رنگ و لایت مو

آموزش مراقبت از رنگ موی برونت

آموزش مراقبت از رنگ موی برونت

آموزش مراقبت از رنگ موی برونت

آموزش مراقبت از رنگ موی برونت : فقط یک چیز خاص در مورد موهای قهوه ای وجود دارد – آیا هر چه بیشتر به آنها خیره شوید زیباتر به نظر نمی رسند؟ ما اینطور فکر می کنیم! اگر سبزه هستید (چه به طور طبیعی و چه از طریق رنگرزی)، بسیار مهم است که مراقب موهای خود باشید تا به بهترین شکل ظاهر و احساس آن کمک کنید. از یک روال روزانه و هفتگی گرفته تا اصلاح منظم و پردازش رنگ، چندین مرحله وجود دارد که می‌توانید برای اطمینان از اینکه موهای قهوه‌ای خود را در حالت نوک بالا نگه دارید، انجام دهید. 

1. اضافه کردن لایت به آن

وقتی صحبت از روندهای زیبایی این روزها می شود، همه چیز در مورد عمق و بعد است. چه رنگ موی شما باشد و چه آرایشتان، یک سایه به ندرت راهگشا است. در عوض، متخصصان معمولاً توصیه می‌کنند که مجموعه‌ای از سایه‌های مکمل را ترکیب کنید که می‌توانند برای یک ظاهر تک رنگ منسجم و پر از حرکت با هم ترکیب شوند.

در مورد رنگ مو، این بدان معناست که از رنگ موی خود یک سری هایلایت چند درجه روشن تر از رنگ قهوه ای طبیعی خود و همچنین یک سری لایت های کم رنگ که چند درجه تیره تر هستند، بخواهید. هنگام انجام فرآیند رنگ‌آمیزی، باید مطمئن شوید که رنگ‌ساز شما از تکنیک بالیاژ استفاده می‌کند تا بُعد شما تا حد امکان طبیعی به نظر برسد – بالاخره آخرین چیزی که می‌خواهید ظاهری درشت است. تکنیک بالیاژ شامل رنگ‌آمیزی با دست رنگ‌آمیزی می‌شود که موهای شما را در قسمت‌هایی که خورشید به آن برخورد می‌کند، هایلایت می‌کند.

آموزش مراقبت از رنگ موی برونت

2. از یک شامپو و نرم کننده مناسب استفاده کنید

بهتر است موهای خود را با محصولاتی مانند شامپو های مناسب که برای موهای رنگ شده بی خطر هستند، بشویید. شامپو را روی موهای خیس بمالید و به آرامی ماساژ دهید تا کف غلیظ شود. سپس نرم‌کننده را دنبال کنید و بگذارید 1 تا 2 دقیقه بماند و سپس آن را بشویید.

3. حواستان به لوازم حرارتی باشد

طاقت جدایی از اتوی موی خود را ندارید؟ وقت آن است که به آن استراحت بدهید! حالت دادن حرارت بیش از حد می تواند به موهای شما آسیب برساند. تارهای موی خود را با کنار گذاشتن ابزارهای حرارتی هر از گاهی به بهترین شکل خود نگه دارید.

آموزش مراقبت از رنگ موی برونت

4. از رنگ موب خود محافظت کنید

به نظر می رسد قرار گرفتن در معرض اشعه ماوراء بنفش می تواند رنگ شما را کدر کند. برای کمک، سعی کنید از محصولات فرموله شده با فیلترهای UV استفاده کنید. و اگر می‌دانید که در خارج از منزل سپری می‌کنید، با انداختن کلاه، آن را بپوشانید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.