مدل مو

آموزش موی دم اسبی در 5 گام

آموزش موی دم اسبی در 5 گام

آموزش موی دم اسبی در 5 گام

آموزش موی دم اسبی در 5 گام : دورانی که دم اسبی فقط مدل مویی بود که در باشگاه از آن استفاده می کردید، گذشته است. این مدل مو همه کاره را می‌توان برای هر چیزی تا آن مصاحبه شغلی مهمی که در چند روز گذشته برای آن آماده کرده‌اید، استفاده کنید.

یکی از دلایلی که باعث می‌شود ما مدل‌های موی دم اسبی آسان را بسیار دوست داشته باشیم این است که ایجاد آن‌ها بسیار سریع و ساده است – این مدل برای زمانی که می‌خواهید با هم ظاهر شوید، اما زمان زیادی برای وقت ندارید، ایده‌آل است.

چگونه یک دم اسبی عالی داشته باشیم ؟

گفتن درست دم اسبی راحت تر از انجام دادن آن است. دفعه بعد که می خواهید موهای بلند یا متوسط ​​خود را به دم اسبی کامل بکشید، این مراحل ساده را دنبال کنید.

مرحله 1. تعیین کنید که چه نوع دم اسبی می خواهید و کجا آن را قرار دهید

اولین قدم برای ایجاد یک دم اسبی عالی، قرار دادن آن است. جایی که تصمیم می‌گیرید دم اسبی خود را قرار دهید تعیین می‌کند که چگونه باید برای ایجاد دم اسبی خود اقدام کنید. یادگیری نحوه انجام یک دم اسبی بلند که همسطح شقیقه ها یا بالاتر باشد، می تواند به موهای شما درخشندگی بیشتری بدهد. دم اسبی های کم تحرک کمتری دارند اما ظاهری شیک و مدرن دارند.

آموزش موی دم اسبی در 5 گام

مرحله 2. موهای خود را به روش صحیح برس بزنید

این ممکن است احمقانه به نظر برسد، اما روش درستی برای برس زدن موهایتان برای تسلط بر نحوه مدل موی دم اسبی وجود دارد. اگر می‌خواهید دم اسبی نامرتب و بی‌نظمی داشته باشید، رشته‌های خود را با انگشت شانه کنید و زیاد نگران برآمدگی‌ها و پری‌ها نباشید.

اگر می خواهید دم اسبی براقی داشته باشید، قبل از شانه زدن، از سرم مو استفاده کنید تا موخوره و حالت ساکن را از بین ببرید. موهای خود را در جهت دم اسبی خود برس بزنید تا ظاهری صاف و بدون برآمدگی داشته باشید.

مرحله 3. کمی موهایتان را به هم ریخته کنید

برجسته کردن موها یک راه عالی برای ارتقاء دم اسبی مجعد است. افزودن آن به موهایتان می‌تواند مدل موی دم اسبی حجیم‌تر یا نامرتب‌تری ایجاد کند.

مرحله 4. موهای خود دم اسبی ببندید

تمام موهایتان را جمع کنید و به داخل دم اسبی خود بکشید. اگر برآمدگی‌هایی را مشاهده کردید، حتی بعد از اینکه زودتر گره‌ها را پاک کردید، یک برس گرد بردارید و آن را به پهلو روی برجستگی‌ها بغلتانید تا صاف شوند. اگر به دنبال یک دم اسبی نامرتب هستید، نیازی به صاف کردن برجستگی های کوچک ندارید، زیرا به این ظاهر ناسازگار کمک می کنند. صرف نظر از اینکه چه مدلی را انتخاب می کنید، مطمئن شوید که کش را به اندازه کافی دور آن بپیچید تا موهایتان در طول روز ریزش نکند.

آموزش موی دم اسبی در 5 گام

نکته : اگر به دنبال حجم اضافی هستید، با ایجاد دو دم اسبی که یکی از آنها پنهان است، یک دم اسبی دوتایی را امتحان کنید. موها را بالای گوش خود جمع کنید تا نیم دم اسبی ایجاد کنید و آن را با یک کش شفاف محکم کنید. سپس، این نیمه دم اسبی را بردارید و آن را روی سر خود بچرخانید تا از مسیر خارج شود.

یک دم اسبی دوم را با استفاده از قسمت پایینی باقی مانده مو ایجاد کنید و مطمئن شوید که آن را مستقیماً زیر پایه دم اسبی اول محکم کرده اید – این کار باعث می شود که آن را پنهان کنید. دم اسبی بالایی خود را در جای خود قرار دهید، سپس دو دم اسبی را به هم گره بزنید. سلام حجم! این همچنین می تواند به بلندتر نشان دادن اسب شما کمک کند. این یک برد دوگانه است.

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.