سلامت مو

چگونه از موهای خود در مسافرت محافظت کنیم؟

چگونه از موهای خود در مسافرت محافظت کنیم؟

چگونه از موهای خود در مسافرت محافظت کنیم؟

چگونه از موهای خود در مسافرت محافظت کنیم؟ : رفتن به تعطیلات واضح است که هیجان انگیز است. اما با هر سفری نیاز به بررسی روتین مراقبت از موهایتان وجود دارد. به هر حال، شما می‌خواهید موهایتان در تمام سلفی‌هایی که در تعطیلات می‌گیرید به بهترین شکل ظاهر شوند، درست است؟

اگر به طور خاص در حال برنامه ریزی برای استراحت در ساحل هستید، چند قدم وجود دارد که می توانید برای کمک به نگه داشتن یال خود در هنگام سفر انجام دهید. بنابراین، نکات مراقبت از موی تعطیلات ما را در زیر دنبال کنید و بهترین محصولات مراقبت از مو در تابستان، از جمله مرطوب کننده شامپو و نرم کننده و اسپری موی تقویت کننده مو را تهیه کنید.

نکته شماره 1 مراقبت از مو در تعطیلات: قبل از سفر موهایتان را کوتاه کنید

برای خلاص شدن از شر هر بن بست که می تواند موهای شما را سنگین کند، یک بازدید از سالن رزرو کنید. چه به سادگی یک یا دو اینچ برش داشته باشید یا بخواهید تغییر شدیدتری ایجاد کنید، گزینه های زیادی دارید. و داشتن یک مدل موی تازه و سالم قبل از حرکت، تعمیر و نگهداری در طول سفر را بسیار آسان‌تر می‌کند!

نکته شماره 2 مراقبت از مو در تعطیلات: شامپو و نرم کننده مغذی انتخاب کنید

مطمئن شوید که یک سیستم مرطوب‌کننده از شامپو و نرم‌کننده انتخاب کنید تا به تغذیه تارهایتان در طول ماه‌های تابستان یا در تعطیلات که موها احساس خشکی می‌کنند کمک کند. اگر احساس می کنید موهایتان به تغذیه بیشتری نیاز دارد، یک نرم کننده عمیق را نیز به برنامه هفتگی مراقبت از مو اضافه کنید. به سادگی نرم کننده عمیق را به جای نرم کننده معمولی خود بمالید، بگذارید یک دقیقه کامل بماند و سپس کاملاً بشویید.

چگونه از موهای خود در مسافرت محافظت کنیم؟

نکته شماره 3 مراقبت از مو در تعطیلات: خشک کردن مو را با هوا انتخاب کنید

این می تواند ایده خوبی باشد که ابزارهای حرارتی خود را به نفع خشک کردن موها در هوا کنار بگذارید. به جای اینکه بخواهید با آن مبارزه کنید، وقتی بیرون گرم است، با بافت طبیعی موهایتان کار کنید. پس از خشک کردن موهایتان با حوله، اسپری موی مرطوب کننده استفاده کنید، سپس پس از خشک شدن موهایتان، بافت را باز کنید.

نکته 4 مراقبت از مو در تعطیلات: کلاه لبه پهن بپوشید

در حالی که ممکن است زمانی که در تعطیلات هستید وقت بیشتری را در زیر نور آفتاب سپری کنید، بسیار عالی باشد، اگر موهایتان را رنگ کنید ممکن است چندان عالی نباشد. اشعه ماوراء بنفش، آب و گرما همگی می توانند روی رنگ شما تأثیر بگذارند. به گفته آکادمی پوست آمریکا (AAD) اگر موهای رنگ شده دارید، یکی از کارهایی که می توانید برای محافظت از رنگ خود انجام دهید، استفاده از کلاه لبه پهن است.

چگونه از موهای خود در مسافرت محافظت کنیم؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.