سلامت پوست

نحوه اسکراب و لایه برداری بدن

نحوه اسکراب و لایه برداری بدن

نحوه اسکراب و لایه برداری بدن

نحوه اسکراب و لایه برداری بدن : مطمئنا، شما می دانید که چگونه از اسکراب صورت برای لایه برداری پوست خود استفاده کنید، اما آیا می دانید چگونه از اسکراب بدن استفاده کنید؟ یک مرحله ضروری در هر روتین مراقبت از بدن، لایه برداری راز داشتن پوستی صاف و فوق العاده نرم در سراسر بدن است. در حالی که ممکن است با سایر تکنیک های لایه برداری بدن مانند برس زدن خشک و لوفا آشنا باشید، ما اینجا هستیم تا یکی از محبوب ترین روش های لایه برداری بدن را به شما معرفی کنیم: استفاده از اسکراب بدن! دستورالعمل های گام به گام نحوه استفاده از اسکراب بدن برای لایه برداری سر تا پا را بخوانید.

نحوه استفاده از اسکراب بدن

اسکراب‌ های بدن شبیه اسکراب‌های صورت هستند، زیرا فرمول مایع حاوی دانه‌های ریز برای لایه‌برداری و از بین بردن تجمع سلول‌های مرده پوست، کثیفی‌ها و ناخالصی‌ها از روی پوست هستند. استفاده از یکی بسیار ساده است – ابتدا مطمئن شوید که بدنتان تمیز و مرطوب است.

سپس مقدار کمی از اسکراب خود را بردارید و آن را روی یک ناحیه از بدن خود بمالید و آن را با حرکات دایره ای با انگشتان خود ماساژ دهید. هر بار روی یک ناحیه تمرکز کنید – مانند ساق پا یا ساعد – تا تضمین کند که هر اینچ لایه برداری می کنید. در صورت نیاز بیشتر اسکراب بدن بگیرید. هنگامی که لایه برداری بدن خود را به پایان رساندید، کاملا با آب ولرم بشویید.

نحوه اسکراب و لایه برداری بدن

چگونه یک اسکراب بدن را به روتین مراقبت از بدن خود اضافه کنید

آیا برای استفاده از دانش اسکراب بدن خود آماده اید؟ در اینجا نحوه استفاده از آن به عنوان بخشی از یک روال مراقبت کامل از بدن آمده است.

مرحله شماره 1: پاکسازی

مانند هر روال مراقبت از پوست صورت، شما می خواهید با تمیز کردن پوست بدن خود با ژل دوش یا شستشوی بدن شروع کنید. وارد دوش شوید و بدن خود را با آب ولرم خیس کنید. سپس ژل شستشوی بدن یا ژل دوش انتخابی خود را روی پوست خود صاف کنید و فرمول را به صورت کف درآورید. بعد از اینکه بدن خود را تمیز کردید، حتماً آن را کاملاً بشویید.

مرحله شماره 2: لایه برداری کنید

شما می دانید چه باید بکنید! دستورالعمل های بالا را دنبال کنید تا هر اینچ از بدن خود را با یک اسکراب بدن لایه برداری کنید.

نحوه اسکراب و لایه برداری بدن

مرحله 3: اصلاح کنید

اکنون که لایه برداری کرده اید، زمان مناسبی است که تیغ خود را بیرون بیاورید و پاها و هر ناحیه دیگری از بدن خود را با موهای ناخواسته بتراشید. قبل از انجام این کار حتما از کرم اصلاح استفاده کنید!

مرحله چهارم: مرطوب کردن

در مرحله بعد، شما می خواهید از حمام خارج شوید و بدن خود را مرطوب کنید. آشنا بنظر رسیدن؟ همانطور که اشاره کردیم، استفاده از اسکراب بدن تقریباً شبیه استفاده از اسکراب صورت است – که همیشه با استفاده از مرطوب کننده صورت دنبال می کنید. روی یک لوسیون بدن کف کنید تا به پوست تمیز و صاف شما آبرسانی لازم را بدهد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.