آرایش صورت, انواع لوازم آرایشی

تفاوت بین برنزر و کانتور چیست؟

تفاوت بین برنزر و کانتور چیست؟

تفاوت بین برنزر و کانتور چیست؟

تفاوت بین برنزر و کانتور چیست؟ : برنز و کانتور جزء اصلی بسیاری از روتین های آرایش هستند. در حالی که گاهی اوقات می توان از این اصطلاحات به جای هم استفاده کرد، این یک تصور اشتباه رایج است که برنز و کانتور یکسان هستند. هدف آنها در روتین شما متفاوت است زیرا برنز برای افزودن ظاهری آفتاب‌زده به صورت استفاده می‌شود، در حالی که از کانتور برای فرم سازی و ایجاد سایه‌ها برای افزایش ابعاد استفاده می‌شود.

زمان و مکانی برای هر دو وجود دارد، و با هم می‌توانند چهره‌ای زیبا، برنزی و تراشه‌دار ایجاد کنند تا چهره‌های مختلف آرایش را برجسته کنند. پیش از این، ما آنچه را که باید در مورد استفاده از برنزر در مقابل کانتور بدانید، به‌علاوه نحوه استفاده از برنزر و نحوه کانتور کردن، به اشتراک می‌گذاریم تا بتوانید بهترین چهره خود را جلوه دهید.

چگونه محصولات برنز و کانتور متفاوت هستند؟

اگر سعی کرده اید صورت خود را کانتور کنید، ممکن است از برنزر خود استفاده کرده باشید. در حالی که این مطمئناً جرم آرایشی نیست و ترجیحات شما باید در ظاهر آرایش شما اولویت داشته باشد، استفاده از هر محصول برای هدف مورد نظر خود می تواند به نتایج بهتری منجر شود.

برنزرها می توانند در فرمول های مختلفی مانند پودر، کرم و مایع باشند و معمولاً رنگ گرم یا خنثی دارند. برنز کننده مات محبوب ترین است، اما برخی از برنزرها دارای ظاهری درخشان یا درخشان هستند تا به پوست درخشندگی دهند.

از طرف دیگر، محصولاتی که برای کانتورینگ استفاده می‌شوند، می‌توانند در فرمول‌های مختلفی مانند کرم، پودر و مایع باشند و تفاوت اصلی آن‌ها را از برنزه‌کننده متمایز می‌کند، رنگ و پوشش آنهاست. آنها خنثی یا با رنگ سرد هستند و تقریبا همیشه روکش مات دارند.

تفاوت بین برنزر و کانتور چیست؟

تفاوت برنزینگ و کانتورینگ

در تفاوت بین برنزر و کانتور چیست؟ باید بدانید که اکنون که می دانید محصولات چگونه متفاوت هستند، بیایید به تفاوت تکنیک ها بپردازیم. هدف پشت برنزر افزودن گرما و رنگ به صورت است. اگر به درستی استفاده شود، به نظر می رسد که زمان مناسبی را زیر نور خورشید سپری کرده اید.

کانتورینگ به معنای افزودن ابعاد به صورت با فرم سازی ویژگی ها و تقویت فرم صورت شماست. هدف ایجاد سایه هایی روی صورت است که می تواند ظاهر گونه های تراشیده تر، خط فک قوی تر و لب های پرتر را ایجاد کند. از آنجایی که کانتورینگ مربوط به ایجاد سایه است، اغلب خواهید دید که محصولات کانتور با رنگ سرد و حتی خاکستری به نظر می رسند.

آیا برنزر همان کانتور است؟

برنز و کانتور دو چیز متفاوت هستند. همانطور که اشاره کردیم، برنزر معمولا رنگ گرم تری دارد و برای رنگ دادن به پوست استفاده می شود. محصولات کانتور معمولاً با رنگ های سرد تر ظاهر می شوند و برای ایجاد سایه، مجسمه سازی و افزودن ابعاد به صورت با سایه استفاده می شوند. کانتور اغلب با هایلایتر جفت می شود تا سایه ها را بهتر کند. می‌توانید یکی یا دیگری را در روتین آرایش خود انتخاب کنید، یا می‌توانید ترکیبی از هر دو را با استفاده از محصولاتی با رنگ سرد و گرم برای افزودن رنگ و ابعاد انجام دهید.

تفاوت بین برنزر و کانتور چیست؟

آیا می توانید از برنزر به عنوان کانتور استفاده کنید؟

اگر شما ترجیح می دهید برنزر می تواند به عنوان کانتور استفاده شود. برخی ترجیح می دهند این کار را انجام دهند زیرا پودرها و کرم های کانتور با رنگ سرد می توانند در برخی از رنگ های پوست خاکستری به نظر برسند. ما کانتور کردن با محصولی با رنگ گرم را توصیه نمی‌کنیم، بنابراین حتماً برنزه‌کننده‌ای با رنگ‌های خنثی انتخاب کنید.

محل استفاده از برنز و کانتور

برنزر روی استخوان گونه، پیشانی و روی بینی اعمال می شود. برای عمق بخشیدن به پوست و ایجاد ظاهری برنزه به پوست استفاده می شود، بنابراین در تمام مکان هایی که نور خورشید به طور طبیعی برخورد می کند استفاده می شود. همچنین می توان از آن به عنوان جایگزین سایه چشم بر روی پلک استفاده کرد.

