مدل مو

آموزش فر کردن طولانی مدت موهای کوتاه

آموزش فر کردن طولانی مدت موهای کوتاه

آموزش فر کردن طولانی مدت موهای کوتاه

آموزش فر کردن طولانی مدت موهای کوتاه : فرموها چه به شکل موجدار باشند و چه به شکل حلقه های فنری، مدل موی مناسبی برای هر موقعیتی هستند. اگر موهای کوتاه دارید، ممکن است فکر کنید که داشتن تارهای مجعد و زیبا غیر ممکن است. کلید یادگیری نحوه فر کردن موهای کوتاه، یافتن تکنیک و ابزار مناسب برای نوع موی شما است – و وقتی نوبت به فر کردن موها می‌رسد، گزینه‌های زیادی وجود دارد. در زیر، ما در مورد نحوه فر کردن موهای کوتاه با اتوی صاف و اتوی فر، به همراه تکنیک‌های فر بدون گرما که می‌توانید تارهای کوتاه خود را با گزینه‌های مختلف فر کنید، به شما می‌دهیم.

دوام فر روی موهای کوتاه چقدر است؟

هیچ پاسخ درستی برای این سوال وجود ندارد زیرا تا حد زیادی به نوع موهای شما بستگی دارد. اگر موهای ضخیم و صاف دارید، ممکن است برای ماندگاری فرهای خود مشکل داشته باشید، در حالی که موهای آسیب دیده می توانند برای روزها ماندگاری فرهای خود را داشته باشند. فرهای روی موهای حالت پذیر کمی شانس ماندگاری بسیار بیشتری دارند. اگرچه نوع و بافت فعلی موهای شما باشد و چه به کمک محصولاتی که در روتین شما وجود دارد، واقعاً می تواند در مدت زمان ماندگاری فرهای شما تفاوت ایجاد کند.

چرا فرهای موی من دوام ندارند؟

دلایل زیادی وجود دارد که چرا موهای شما نمی توانند فر را نگه دارند، به خصوص وقتی موهای کوتاهی دارید. برای شروع، ممکن است مقدار زیادی محصول در موهای خود داشته باشید و محصولات حالت دهنده اضافی می تواند موهای شما را سنگین کند و عمر فرهای شما را کوتاه کند. از سوی دیگر، ممکن است محصول کافی برای نگه داشتن فرها در موهای خود نداشته باشید.

وقتی موهای خود را به صورت حرفه ای درست می کنید، به نظر می رسد که فرها برای همیشه باقی می مانند، اما وقتی سعی می کنید آن را در خانه تکرار کنید، فرها فقط یک روز دوام می آورند. برای فر کردن موهای کوتاه خود در خانه مانند یک حرفه ای، نکته کلیدی این است که از محصولات حالت دهنده مانند موس مو و اسپری مو استفاده کنید تا موهایتان را محکم کنید که به ماندگاری فرهای شما کمک می کند.

آموزش فر کردن طولانی مدت موهای کوتاه

اگر احساس می کنید که موهای شما برای فر کردن خیلی کوتاه هستند، استفاده از موس مو احتمالاً تفاوت زیادی در کمک به ماندگاری فرهای شما ایجاد می کند. برخی دیگر از دلایلی که باعث می‌شود موهای کوتاه شما فر نشوند، می‌تواند شامل خشک نکردن کامل تارهایتان، استفاده از اتو فر کننده با اندازه اشتباه یا مهلت ندادن به موهایتان برای خنک شدن و سفت شدن کامل باشد. تمام نکات و ترفندهای موی کوتاه ما را برای فر کردن موهای خود مانند یک حرفه ای در زیر مشاهده کنید.

چگونه موهای کوتاه را با اتو فر کنیم؟

اگر فرهای شل یا موج های ساحلی را دوست دارید، فر کردن رشته های خود با اتوی صاف ضروری است. جای تعجب نیست که این ابزار داغ چند منظوره به یک عنصر اصلی زیبایی برای انواع مو تبدیل شده است، به علاوه یکی از بهترین گزینه ها برای فر کردن تارهای کوتاهتر است.

1. رشته های خود را آماده کنید

اولین مرحله از آموزش فر کردن طولانی مدت موهای کوتاه آماده کردن موهاست. قبل از اینکه دست به هر وسیله حالت دهنده گرمایی بزنید، همیشه باید موهای خشک خود را با یک محافظ حرارتی محافظت کنید، که برای آرام کردن موخوره، مهر و موم کردن درخشندگی و ارائه 450- درجه آسیب حرارتی یک تا دو پمپ را از گوش به پایین به رشته های خود بمالید.

اگر گیسوهای کوتاه و مجعد دارید و می‌خواهید فرهای شل‌تر مانند امواج ساحل داشته باشید، حتماً موهای مجعد خود را باز کنید و از محافظ حرارت استفاده کنید. اتو صاف کننده بهترین گزینه برای تارهای مجعد است، فقط باید مطمئن شوید که قبل از استفاده از حرارت، موهای مجعد خود را با دقت آماده کنید تا آسیب نبیند.

