سلامت پوست

جلوگیری از کدر شدن و بی روح شدن موها در تابستان

جلوگیری از کدر شدن و بی روح شدن موها در تابستان

جلوگیری از کدر شدن و بی روح شدن موها در تابستان

جلوگیری از کدر شدن و بی روح شدن موها در تابستان : روال مراقبت از موهای شما به لطف شروع تابستان، در شرف تغییر است. اما این تغییر به چه معناست؟ فصل نیاز به مراقبت بیشتری دارد. یا در نهایت بدون اینکه متوجه شوید موهایی کدر و بی‌جان خواهید داشت. و به همین دلیل است که ما چند نکته را برای جلوگیری از کدر شدن و بی روح شدن موها در تابستان شما جمع آوری کرده ایم که باید از آنها پیروی کنید تا درخشندگی موهای خود را در ماه های گرم تر بازیابی کنید.

جلوگیری از کدر شدن و بی روح شدن موها در تابستان

01. روی ماسک های مو سرمایه گذاری کنید

ماسک ها سرشار از مواد مغذی هستند که موهای شما را تقویت کرده و سلامت پوست سر شما را افزایش می دهد. آنها به ویژه برای موهای خشک، آسیب دیده و وز موثر هستند. ما ماسک صاف کننده عمیق کراتینه  را به عنوان دستیار مراقبت از مو انتخاب کرده ایم.

چرا محصولی را انتخاب نمی کنید که موخوره شما را رام کند موهای شما را به ظرافت باز کند، و در عین حال موهایتان را نرم کند، پف ها را صاف کند؟ هفته ای یکبار نرم کننده روزانه خود را با این ماسک تعویض کنید.

جلوگیری از کدر شدن و بی روح شدن موها در تابستان

02. شامپوی آبرسان

شامپوی معمولی خود را با شامپوی آبرسان حاوی مواد طبیعی جایگزین کنید. از آنجایی که با گل‌های میموزا مرکباتی آغشته شده است، تجربه‌ای لذت بخش و خوشبو را برای شما به ارمغان می‌آورد و موهایی نرم و درخشان برای شما به ارمغان می‌آورد.

شامپوی آبرسان

03. سرم مو بزنید

برای محافظت از موهایتان در برابر رطوبت، نرم کردن تارهایتان و حفظ رطوبت آن به سرمی نیاز دارید. یک قطره به اندازه یک نخود از سرم موی صاف کراتین برای بازگرداندن شادابی موهای شما کافی است.

این فرمول که سرشار از روغن کاملیا است، با ریزش موها مقابله می‌کند، خشکی را دفع می‌کند و وز را رام می‌کند و درخشش از دست رفته موهای شما را باز می‌گرداند.

سرم مو بزنید

04. از موهای خود در برابر حرارت محافظت کنید

ابزارهای حالت دهنده حرارتی می توانند موهای شما را خراب کنند و رطوبت را مستقیماً از آنها بمکند. همیشه قبل از استفاده از ابزارهای حرارتی ، کش های خود را با اسپری محافظ حرارت صاف آماده کنید.

غنی شده با روغن مارولا، از موهای شما در برابر آسیب های حرارتی محافظت می کند، با موخوره مبارزه می کند موها را باز می کند، ریزش مو را رام می کند و درخشندگی را یکباره افزایش می دهد. فقط روی موهای خود اسپری کنید موهای خود را با یک شانه دندانه پهن برس بزنید و حالت دهید!

موهای خود در برابر حرارت محافظت کنید

سخن پایانی:

امیدواریم این مقاله مورد پسند شما قرار گرفته باشد شما همچنین میتوانید با کلیک برروی راهنمای کامل کراتینه برای مو این مقاله را هم بخوانید.همچنین نظرات و یا پیشنهادات خودتون رو برای ما در پایین همین پست در قسمت ارسال نظر به اشتراک بگذارید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.