زیبایی, سلامت مو

روتین مراقبت از مو برای شب

روتین مراقبت از مو برای شب

روتین مراقبت از مو برای شب

روتین مراقبت از مو برای شب : همه ما درباره روتین پوست در شب و روز شنیده ایم اما در ارتباط با موها چطور؟ در این مطلب به این موضوع پرداخته ایم.

 یک درمان شبانه را اعمال کنید

برای جلوگیری از ترک خوردن تارموهایتان از یک نرم کننده استفاده کنید. سپس موهای خود را تا حدودی خشک کنید، پروتئین تراپی را اعمال کنید، سپس موها را در یک کش موی شل بپیچید. برای جلوگیری از هر گونه پیچ خوردگی از یک کش نازک یا یک اسکرانچی نرم استفاده کنید.

روی یک روبالشی ساتن یا ابریشمی بخوابید

هر چقدر هم که غیرضروری لوکس به نظر برسد، خوابیدن روی یک روبالشی ابریشمی یا ساتن می تواند برای موهای شما مفید باشد. روبالشی های ابریشمی نه تنها حس شگفت انگیزی دارند، بلکه روی موهای شما نیز فوق العاده نرم و ملایم هستند.

روغن یا سرم مو را بمالید

اجازه ندهید ترس از موهای چرب شما را از محصولات مراقبت از موی مبتنی بر روغن دوری کند. روغن‌ها فوق‌العاده همه کاره هستند: با خشکی مبارزه می‌کنند، موخوره را درمان می‌کنند، نوک‌های مو را تغذیه می‌کنند و رنگی براق و ابریشمی به مو می‌بخشند.

روتین مراقبت از مو برای شب

از مرطوب کننده استفاده کنید

به فکر سرمایه‌گذاری روی یک مرطوب‌کننده مو باشید که شب‌ها در اتاق شما کار کند تا رطوبت را به هوا بازگرداند و همه چیز را هیدراته نگه دارد.

در استفاده از ماسک افراط کنید

چیزهای کمی بهتر از یک دوش آرامش بخش قبل از خواب احساس می شود. با استفاده از یک ماسک موی مغذی بعد از شامپو کردن، مقداری ماسک مو را بالا ببرید.ماسک مو را از طول تا انتها بمالید، سپس موهای خود را به عقب بچرخانید و بقیه بدن خود را تمیز کنید. بگذارید فقط سه تا پنج دقیقه روی پوست بماند و سپس کاملاً بشویید.

موهایتان را ببافید و سپس بخوابید

می توانید به سرعت موهای خود را قبل از خواب ببافید – و با امواج زیبا و طبیعی موهایتان از خواب بیدار شوید. همچنین هیچ گرمایی در کار نیست، بنابراین لازم نیست یک بار دیگر به آسیب گرما فکر کنید.

کلاه خواب بپوشید

اگر می‌خواهید در هنگام خواب از موخوره (یا به طور کلی موهایتان) محافظت کنید، پوشیدن کلاه خواب را در نظر بگیرید. ممکن است قدیمی به نظر برسد، اما کلاه های خواب واقعاً برای محافظت از موهای شما در طول شب کار می کنند. کلاه خواب ندارید؟ سعی کنید موهای خود را در یک روسری ابریشمی بپیچید تا اثری مشابه داشته باشید!

روتین مراقبت از مو برای شب

با موهای خشک بخوابید

خوابیدن روی موهای خیس می تواند ناراحت کننده باشد و ممکن است برای موهای شما بهترین نباشد. موهای شما در زمانی که خیس هستند شکننده ترین حالت خود را دارند، بنابراین مالیدن مکرر تارهای مو بر روی روبالشی بهترین ایده به نظر نمی رسد. اگر زمان (یا انرژی) برای سشوار کشیدن موهایتان قبل از خوابیدن ندارید، به جای حوله، آن را با یک تی شرت نرم خشک کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.