مدل مو

آموزش مدل موی خرگوشی گوجه ای

آموزش مدل موی خرگوشی گوجه ای

آموزش مدل موی خرگوشی گوجه ای

آموزش مدل موی خرگوشی گوجه ای : مدل موهای خرگوشی و گوجه ای از مدل موهای بسیار محبوب هستند که همیشه جزو مدل موهای ترندی به حساب می آیند. حالا اگر این دو را ترکیب کنید چه؟ یک ترکیب فوق العاده جذاب و حرفه ای که طرفداران بسیار زیادی نیز دارد. همراه ما باشید.

1. موهای خود را برس بزنید و جدا کنید

بسته به نوع موهایتان، برس زدن یا شانه کردن با انگشت موها اولین قدم مهمی است که به از بین بردن گره‌ها، صاف کردن موها، جلوگیری از شکستگی کمک می‌کند و در مجموع به شما کمک می‌کند که ظاهری را ایجاد کنید. هنگامی که تارهای خود را برس زدید یا با انگشت شانه کردید، موهای خود را از وسط به دو قسمت مساوی تقسیم کنید.

2. دم اسبی خود را بسازید

از یک طرف شروع کنید، قسمتی از مو را جمع کنید و آن را به سمت دم اسبی بکشید، مطمئن شوید که در طول فرآیند برآمدگی را صاف کنید. جای شما را می توان بر اساس ترجیح شما تنظیم کرد، فقط به خاطر داشته باشید که پایه دم اسبی شما همان جایی است که مدل موی گوجه ای شما قرار دارد.

آموزش مدل موی خرگوشی گوجه ای

همچنین می‌توانید گوجه ای ها را بالاتر روی تاج سر یا کناره‌ها قرار دهید – این کاملاً به شما بستگی دارد. هنگامی که یک دم اسبی در یک طرف قسمت خود ایجاد کردید، یک دم اسبی مشابه در طرف دیگر ایجاد کنید. مطمئن شوید که محل قرارگیری خود را آینه کنید زیرا نمی خواهید نان های فضایی شما کج باشد.

اگر موهای شما کوتاه‌تر است، می‌توانید به راحتی مدل موی نیمه‌بالا و فضای باز را انتخاب کنید تا ظاهری زیبا داشته باشید. این کار شما را با سه بخش باقی می گذارد – دو قسمت بالای دم اسبی که برای ایجاد نان ها استفاده می شود و بخش پایین در پشت. یک روش دیگر برای موهای کوتاه – به جای ایجاد دم اسبی، فقط موها را تا نیمه بکشید تا یک موی حلقه ای ایجاد کنید. این به شما این امکان را می دهد که در دو مرحله آسان به نان های فضایی برسید.

3. موها را بپیچید تا به صورت گوجه ای درآیند

برای ایجاد موی گوجه ای خرگوشی، باید طول موهای خود را به دور پایه دم اسبی خود بپیچید و سپس آن را با سنجاق های مویی یا کش مو در جای خود محکم کنید. برای ظاهری پیچیده‌تر، می‌توانید ابتدا موها را در دم اسبی بپیچید یا ببافید قبل از اینکه آن‌ها را به دور پایه دم اسبی‌تان بپیچید تا موها را ایجاد کنید.

آموزش مدل موی خرگوشی گوجه ای

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.