آرایش و زیبایی, انواع لوازم آرایشی

5 ترفند استفاده از پودر فیکس

5 ترفند استفاده از پودر فیکس

5 ترفند استفاده از پودر فیکس

5 ترفند استفاده از پودر فیکس : لایه‌های زیادی برای یک روتین آرایش و زیبایی وجود دارد – فونداسیون، سایه‌ها، پرایمرها و رژ لب‌ها. اما از بین تمام محصولات زیبایی که در کیف آرایش شما وجود دارد، یک پودر فیکس ممکن است سلاح مخفی شما باشد. در این مطلب 5 ترفند را خواهید آموخت.

از پودر قبل از فونداسیون استفاده کنید

برخی از درخشان‌ترین اینفیولنسرهای آرایش به‌جای استفاده از پودر سفت‌کننده برای حفظ ظاهر خود، ما را با استفاده از پودر فیکس قبل از فونداسیون آشنا کرده‌اند. این سوئیچ کوچک می تواند معجزه کند زیرا پودر چربی روی پوست شما را جذب می کند و به عنوان سپری بین چهره و بقیه آرایش شما عمل می کند.

رام کردن پوست چرب

اگر پوست چرب دارید، ما مطمئن هستیم که پودر سفتی به بخشی از رژیم آرایش روزانه شما تبدیل شده است. اما می تواند در آن روزهای بدون آرایش نیز مفید باشد. فقط با استفاده از پودر فیکس صورت، می توانید درخشندگی را از بین ببرید و نیاز به لکه را در طول روز کاهش دهید.

5 ترفند استفاده از پودر فیکس

رژ لبتان را دایمی کنید

اگر به نظر می رسد که رژ لب شما همیشه فرسوده شده و به هر لیوانی که از آن می نوشید منتقل می شود، این ترفند را جرعه جرعه میل کنید. کمی پودر سفت کننده می تواند به حفظ رنگ لب شما کمک کند. ابتدا رژ بزنید. سپس دستمالی را به آرامی روی لب های خود قرار دهید. یک برس پودر را به پودر تنظیم کننده خود آغشته کنید و آن را از طریق دستمال بر روی پوکه خود فشار دهید. دستمال را دور بکشید و ظاهر لب شما قفل می شود.

رژگونه

کمی رژگونه یا برنزه خیلی تاثیرگذار است. اما گاهی اوقات نور خاموش می شود و رژگونه شما خیلی چشمگیر می شود یا رنگ برنزی زیادی روی برس خود می زنید و بیشتر ظاهری تیره به جا می گذارد تا درخشش طلایی. خبر خوب این است که نیازی نیست مستقیماً برای پاک کردن آرایش خود و شروع دوباره بپرید. می‌توانید آرایش بیش از حد را با پودر تنظیم‌کننده آرایش کنید تا خطوط‌تان خشن‌تر شود و کمی رنگ را کاهش دهید.

5 ترفند استفاده از پودر فیکس

ست کرم یا سایه چشم مایع

پودر فیکسمی تواند تقریباً از هر محصول آرایشی ماندگاری بیشتری داشته باشد. این به آرایش چشم نیز تعمیم می یابد. اگر سایه‌های کرمی و مایع همیشه هنگام استفاده از آن‌ها چروک و لکه می‌شوند، سعی کنید با کمک پودر فیکس کننده آن‌ها را طولانی مدت کنید.

5 ترفند استفاده از پودر فیکس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.