سلامت مو

آموزش استفاده درست از نرم کننده مو

آموزش استفاده درست از نرم کننده مو

آموزش استفاده درست از نرم کننده مو

آموزش استفاده درست از نرم کننده مو : در حالی که در چند سال گذشته همه ما باید یاد می گرفتیم که چگونه موهای خود را تا حدی مدیریت کنیم، اما هنوز چیزی شبیه به ظاهر و احساس آن در زمانی که توسط یک متخصص انجام می شود وجود ندارد. مطمئناً، آنها ترفندهایی در آستین دارند کهآن را نمی دانیم ، اما می تواند بسیار بیشتر از این باشد.

نرم کننده یکی از مهم ترین محصولات مراقبت از موست که باید ان را داشته باشید. در این مطلب بیاموزید که چگونه باید از ان به درستی استفاده کنید.

روش صحیح استفاده از نرم کننده چیست؟

همانطور که نباید بعد از تمیز کردن پوست خود از مرطوب کردن موهای خود غافل شوید، نباید روتین مراقبت از مو را بدون استفاده از نرم کننده کامل کنید. اما اگر با خود می‌پرسید: «نرم کننده چه کار می‌کند؟» پس این قابل درک است که چرا ممکن است هنگام اضافه کردن یکی به روال معمول مراقبت از مو، همه کاره نباشید.

از آنجایی که شامپو موهای شما را تمیز می کند و به از بین بردن تجمع محصول، روغن و ناخالصی کمک می کند، حالت دهنده برای افزایش رطوبت به مو مهم است. نرم کننده هیدراتاسیون را به تارهای شما باز می گرداند – به خصوص انتهای شما که بیشتر خشک می شوند – و همچنین یال شما را صاف می کند.

آموزش استفاده درست از نرم کننده مو

چه موهای رنگ شده داشته باشید، چه موهای وز داشته باشید، یا متوجه شوید که موهایتان را مرتباً حالت دهی می کنید، استفاده از نرم کننده کلیدی برای داشتن موهایی سالم است. اما استفاده صحیح از آن به اندازه داشتن فرمول مناسب برای نیازهای مو مهم است. این نکات زیر را به کار بگیرید تا مطمئن شوید که از نرم کننده خود بهترین استفاده را می کنید.

1. آن را فقط به طول و انتهای خود اعمال کنید

ایده خوبی است که نرم کننده را فقط در جایی که بیشتر مورد نیاز است استفاده کنید، به عنوان مثال، قد وسط تا انتهای موهایتان، زیرا این قسمت از موهای شما خشک تر است. استفاده از نرم کننده در ریشه می تواند موهای شما را سنگین کند و باعث شود ریشه های شما چرب به نظر برسد، حتی بلافاصله پس از شستن موهایتان. برای اجتناب از هر دو، بهتر است فقط روی طول و انتهای خود نرم کننده استفاده کنید.

2. آن را به اندازه کافی روشن بگذارید تا موثر باشد

اگر نرم کننده خود را فقط برای شستشوی فوری آن بمالید، ممکن است از تمام مزایای آن بهره نبرید. به طور معمول، شما می خواهید حالت دهنده را برای مدت زمانی که در دستورالعمل های روی بسته بندی ذکر شده است، روشن بگذارید، که معمولاً بین یک تا سه دقیقه است – فقط زمان کافی برای شستن صورت.

آموزش استفاده درست از نرم کننده مو

3. مقدار پیشنهادی را اعمال کنید

قبل از اینکه بعد از شامپو، نصف بطری نرم‌کننده را در دستانتان بپاشید، به ما گوش کنید: وقتی نوبت به نرم‌کننده می‌رسد، قطعاً مقدار کمتری بیشتر است – به خصوص اگر موهای ظریفی دارید. وقتی بیش از حد از آن استفاده می کنید، به طور بالقوه می تواند موهای شما را سنگین به نظر برساند. یک قانون خوب این است که بسته به ضخامت و طول موهایتان از یک یا دو عدد نرم کننده به اندازه یک چهارم استفاده کنید. در صورت شک، قبل از شروع به کار بسته بندی محصول را برای مقدار مصرف توصیه شده بررسی کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.