سلامت پوست

آموزش روتین پوست چرب برای زمستان

آموزش روتین پوست چرب برای زمستان

آموزش روتین پوست چرب برای زمستان

آموزش روتین پوست چرب برای زمستان : وقتی به فصل زمستان فکر می کنید، آرایش یخی، شادی تعطیلات و بارش برف زیبا فوراً به ذهن شما خطور می کند. اما در حالی که هوای سرد با نکات مثبت زیادی همراه است، ممکن است چیزهایی وجود داشته باشد که منتظر آن نباشید. یکی از این موارد احتمالاً رطوبت کم است که منجر به خشکی پوست می شود و در صورت همراه شدن با استفاده از بخاری های جذب کننده رطوبت، ممکن است با خشکی زمستانی مواجه شوید که مدیریت آن دشوار است.

آموزش روتین پوست چرب برای زمستان

ایده خشکی پوست می تواند ترسناک باشد، اما چیزی است که می توانید مانند یک حرفه ای با آن مقابله کنید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که یک روتین مراقبت از پوست در زمستان را حفظ کنید که شامل یک پاک کننده ملایم صورت، مرطوب کننده مرطوب کننده و سایر موارد ضروری برای حفظ پوست شما در بهترین شرایط است. پیش از این، ما بهترین نکات مراقبت از پوست در زمستان را برای هر نوع پوست به اشتراک می گذاریم.

بهترین روتین مراقبت از پوست چرب در زمستان

اگر با پوست چرب سر و کار دارید، برای غلبه بر سرمای زمستان باید رویکرد متفاوتی در رژیم خود داشته باشید. روال گام به گام ما را در زیر دنبال کنید تا دوباره کنترل پوست خود را به دست آورید.

آموزش روتین پوست چرب برای زمستان

1. به دنبال یک پاک کننده باشید

اولین مرحله از آموزش روتین پوست چرب برای زمستان  پاک کننده است. از آنجایی که هوای خشک زمستانی می تواند برای پوست هر کسی خشن باشد، یک پاک کننده ملایم صورت پیشنهاد خوبی برای شروع است.

این محصولات با ویتامین C و اسید سالیسیلیک فرموله شده اند تا پوست را تغذیه کنند و درخشندگی را تقویت کنند و در عین حال به آرامی لایه برداری و تمام آثار ناخالصی و آرایش را از بین ببرند.

آموزش روتین پوست چرب برای زمستان

2. زمان لایه برداری

استفاده از اسکراب صورت یکی دیگر از راه‌های عالی برای نشان دادن عشق به پوست چرب در طول زمستان است، زیرا این ماده زیبایی برای از بین بردن تجمع سلول‌های مرده پوست که می‌تواند باعث کدر شدن پوست شما شود،

از انگشتان مرطوب استفاده کنید تا مقدار کمی را روی پوست تمیز و خشک صاف کنید و از ناحیه چشم خود دوری کنید. محصول را به آرامی روی صورت خود ماساژ دهید. با آب بشویید، و خشک کنید. این مرحله را حدود یک یا دو بار در هفته انجام دهید.

زمان لایه برداری

3. صورت خود را مرطوب کنید

آخرین اما مطمئنا نه کم اهمیت، شما باید مرطوب کننده را به مخلوط اضافه کنید. ممکن است فکر کنید که پوست چرب می تواند آبرسانی اضافی را به شما منتقل کند، اما در واقع این یک ضرورت است. ممکن است متوجه شوید که نپذیرفتن این پیشنهاد می تواند باعث از دست دادن رطوبت و افزایش تولید روغن شود که باعث می شود بیش از حد براق به نظر برسید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.