رنگ و لایت مو, زیبایی

راهنمای مراقبت از رنگ موی بلوند

راهنمای مراقبت از رنگ موی بلوند

راهنمای مراقبت از رنگ موی بلوند

راهنمای مراقبت از رنگ موی بلوند : رنگ موی بلوند در روزهای اول می تواند بسیار زیبا باشد اما به مرور رو به قرمز شدن میگذارد و در این زمان باید چه کرد؟ ما در این مطلب به این مشکل میپردازیم.

1. به جای رنگ های کلی، هایلایت را انتخاب کنید

قبل از اینکه عجله کنید موهای خود را بلوند پلاتینیوم رنگ کنید – که با وجود این که نگهداری از آن بسیار سخت است – به جای آن به سراغ موهای پر از هایلایت بروید. به این ترتیب، می‌توانید مدت زمانی را که باید برای رسیدگی به رنگ خود صرف کنید، به حداقل برسانید. وقتی به سالن می روید، در مورد بالیاژ بپرسید، یک تکنیک فرانسوی برای رنگ آمیزی دستی بر روی موها که به میزان قابل توجهی نگهداری کمی دارد.

2. از شامپوی مراقبت از رنگ مو استفاده کنید.

مانند تمام موهای رنگ شده، یکی از بهترین راه ها برای کمک به حفظ و محافظت از رنگ خود استفاده از محصولاتی است که به طور خاص برای موهای رنگ شده فرموله شده اند. این امر به ویژه در مورد مو بورها صادق است زیرا با گذشت زمان رشته های طلایی ممکن است برنجی شوند. برای مو بورها، استفاده از محصولاتی که برای رنگ موهایشان فرموله شده اند، مانند شامپوی بلوند نیز ایده خوبی است. به یاد داشته باشید، رنگ موهای مختلف نیازهای متفاوتی دارد!

راهنمای مراقبت از رنگ موی بلوند

3. از شامپو بنفش استفاده کنید

شامپو بنفش برای اجتناب از رنگ موی بلوند برنجی ضروری است. فقط به چرخه رنگ فکر کنید! رنگ های بنفش با رنگ ناخواسته نارنجی و برنجی که می تواند به مرور زمان در یال بلوند شما ظاهر شود، مقابله می کند. برای اینکه رنگ موهای بلوند خود را به بهترین شکل حفظ کنید، به جای رنگ خود از شامپوی بنفش استفاده کنید، چند بار در هفته از شامپوی بلوند استفاده کنید.

4. از ماسک مو استفاده کنید

رنگ کردن موهایتان می تواند باعث شود کمی احساس خشکی روی موها داشته باشید، بنابراین یک ماسک مو اضافه کنید.

راهنمای مراقبت از رنگ موی بلوند

5. لوازم حرارتی را استفاده نکنید

ایده خوبی است که موهای خود را از حالت دادن گرما دور کنید و اجازه دهید در هوا خشک شود – اما این بدان معنا نیست که نمی توانید بدون گرما یک مدل زیبا ایجاد کنید.

6. از موهای خود در برابر نور خورشید محافظت کنید

در حالی که قرار گرفتن در زیر نور خورشید احساس خوبی دارد، می تواند رنگ موهای شما را به هم بزند و باعث شود که موهایتان سریعتر محو شوند. بنابراین، یک کلاه یا روسری شیک برای پوشاندن بردارید. در واقع، این یک برد است، برد، زیرا شما همچنین باید از صورت خود در برابر اثرات پیری خورشید محافظت کنید – فقط فراموش نکنید که کرم ضد آفتاب را نیز بمالید.

راهنمای مراقبت از رنگ موی بلوند

7. مراقب کلر باشید

ما عاشق غوطه ور شدن در استخر به اندازه دختر بعدی هستیم، به خصوص زمانی که به اندازه کافی خوش شانس باشید که به یک استخر آب گرم در زمستان دسترسی داشته باشید، اما طبق مجله هندی درماتولوژی، ونرولوژی و جذام، موهای رنگ شده مستعد ابتلا به این بیماری هستند. محو شدن ناشی از قرار گرفتن در معرض کلر بنابراین، دفعه بعد که برای شنا می روید، موهایتان را ببندید و موهایتان را خیس نکنید.

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.