کانتور برای مجسمه سازی و افزودن ابعاد به صورت استفاده می شود. معمولاً در زیر استخوان‌های گونه اعمال می‌شود تا ظاهر آن‌ها را تراشیده و روی بینی برای ایجاد نمای باریک‌تر. همچنین می توان از آن برای کوچکتر جلوه دادن پیشانی و برای مشخص کردن شکل آن روی خط فک استفاده کرد.

نحوه اعمال برنزر در مقابل نحوه کانتور کردن

علاوه بر نیاز به محصولات مختلف، کانتورینگ و برنزینگ نیاز به تکنیک‌های کاربردی و قرارگیری متفاوت دارد. در اینجا نحوه اعمال هر یک و مکان اعمال آن آمده است.

نحوه اعمال برنزر

هنگام استفاده از برنز و کانتور، قرار دادن محصول کلیدی است. وقتی صحبت از برنزه‌کننده به میان می‌آید، باید آن را در جایی که اگر در یک روز آفتابی بیرون بودید، به‌طور طبیعی به آن برخورد کنید. این نواحی شامل خط مو، کناره های پیشانی، بالای گونه ها و پل بینی است. هنگامی که متوجه شدید که برنز کننده را در کجا قرار دهید، در نظر بگیرید که کدام فرمول برنز برای شما بهترین است.

تفاوت بین برنزر و کانتور چیست؟

مرحله 1. با یک برس کرکی، به برنز پودری خود آغشته کنید و به آرامی آن را روی استخوان گونه خود مخلوط کنید. اگر از کرم برنزه کننده استفاده می کنید، از یک برس استیپلینگ استفاده کنید.

مرحله 2. برس خود را دوباره به برنزه خود آغشته کنید و آن را روی پیشانی خود بمالید، جایی که پوست و خط موی شما به هم می رسد. استفاده از برنزر در اینجا کمک می کند تا رنگ بیشتری به پوست خود اضافه کنید و در عین حال پیشانی خود را به حداقل برسانید. آن را با موهای خود مخلوط کنید تا از هر گونه لکه یا لکه های از دست رفته جلوگیری کنید.

مرحله 3. یک بار دیگر برس کرکی خود را در برنزه خود فرو کنید، برنزه را به خط فک و پایین گردن خود بزنید. این به شما کمک می کند تا از آن خط مرزی ترسناک آرایش اجتناب کنید.

مرحله 4. برای درخشش برنزی بعد از تعطیلات، از برس خود استفاده کنید تا باقیمانده برنز را روی بینی خود بزنید.

نحوه کانتور کردن

در قسمت بدی از مطلب تفاوت بین برنزر و کانتور چیست؟ ب هنحوه کانتور میپردازیم. وقتی صحبت از کانتورینگ به میان می آید، چهره هر فردی متفاوت است و ممکن است به تکنیک های کمی متفاوت نیاز داشته باشد. مانند برنزر، انتخاب فرمول مهم است. گاهی اوقات محصولات با رنگ سرد ممکن است روی پوست خاکستری به نظر برسند. اگر این اتفاق برای شما افتاد، سعی کنید از پودر برنزی با رنگ خنثی برای کانتور استفاده کنید.

اگر پوست خشکی دارید یا چیزی طبیعی تر و راحت تر برای دستکاری ترجیح می دهید، یک فرمول کرم برای شما مناسب است.

تفاوت بین برنزر و کانتور چیست؟

مرحله 1. به طور کلی، کانتور کردن گودی گونه های شما که از گوش شروع می شود و بیشتر از مردمک های شما نمی رود، زیباتر خواهد بود. این به شما ساختار استخوانی تراشیده‌تری می‌دهد. اگر از کانتور پودری استفاده می‌کنید، از یک برس آرایشی متراکم و کوچک‌تر استفاده کنید تا محصول روی قسمت‌هایی که می‌خواهید مجسمه‌سازی کنید متمرکز شود. اگر از کانتور کرم یا سایه تیره‌تر کانسیلر استفاده می‌کنید، آن را با یک اسفنج آرایشی یا یک قلم مو ترکیب کنید.

مرحله 2. کانتور کردن خط فک یک روش عالی برای لاغر کردن فرم صورت شما است. روی استفاده از محصول روی خط فک تمرکز کنید و آن را مخلوط کنید.

مرحله 3. کانتور کردن بینی می تواند شکل آن و ظاهر صورت شما را به طور کامل تغییر دهد. هیچ راه درست و راه اشتباهی برای کانتور کردن بینی شما وجود ندارد، زیرا واقعاً بستگی به هدف شما دارد. اگر می خواهید بینی خود را باریک کنید، دو خط کانتور را در مرکز بینی خود قرار دهید. هر چه آنها به هم نزدیکتر باشند، بینی شما باریکتر به نظر می رسد. همچنین می‌توانید کمی کانسیلر با سایه روشن‌تر بین دو خط اضافه کنید تا سایه‌ها را برجسته کنید.

مرحله 4. برای ساختن یک لب حجیم تر، کانتور را در وسط لب پایین خود، درست زیر خط طبیعی لب خود قرار دهید. آن را با هم مخلوط کنید تا یک سایه ایجاد شود و لب های خود را با خط لب و رژ لب پر کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.