مدل مو

10 ایده موی کوتاه برای موهای مجعد

10 ایده موی کوتاه برای موهای مجعد

10 ایده موی کوتاه برای موهای مجعد

10 ایده موی کوتاه برای موهای مجعد : موهای موج دار نقطه تلاقی بین موهای صاف و مجعد است که به صورت فرهای شل و «S» با حجم طبیعی و بافت سراسری ظاهر می شوند. کوتاه کردن موهای مجعد خود می تواند مانند یک بلیط یک طرفه برای موهای پف کرده و غیر قابل کنترل باشد، اما در واقع برعکس است. بسیاری از افرادی که موهای موج دار دارند، کارهای کوتاه تر را دوست دارند، زیرا می تواند به استایل شما جهش و حجم دهد و در عین حال احساسی بی دردسر به ظاهر کلی شما می دهد – در صورتی که درست انجام شود.

چه مدل مویی برای موهای موج دار بهتر است؟

مدل موی کوتاه برای انواع موهای موج دار بسیار جذاب است زیرا بافت طبیعی، حجم و فرهای شل را در موهای شما برجسته می کند – که منجر به حالتی پرپشت و پرپشت می شود. قد کوتاه برای موهای ضخیم مناسب است زیرا می تواند حجم را از بین ببرد (مخصوصاً با لایه ها) در حالی که می تواند برای موهای نازک نیز کار کند زیرا فاقد طولی است که می تواند سبک شما را سنگین کند.

1. مدل پیکسی

استایل متلاطم و بافت دار پیکسی کات به خوبی با کش های مواج جفت می شود. از آرایشگر خود بخواهید که لایه های بلندتر و تکه تکه در بالا و کناره های برش خورده را انتخاب کند. این به بافت مواج شما اجازه می دهد تا کمی قد و حجم به مدل موی شما اضافه کند در حالی که کناره های بریده شده نگهداری را به حداقل می رساند.

10 ایده موی کوتاه برای موهای مجعد

2.مدل موی کوئیف

برای یک استایل کوتاه که هنوز هم موهای فر شما را به نمایش می‌گذارد، یک کویف با ارتفاع و حجم فوق‌العاده بالا، همراه با کناره‌های برش خورده را تکان دهید. شیک است اما هیجان‌انگیز است و همچنان می‌تواند تمام درام را به سبک کوتاه شما بیاورد.

10 ایده موی کوتاه برای موهای مجعد

3. مدل ماهی

برای یک مدل آزمایشی با طول های مختلف در سرتاسر موهای خود، کفال را انتخاب کنید. این سرکش است و با بافتی که آن را به یک انتخاب امیدوارکننده برای رشته های مواج تبدیل می کند، بهتر به نظر می رسد.

10 ایده موی کوتاه برای موهای مجعد

4. مدل موی پیکسی باب

چهارمین مدل از 10 ایده موی کوتاه برای موهای مجعد پیکسی باب است. این مدل موی دهه 90، بخشی از مدل پیکسی، بخشی باب، دربرگیرنده بافت و نوستالژی است. از آنجایی که این مدل مو کمی بلندتر از مدل پیکسی معمولی شماست، لایه های بریده آن به خوبی با فر و موج بازی می کند. بعلاوه، این مدل برای حفظ شکل استایل شما نیازی به یک رژیم دقیق کوتاهی مو ندارد.

10 ایده موی کوتاه برای موهای مجعد

5. مدل موی لوب

اشتباه کردن با لوب سخت است زیرا واقعاً برای همه نوع و بافت مو کار می کند. اگر موهای ضخیم تر و موج دار دارید، مسیر لوب لایه ای را دنبال کنید تا مقداری حجم آن را بردارید. اگر گیسوهای نازک و موج دار دارید، ما یک لوبی برش صاف را پیشنهاد می کنیم تا به ضخامت رشته های شما کمک کند.

10 ایده موی کوتاه برای موهای مجعد

6. باب جانبی

یک باب موجدار کناری با یک قسمت جانبی، جهش و حرکت را برای امواج شل شما فراهم می کند و برای نرم کردن شکل صورت بلند یا مستطیلی شگفتی ایجاد می کند. برای تکمیل ظاهر، مقداری چتری ضخیم و بلند به مخلوط اضافه کنید.

10 ایده موی کوتاه برای موهای مجعد

7. مدل گرگ

مدل موی گرگ را به عنوان ترکیبی بین برش شگ و ماهی در نظر بگیرید. در حالی که معمولاً یک انتخاب داغ برای موهای بلندتر است، ترکیبی از لایه های بریده بریده و بافت موج دار می تواند واقعاً مناسب تارهای کوتاه باشد، به خصوص اگر به دنبال یک مدل شستشو و رفتن هستید.

10 ایده موی کوتاه برای موهای مجعد

8. باب شگی

شگی باب با لایه‌هایی پر شده است که می‌تواند به تکمیل بافت مواج طبیعی شما کمک کند. این حالت دادن به موهای شما را آسان می‌کند زیرا لایه‌ها و موج‌ها تمام چیزی است که موهای شما برای حفظ ظاهری بدون دردسر و ناسازگار نیاز دارند.

10 ایده موی کوتاه برای موهای مجعد

9. باب نامتقارن

یک باب نامتقارن می تواند با موج ها مناسب باشد و از آنجایی که استایل به خودی خود دراماتیک است، در قسمت جلویی یک ظاهر طراحی به کار زیادی نیاز ندارد. از آرایشگر خود یک باب نامتقارن با شکل کمی معکوس بخواهید تا تارهای شما پوک به نظر نرسد.

10 ایده موی کوتاه برای موهای مجعد

10. باب معکوس با آندرکات

طول کم باب معکوس مخصوصاً برای موهای کوتاه که در حال رشد هستند، جذاب است. طول باب کوتاه‌تر، موج‌های پرپشت شما را برجسته می‌کند، در حالی که آندرکات بافت متفاوتی را اضافه می‌کند که به کل مدل موی شما ظاهری تند می‌دهد.

10 ایده موی کوتاه برای موهای مجعد

بیشتر بخوانید: مدل موی کوتاه را متناسب با نوع صورت انتخاب کنید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.