2. فرهای خود را ایجاد کنید

اتو صاف خود را بگیرید – در حالت ایده آل، اتوی که صفحات فوق العاده پهنی ندارد و ابزار را به سمت پایین نگه دارید تا قسمت بالایی موهایتان را ببندید. اتو صاف را از سر خود دور کنید و چند ثانیه نگه دارید. اتو صاف را به آرامی به سمت انتها بکشید و رها کنید تا فوراً پیچ شود. بهتر است در بخش های کوچک کار کنید. اگر متوجه شدید که فرهای شما دوام نمی‌آورند، ممکن است به این دلیل باشد که بخش‌های شما خیلی بزرگ هستند.

آموزش فر کردن طولانی مدت موهای کوتاه

اگر فرهای شما برای میل شما بیش از حد درخشنده هستند، (یک اتفاق رایج در مورد موهای کوتاه) به سرعت اتوی صاف خود را روی فرهای خود بکشید تا آنها را کمتر درخشنده و بیشتر شبیه موج های شل شود.

3. تکرار و تنظیم کنید

این مرحله را با هر بخش تکرار کنید تا زمانی که کارتان تمام شود. فرهای تازه خود را با مقداری اسپری مو اسپری کنید تا به ماندگاری آنها کمک کند. قبل از شانه زدن به فرهای خود زمان دهید تا خنک شوند و سفت شوند. فقط اضافه کردن این مرحله کوچک به روال خود واقعاً به آنها کمک می کند تا دوام بیشتری داشته باشند.

چگونه موهای کوتاه را با اتو فر کنید

بدیهی ترین راه برای فر کردن موها، به عبارت دیگر با فر کردن مو، داشتن بشکه ای با اندازه مناسب است. اتوی فر کننده یک گزینه عالی برای ایجاد موج و فرهای فنری بر روی کش های کوتاه در خانه است.

1. اتو فر کننده با اندازه مناسب را انتخاب کنید

اتوهای فر کننده در اندازه های مختلف وجود دارند و اندازه مناسب کلیدی برای اطمینان از ماندگاری فرهای شما است. از آنجایی که با طول کوتاه‌تری کار می‌کنید، می‌خواهید از یک اتو فر کوچک‌تر استفاده کنید تا موهایتان همچنان بتوانند دور بشکه بپیچند. بشکه ای با ضخامت حدود سه چهارم اینچ انتخاب کنید تا بتوانید به راحتی موهای خود را فر کنید.

آموزش فر کردن طولانی مدت موهای کوتاه

بیشتر بخوانید: قبل از فر دایمی کردن موهایتان بخوانید:

2. محافظ حرارتی را اعمال کنید

در مرحله دوم از آموزش فر کردن طولانی مدت موهای کوتاه از محافظ حرارتی استفاده کنید. هر زمان که از گرما روی رشته های خشک یا مرطوب استفاده می کنید، محافظ گرما ضروری است. اگر با موهای خیس شروع می کنید، قبل از شروع سشوار کردن موهایتان، پرایمر خشک کن را انتخاب کنید. این امر بدیهی به نظر می‌رسد، اما قبل از اینکه تارهایتان را فر کنید، مطمئن شوید که کاملاً خشک شده‌اند، زیرا فر کردن موهای کمی مرطوب می‌تواند منجر به آسیب شود و فرهای شما دوام نمی‌آورند.

3. موهای خود را تقسیم کرده و فر کنید

موهای خود را به اندازه یک اینچ تقسیم کنید و بقیه را از سر جدا کنید. اتو فر را به آرامی نزدیک ریشه روی قسمت موی خود ببندید و اتو فر را تا انتها به سمت پایین بلغزانید و گیره را کاملا ببندید. اتو فر را به سمت ریشه های خود بچرخانید، مطمئن شوید که طول آن را دور قسمت بپیچید و چند ثانیه صبر کنید تا موهایتان گرم شود. گیره را به آرامی باز کنید تا پیچش ظاهر شود.

نکته سردبیر: اگر می‌خواهید تارهای فوق‌العاده کوتاه خود را فر کنید، به جای اینکه موهایتان را ببندید و بچرخانید، تارهای خود را دور بشکه بپیچید. پس از چند ثانیه، موهای خود را باز کنید و موج های شل خواهید داشت. این روش برای کسانی که فرهای شل را روی موهای کوتاه ترجیح می‌دهند مفید است و تنها کاری که باید انجام دهید این است که قسمت‌های بزرگ‌تر را فر کنید تا ظاهری زیبا داشته باشید.

آموزش فر کردن طولانی مدت موهای کوتاه

4. تکرار و تنظیم کنید

مرحله قبل را ادامه دهید تا فرهای شما کامل شود. هنگامی که فرهای دلپذیر را به کار می‌برید، کمی اسپری فیکس را مه‌پاش کنید،تا فرهای خود را در جای خود نگه دارید. فرهای خود را تا زمانی که سفت نشده و کاملا خنک نشده اند، برس نکشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.