زیبایی, مدل مو

آموزش مدل موی گوجه ای شلخته در 4 گام

آموزش مدل موی گوجه ای شلخته در 4 گام

آموزش مدل موی گوجه ای شلخته در 4 گام

آموزش مدل موی گوجه ای شلخته در 4 گام : مدل موی گوجه ای مدل موی محبوب و بسیار زیبایی است که طرفداران بسیار زیادی دارد. در چند سال اخیر مدل موی شلخته نیز مد است که موهای گوجه ای را نیز شامل میشود. پیشنهاد می کنیم در این مطلب با ما همراه باشید.

مرحله 1. اضافه کردن حجم به موها

با برس زدن به آرامی موهایتان شروع کنید تا صاف و بدون گره شوند. از آنجایی که هدفتان یک موی نامرتب با موهای ژولیده و حالتی ناقص است، قبل از شروع به اصلاح، مقداری بافت و حجم به تارهای خود اضافه کنید. پر کردن موهایتان با شامپوی خشک یک راه حل عالی برای کسانی است که به طور طبیعی موهای صاف و نازکی دارند، زیرا به تارهای شما شن اضافه می کند که به موهای شما اجازه می دهد تا موهایتان را بهتر نگه دارند و حجم آنها را افزایش می دهد.

مرحله 2. موهای خود را به صورت دم اسبی جمع کنید

برای موهای بلندتر و بلندتر، از انگشتان خود برای شانه کردن تارهای خود استفاده کنید و تصمیم بگیرید که موی نامرتب خود را در کجا قرار دهید. اگر می خواهید یک موی نامرتب بلند داشته باشید، موهای خود را در بالای سر خود محکم کنید و اگر می خواهید یک موی نامرتب پایین داشته باشید، دقیقاً بالای پشت گردن خود را هدف بگیرید. به یاد داشته باشید که دم اسبی نباید کامل باشد و نه نیازی به تنگ بودن دارد (در واقع ترجیح داده می شود که هیچ کدام از این موارد نباشد). پس از تصمیم گیری در مورد قرار دادن، دم اسبی خود را با یک کش مو محکم کنید.

آموزش مدل موی گوجه ای شلخته در 4 گام

مرحله 3. مدل موی گوجه ای شلخته خود را بسازید

بعد از اینکه دم اسبی خود را درست کردید، دم اسبی خود را به آرامی دور انگشت اشاره خود بچرخانید و آن را به دور پایه دم اسبی خود بپیچید تا یک مدل موی گوجه ای ایجاد شود. هنگامی که کارتان تمام شد، آن را با چند سنجاق بابی محکم کنید – اما به یاد داشته باشید، هر چه ژولیده تر به نظر برسد بهتر است. اگر موهای بلند، مجعد یا موج دار دارید، به راحتی از سنجاق های بابی صرف نظر کنید و برای چسباندن قوی موهای خود را به کش دوم بکشید. همانطور که در حال ساختن نان خود هستید، نگران بیرون آمدن انتهای آن نباشید، زیرا این فقط ظاهر کلی را بهبود می بخشد.

آموزش مدل موی گوجه ای شلخته در 4 گام

اگر از سنجاق‌های بابی استفاده کرده‌اید، الاستیک موی دوم را به تعداد دفعاتی که نیاز دارید دور موی کثیفی که درست کرده‌اید حلقه کنید. اگر موهای نازکی دارید، از انگشتان خود استفاده کنید تا به آرامی موها را به سمت بیرون بکشید تا حجم دهید.

بیشتر بخوانید: 10 ایده موی کوتاه برای موهای مجعد

مرحله 4. با اسپری مو به پایان برسانید

برای اینکه موی نامرتب خود را در طول روز سر جای خود نگه دارید، به تارهای خود اسپری موی بپاشید. این اسپری موی مورد علاقه طرفداران، ماندگاری طولانی مدت و قابل برس کشیدن را فراهم می کند و به مبارزه با رطوبت کمک می کند.

آموزش مدل موی گوجه ای شلخته در 4 گام

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.