زیبایی, سلامت مو

آیا پوست سر من به سرم نیاز دارد؟

آیا پوست سر من به سرم نیاز دارد؟

آیا پوست سر من به سرم نیاز دارد؟

آیا پوست سر من به سرم نیاز دارد؟ : با قرار دادن سرم‌ها و روغن‌ها در روال خود، مراقبت از پوست خود را به سطح بعدی ارتقا می‌دهید. همین اتفاق برای روتین پوست سر شما نیز می افتد. مطمئنا، شما از شامپو و نرم کننده استفاده می کنید، اما طولی نمی کشد که به این فکر می کنید که چگونه می توانید شرایط را بهتری کنید. شاید با یک سرم پوست سر. 

سرم پوست سر چه می کند؟

اگر قصد دارید یک سرم پوست سر را به برنامه مراقبت از موهای خود اضافه کنید، اولین چیزی که باید بدانید این است که چرا می خواهید. سرم های پوست سر به منظور آبرسانی به پوست زیر موهای شما هستند و آنها را به یک راه حل محبوب برای پوست سر خشک تبدیل می کند.

در حالی که یک سرم برای پوست سر شما ممکن است مزایای مشابهی با سایر درمان‌های مو و مرطوب‌کننده‌های پوست سر داشته باشد، تفاوت این است که آنها با مواد غلیظ ساخته شده‌اند. درست مانند سرم های پوست، آنها یک درمان هدفمندتر برای کمک به رفع نگرانی های خاص هستند. علاوه بر خشکی، سرم هایی برای پوست سر وجود دارد که به شوره سر و نازک شدن موها کمک می کند.

تفاوت بین سرم مو و پوست سر چیست؟

آنچه سرم مو و پوست سر را از یکدیگر متمایز می کند ساده است: یکی روی موهای شما و دیگری روی پوست سر شما تمرکز می کند. با این گفته، ممکن است برخی از سرم‌های مو پیدا کنید که کارایی مضاعف دارند. سرم‌های مو معمولاً فقط از قدهای میانی تا انتها استفاده می‌شوند – برای جلوگیری از چرب شدن ریشه‌ها – اما برخی نیز وجود دارند که می‌توانند روی پوست سر نیز استفاده شوند. اگر از قبل یک سرم در زرادخانه خود دارید، دستورالعمل ها را بررسی کنید تا ببینید آیا این سرم علاوه بر رشته های شما می تواند برای پوست سر شما نیز مفید باشد.

آیا پوست سر من به سرم نیاز دارد؟

چگونه از سرم پوست سر استفاده می کنید؟

هنگامی که یک سرم پوست سر دارید، استفاده از آن نباید مشکلی ایجاد کند. با این حال، به محصولی که استفاده می کنید بستگی دارد. مانند سایر درمان های مو، برخی از آنها را می توان زمانی که موهای شما خشک است اعمال کرد، در حالی که برخی دیگر برای استفاده در حمام قرار دارند. صرف نظر از اینکه کدام مورد برای سرم شما است، شما می خواهید با موهای تمیز شروع کنید. حمام کنید و شامپو را بشویید و حالت عادی خود را بگیرید. ما دوست داریم از سم زدایی پوست سر استفاده کنیم.

پس از شستشوی نرم‌کننده، بسته به اینکه سرم شما روی موهای خشک یا مرطوب بهترین عملکرد را دارد، موهای خود را کاملا خشک کنید یا فقط آب اضافی آن را خارج کنید. هنگامی که موهای شما در حالت مناسب قرار گرفت، چند قطره از آن را به پوست سر خود بمالید. برای اینکه واقعاً روال خود را ارتقا دهید، برای کمک به عملکرد سرم، پوست سر خود را ماساژ دهید. در هر صورت، وقت بگذارید و استراحت کنید.

شما همچنین می توانید از یک شانه برای جدا کردن موهای خود استفاده کنید و مطمئن شوید که سرم را به سرتاسر مالیده اید. با این حال، به خاطر داشته باشید که به تعداد زیادی محصول نیاز ندارید. آن را کم بمالید و به ماساژ ادامه دهید تا به نقاط مختلف برسید.

آیا پوست سر من به سرم نیاز دارد؟

وقتی از کاربرد خود راضی هستید، سرم را نشویید. آن را به‌عنوان ماده‌ای برای پوست سر خود در نظر بگیرید یا به سادگی مشابه مراقبت از پوست آن را در نظر بگیرید: بعد از استفاده از سرم صورت نیز پاک نمی‌شوید.

این روند را چند بار در هفته یا همانطور که برای محصول خاصی که استفاده می کنید توصیه می شود تکرار کنید. به طور کلی، ما دوست داریم استفاده از سرم سر را بخشی از یک جلسه مراقبت کامل از خود قرار دهیم و در همان روزهایی که برای استفاده از ماسک مو و ماسک صورت اختصاص می دهیم، از آن استفاده کنیم، که معمولاً دو تا سه بار در هفته است.

2 نکته برای روتین خشکی پوست سر

اگر با خشکی دست و پنجه نرم می کنید، استفاده از سرم پوست سر یکی از نکاتی است که باید امتحان کنید، اما ما چیزهای بیشتری در اختیار داریم.

آیا پوست سر من به سرم نیاز دارد؟

1. پوست سر خود را لایه برداری کنید. مردم بیشتر و بیشتر متوجه شده اند که پوست سر شما اکستنشن پوست شماست و سزاوار همان درمان است. بنابراین، همانطور که پوست سر شما می تواند از یک سرم بهره مند شود، می تواند از یک جلسه لایه برداری نیز استفاده کند. به هر حال، به این فکر کنید که لایه برداری بقیه پوست چقدر اهمیت دارد. نادیده گرفتن این مرحله مراقبت از پوست می تواند منجر به تجمع و پوسته پوسته شدن پوست شود. برای پوست سر خشک، هفته ای یکی دو بار قبل از شامپو کردن، از اسکراب پوست سر استفاده کنید.

2. دمای آب را کم کنید. دوش آب گرم می تواند آرامش بخش باشد، اما این دوش به پوست، مو یا پوست سر شما کمکی نمی کند. در واقع، H2O داغ می تواند خشک شود، که آخرین چیزی است که شما نیاز دارید. به جای اینکه حرارت را تا آخر بالا ببرید، دوش بگیرید و موهای خود را با آب ولرم بشویید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.