زیبایی, سلامت مو

جلوگیری از کدر و بی روح شدن مو در تابستان!

سرم مو بزنید

جلوگیری از کدر و بی روح شدن مو در تابستان!

جلوگیری از کدر و بی روح شدن مو در تابستان! روال مراقبت از موهای شما با شروع تابستان، در حال تغییر است. اما این تغییر به چه معناست؟ فصل نیاز به مراقبت بیشتری دارد. یا در نهایت بدون اینکه متوجه شوید موهایی کدر و بی‌جان خواهید داشت. و به همین دلیل است که ما چند نکته را برای شما جمع آوری کرده ایم که باید از آنها پیروی کنید تا درخشندگی موهای خود را در ماه های گرم تر بازیابی کنید.

01. روی ماسک های مو سرمایه گذاری کنید

ماسک ها سرشار از مواد مغذی هستند که موهای شما را تقویت کرده و سلامت پوست سر شما را افزایش می دهد. آنها به ویژه برای موهای خشک، آسیب دیده و وز موثر هستند. ما ماسک صاف کننده عمیق کراتینه را به عنوان دستیار مراقبت از مو انتخاب کرده ایم.

چرا محصولی را انتخاب نمی کنید که موخوره شما را رام کند موهای شما را به ظرافت باز کند و در عین حال موهایتان را نرم کند، پف ها را صاف کند؟ هفته ای یکبار نرم کننده روزانه خود را با این ماسک تعویض کنید.

جلوگیری از کدر و بی روح شدن مو در تابستان!

02. شامپوی آبرسان استفاده کنید

شامپوی معمولی خود را با شامپوی آبرسان حاوی مواد طبیعی جایگزین کنید. شامپو حجم دهنده آب نارگیل طبیعی را امتحان کنید شامپوی فوق العاده مرطوب کننده که با آب نارگیل با منابع اخلاقی و همچنین روغن نارگیل 100 درصد ارگانیک غنی شده است، تارهای شما را تقویت می کند، علائم خشکی را از بین می برد و به موهای شما حجم می دهد.

جلوگیری از کدر و بی روح شدن مو در تابستان!

03. سرم مو بزنید

برای محافظت از موهایتان در برابر رطوبت، نرم کردن و حفظ رطوبت به سرمی نیاز دارید یک قطره به اندازه یک نخود از سرم موی صاف کراتین برای بازگرداندن شادابی موهای شما کافی است. این فرمول که سرشار از روغن کاملیا است، با ریزش موها مقابله می‌کند خشکی را دفع می‌کند و وز را رام می‌کند و درخشش از دست رفته موهای شما را باز می‌گرداند.

سرم مو بزنید

04. از موهای خود در برابر حرارت محافظت کنید

با موخوره مبارزه می کند، موها را باز می کند ریزش مو را رام می کند و درخشندگی را یکباره افزایش می دهد. فقط روی موهای خود اسپری کنید موهای خود را با یک شانه دندانه پهن برس بزنید و حالت دهید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.