیز درباره چتری پرده ای

همه چیز درباره چتری پرده ای

همه چیز درباره چتری پرده ای : بار دیگر، چتری های پرده ای به لیست ترندهای موی محبوب امسال راه یافته است. و طرفداران بسیاری دارد. در این مطلب همه آنچه نیاز دارید را خواهید خواند.

چتری پرده ای چیست؟

چتری های پرده ای یک مدل موی فوق العاده محبوب دهه 70 بود که شامل لبه (یا چتری) می شد که قسمتی از وسط آن قرار می گرفت و صورت شما را در هر طرف قاب می کرد. مانند پرده ای که یک پنجره را قاب می کند، موهای جلویی مانند یک پرده برای قاب کردن صورت عمل می کند. آنها معمولا در سمت بلندتر قرار دارند و انتهای نرم و نرمی دارند که به آنها حالتی آرام می بخشد.

خبر خوب این است که چتری های پرده با موهای کوتاه و بلند و همچنین موهای صاف، موج دار و مجعد به خوبی کار می کنند. بعلاوه، آنها فوق العاده همه کاره هستند و می توانند مکمل بسیاری از مدل های مو مانند دم اسبی، مدل مو، موی کوتاه و موارد دیگر باشند.

آیا نگه داری از چتری پرده ای آسان است؟

اگر هنوز در مورد چتری های پرده نگران هستید، چند دلیل دیگر وجود دارد که ممکن است شما را مجبور کند آن را امتحان کنید. اول اینکه نگهداری از آن‌ها به طرز باورنکردنی آسان است. تنها چیزی که واقعاً به آن ن یاز دارید این است که هر شش تا هشت هفته یکبار اصلاح کنید تا بهترین ظاهر آنها را حفظ کنید.

همه چیز درباره چتری پرده ای

آنها همچنین می توانند به پنهان کردن خط موی ناهموار کمک کنند – مجموعه ای از چتری های پرده ای زیبا هرگونه نشانه ای از کج بودن را پنهان می کند و یک مدل موی بسیار شیک را ایجاد می کند. آنها همچنین به پنهان کردن هرگونه نقص پوست روی پیشانی که ممکن است بخواهید پنهان کنید، مانند لکه های تیره و جوش کمک می کنند. فقط مراقب محصولات موجود در چتری خود باشید – نمی خواهید جوش های موهایتان را تشدید کنید.

چه کسانی باید چتری پرده ای را انتخاب کنند؟

پاسخ کوتاه به این همه است. اگر به طور خاص به این فکر می کنید که چه فرم صورت برای چتری های پرده ای مناسب است، این پاسخ پیچیده تری است. به طور معمول، چهره‌های بیضی با حاشیه‌های قاب‌بندی چهره عالی به نظر می‌رسند، اما اگر آن را ندارید، نباید شما را منصرف کند.

تقریباً هر شکل صورت می تواند به آن استایل بپردازد، فقط از آرایشگر خود بخواهید چتری ها را متناسب با چتری شما سفارشی کند. از آنجایی که چتری‌های پرده‌ای معمولاً بلندتر از سایر چتری‌ها هستند، واقعاً می‌توانند صورت گرد را کشیده، صورت مربعی شکل را نرم کنند و بهترین ویژگی‌های یک صورت قلبی را برجسته کنند. گزینه های خود را با آرایشگر خود مرور کنید و قبل از اینکه متعهد به تغییر دائمی شوید، با ظاهری متفاوت بازی کنید.

بهترین روش برای مدل دادن به چتری های پرده ای چیست؟

از آنجایی که قسمتی در وسط وجود دارد، باید موهای خود را طوری تمرین دهید که آن شکل را حفظ کند، که ممکن است به معنای نرم کردن موهایتان باشد و اغلب اوقات با اتو آن را صاف کنید.

همه چیز درباره چتری پرده ای

برای حالت دادن به چتری های پرده ای، با اسپری حرارتی اسپری کنید، که با محافظت در برابر حرارت 450 درجه به تقویت تارهای شما در برابر آسیب گرما کمک می کند. سپس از یک برس گرد استفاده کنید تا چتری های خود را به سمت بالا و دور از صورت خود خشک کنید. خشک کردن آنها به این روش به چتری های پرده شما کمک می کند تا کمی جهش پیدا کنند.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.