رنگ و لایت مو

آیا به نرم کننده و تثبیت کننده رنگ مو نیاز دارید؟

آیا به نرم کننده و تثبیت کننده رنگ مو نیاز دارید؟

آیا به نرم کننده و تثبیت کننده رنگ مو نیاز دارید؟

آیا به نرم کننده و تثبیت کننده رنگ مو نیاز دارید؟ : همه ما به دنبال رنگ موی پر جنب و جوش هستیم – یعنی تا زمانی که شروع به محو شدن کند. به همین دلیل است که افزودن یک نرم کننده تثبیت کننده رنگ به روتین مراقبت از موهای شما می تواند باعث نجات شما شود. در این مطلب به این نکته می پردازیم.

نرم کننده تثبیت کننده رنگ چیست؟

نرم کننده تثبیت کننده رنگ دقیقاً همان چیزی است که به نظر می رسد – حالت دهنده ای که رنگ را روی موهای شما می گذارد. این نرم‌کننده‌ها معمولاً برای نرم کردن رنگ‌های رنگارنگ استفاده می‌شوند، و موهای شما را با مقدار کمی رنگدانه‌ای که دارند، با رنگ موقت می‌پوشانند.

از آنجایی که این نرم‌کننده‌ها رنگ را روی تارهای شما می‌گذارند، نیازی نیست قبل از استفاده از سفیدکننده رنگ مو به دنبال آن باشید. در عوض، به دنبال یک فرمول خاص برای نوع و رنگ موهای خود باشید. برخی از نرم‌کننده‌های تثبیت کننده رنگ را می‌توان در سایه‌های سنتی‌تر (مانند قهوه‌ای و بلوند) نیز برای بهبود رنگ، بسیار شبیه به براق کننده مو استفاده کرد.

چه کسی باید از نرم کننده تثبیت کننده رنگ استفاده کند؟

در پایه به سوال آیا به نرم کننده و تثبیت کننده رنگ مو نیاز دارید؟ همانطور که در بالا ذکر کردیم، نرم کننده های تثبیت کننده رنگ معمولاً برای کسانی که موهای رنگارنگ دارند استفاده می شود. آنها بهترین راه برای تازه کردن، حفظ یا بزرگنمایی یک رنگ پر جنب و جوش هستند. اگر یکی از جدیدترین ترندهای موهای رنگارنگ را دارید، افزودن یک نرم کننده رنگ مو به رژیم هفتگی خود ممکن است ارزش زمان شما را داشته باشد.

آیا به نرم کننده و تثبیت کننده رنگ مو نیاز دارید؟

هر چند وقت یکبار باید از نرم کننده رنگ مو استفاده کرد؟

اینکه هر چند وقت یکبار از فرمول رسوب رنگ استفاده می کنید به محصولی که استفاده می کنید بستگی دارد. در حالی که برخی از نرم کننده های رنگ مو را می توان روزانه استفاده کرد، برخی دیگر فقط باید به صورت هفتگی استفاده شوند. مطمئن شوید که دستورالعمل‌هایی را که با نرم‌کننده موی رنگ‌آمیزی که استفاده می‌کنید هماهنگ است، دنبال می‌کنید! بی توجهی به پیروی از دستورالعمل ها و استفاده بیش از حد از این نوع نرم کننده رنگ مو می تواند رنگ شما را تغییر دهد – و ما حاضریم شرط ببندیم که این هدف شما نیست.

نحوه استفاده از نرم کننده تثبیت کننده رنگ

آیا می خواهید از یک نرم کننده تثبیت کننده رنگ استفاده کنید؟ در اینجا نحوه استفاده از یکی در روال خود آورده شده است.

آیا به نرم کننده و تثبیت کننده رنگ مو نیاز دارید؟

مرحله 1: موهای خود را بشویید

مانند روال معمول مراقبت از مو، با شستن تارهای خود با شامپوی مخصوص موهای رنگ شده شروع کنید.

مرحله 2: به نرم کننده مراجعه کنید

اینجاست که حالت دهنده رنگ شما وارد می شود! آن را مانند یک نرم کننده معمولی روی رشته های خود بمالید و روی یال خود ماساژ دهید. برای مدت زمان مشخص شده روی بسته بندی نرم کننده ای که انتخاب کرده اید، فرمول را روشن نگه دارید – ممکن است بسته به محصول و رنگ آن متفاوت باشد – سپس کاملاً بشویید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.