زیبایی, مژه و ابرو

چگونه یک شکل ابرو را برای صورت خود انتخاب کنید؟

چگونه یک شکل ابرو را برای صورت خود انتخاب کنید؟

چگونه یک شکل ابرو را برای صورت خود انتخاب کنید؟

چگونه یک شکل ابرو را برای صورت خود انتخاب کنید؟ فرم ابروی مناسب می تواند شما را جذاب نشان دهد. همچنین به برجسته شدن ویژگی های صورت شما کمک می کند. با این حال، قبل از برداشتن ابروها، باید همه چیز را در مورد شکل های مختلف ابرو و اینکه کدام یک ممکن است برای شما مناسب باشد، بدانید.

هنگامی که در مورد شکل ها آگاهی پیدا کردید، می توانید ابروهای خود را با استایل به رخ بکشید. تعجب خواهید کرد اگر بدانید که فرم صورت شما نقش مهمی در زیبا جلوه دادن ابروهای شما دارد و بالعکس. بنابراین برای دانستن فرم ابرویی که به بهترین شکل با فرم صورت شما سازگار است به خواندن ادامه دهید!

چگونه بهترین فرم ابرو را برای فرم صورت خود انتخاب کنید

شکل های زیادی وجود دارد که می توانید برای ابروهای خود انتخاب کنید ابروهای پرتر با قوس بلندتر، ابروهای نازک تر با قوس تیزتر، ابروهای صاف گزینه های زیادی وجود دارد. در اینجا سه ​​نکته وجود دارد که باید هنگام فرم دادن به ابروهای خود در نظر داشته باشید:

✅گوشه داخلی ابروی شما باید با گوشه بیرونی شما هماهنگ باشد.
✅قوس ابروی شما باید بعد از قوس چشم باشد.
✅گوشه‌های بیرونی ابروها باید کمی بعد از انتهای چشم‌هایتان باشد.
✅شکل های بسیاری مانند گرد، الماسی، مربع، مستطیلی، قلب و بیضی وجود دارد. درست مانند مدل‌های ✅خاصی  که با فرم‌های خاص صورت می‌آیند برخی از شکل‌های ابرو با اشکال خاص صورت بهتر عمل می‌کنند.

چگونه یک شکل ابرو را برای صورت خود انتخاب کنید؟

1. ابرو برای صورت های گرد

شکل ابرو: ابروهای تیز و زاویه دار به صورت گرد می افزایند. اگر صورت بزرگ‌تری دارید، حتماً به سراغ ابروهای پرپشت بروید، زیرا این ابروها به خوبی با پیشانی و استخوان گونه‌های بیرونی جفت می‌شوند. اگر صورت کوچک‌تری دارید، ابروهای نازک‌تری را انتخاب کنید.

چگونه یک شکل ابرو را برای صورت خود انتخاب کنید؟

2. ابرو برای صورت های بیضی شکل

شکل صورت : صورت های بیضی شکل در ناحیه گونه ها پهن و طول صورت بیشتر است . صورت های بیضی شکل تخم مرغی تر به نظر می رسند، زیرا به اندازه صورت های گرد نیستند.

شکل ابرو: بهترین چیز در مورد صورت بیضی این است که هر نوع ابرویی به خوبی با آن کار می کند. صورت‌های بیضی معمولاً متعادل‌تر یا متقارن‌تر هستند و از این رو با تمام ابروها کار می‌کنند.

چگونه یک شکل ابرو را برای صورت خود انتخاب کنید؟

3. ابرو برای صورت های قلبی شکل

شکل ابرو: ابروهایی با قوس‌های نرم و ضخامت کامل با صورت‌های قلبی شکل عالی به نظر می‌رسند. ضخامت کامل با پیشانی پهن تر به خوبی کار می کند. قوس نرم از پیشانی تا خط چشم به صورت یکپارچه و بدون اینکه خیلی چشمگیر به نظر برسد جریان دارد.

چگونه یک شکل ابرو را برای صورت خود انتخاب کنید؟

4. ابرو برای صورت های مربعی

شکل صورت: عرض پیشانی و شروع فک تقریباً به یک اندازه است. در حالی که چانه نازک‌تر می‌شود، باز هم پهن‌تر و زاویه‌دارتر از شکل‌های معمولی صورت است.

شکل ابرو:  ارتفاع آن ظاهری کشیده به صورت می بخشد. قوس های منحنی ابروها، طرح کلی صورت را نرم می کند. انتهای ابروها نباید خیلی پایین باشد زیرا باعث می شود چشمان شما افتاده به نظر برسد.

ابرو برای صورت های مربعی

5. ابرو برای صورت الماسی

شکل صورت: شبیه به الماس، این شکل صورت در بالا و پایین باریک است. صورت های الماسی در چانه باریک تر، در گونه ها پهن و در پیشانی کمی باریک هستند.

شکل ابرو: ابروهای منحنی به پیشانی شما ظاهری پهن تر می بخشد تا استخوان گونه های پهن شما را متعادل کند. آنها را با قوس های زاویه دار جفت کنید تا طرح صورت شما صاف شود.

ابرو برای صورت الماسی

6. ابرو برای صورت های کشیده/بلند

شکل صورت: صورت مستطیلی بلند است و به طور کلی باریک به نظر می رسد.

شکل ابرو: قوس های نرم یا صاف برای اینکه صورت کشیده کمی پهن تر به نظر برسد بهترین کار را دارد. اگر ابروهای صاف را انتخاب می کنید، انحنای بسیار ملایم با انتهای نرم به آنها بدهید. ابروهای نرم هر گونه خطوط خشن صورت را نرم می کند. ابروهای ضخیم‌تر، پیشانی شما را پهن‌تر نشان می‌دهد و ظاهری شبیه قلب به صورت کشیده‌تان می‌دهد.

اکنون که می دانید کدام فرم ابرو شکل صورت شما را صاف می کند، بیایید در مورد ابروهای نازک صحبت کنیم. در اینجا نحوه افزایش ضخامت ابروها آمده است تا بتوانید شکل دادن به آنها را آزمایش کنید!

ابرو برای صورت های کشیده/بلند

چگونه ضخامت ابرو را افزایش دهیم

✅روغن کرچک را به ابروهای خود بمالید تا به طور طبیعی ضخامت آنها افزایش یابد.
همچنین می توانید کرم یا پوماد بزنید و با یک براش زاویه دار به آن ها حالت دهید تا ابروهای ضخیم تر به نظر برسند.

✅ابروهای خود را به آرامی با یک براش کوچک شانه کنید تا ظاهری پرتر داشته باشید. برای اینکه ابروهایتان ضخیم تر به نظر برسند، روی رشد طبیعی ابروهایتان برس بزنید.

✅از انگشت خود و مقداری کرم استفاده کنید تا ابروهای خود را پرپشت تر نشان دهید. انگشت خود را برخلاف جریان طبیعی ابروها حرکت دهید و شکلی را که می خواهید ایجاد کنید دنبال کنید.

✅شب ها قبل از خواب ابروهای خود را با مقداری روغن ماساژ دهید. ماساژ ابروها باعث افزایش جریان خون و افزایش رشد مو می شود.

✅بنابراین می دانید کدام فرم ابرو به صورت شما می آید و چگونه ابروهای نازک را ضخیم کنید، اما نکات دیگری وجود دارد که می تواند به شما در رسیدن به بهترین فرم ابرو کمک کند. آنها را در زیر بررسی کنید!

چگونه شکل لب خود را تشخیص دهیم؟

نکاتی برای حفظ ابروهای عالی – بایدها و نبایدها

✅برای تصمیم گیری  فرم ابروی خود هر چقدر زمان لازم است صرف کنید. شکل ابروی خود را انتخاب کنید و برای کامل کردن آن زمان بگذارید زمانی که عجله دارید به کارتان خواهد آمد.

✅در حالی که هر فرم ابرو با فرم صورت خاصی می‌آید، از امتحان کردن اشکال دیگر نترسید. گاهی اوقات، نحوه آرایش یا مدل موهایتان می تواند شکل ابرویی را که به چهره شما می آید تغییر دهد. فقط مطمئن شوید که وقتی عجله دارید، شکل جدیدی به خود نگیرید تا از اشتباه جلوگیری کنید.

✅ابروهای خود را بیش از حد برندارید. بدانید چه زمانی باید ابروهای خود را قبل از اینکه بیش از حد نازک یا قوس دار شوند، از برداشتن خودداری کنید.

✅از ابزار و محصولات مناسب برای فرم دادن به ابروهای خود استفاده کنید ابزار و محصولات مناسب حالت دادن به ابروهای شما را آسان تر می کند.

نکاتی برای حفظ ابروهای عالی - بایدها و نبایدهاچگونه یک شکل ابرو را برای صورت خود انتخاب کنید؟

✅ برای رسیدن به فرم عالی از شابلون ابرو استفاده کنید.

✅ انتهای ابروهای خود را بیش از حد نازک یا قوس ندهید. قبل از اینکه قوس شما خیلی نوک تیز شود توقف کنید.

✅ابروهایتان را براش بزنید تا مرتب به نظر برسند.

✅اگر سه یا چهار تار ابرو در گوشه های داخلی خود دارید، آنها را با موچین بردارید.

✅اگر ناحیه وسط یا انتهای ابروهایتان نازک است، از براش و کرم برای پر کردن آنها استفاده کنید.

✅از کانسیلر برای روشن کردن ناحیه ابرو استفاده کنید. هایلایتر توجه بیش از حد به ابروها می افزاید و رنگ پوست نیز تفاوت فاحشی دارد.

✅وقتی از هر محصولی روی ابرو استفاده می کنید، با کمتر شروع کنید و هر چه پیش می روید آن را افزایش دهید.
✅اطمینان حاصل کنید که هیچ رنگی روی پوست اطراف ابرو نخواهید داشت.

✅محصول را به مرکز ابروهای خود بزنید تا روی قوس آن متمرکز شود، سپس آن را به سمت گوشه های داخلی و خارجی پخش کنید.

✅ممکن است برخی از رنگ های ابرو وجود داشته باشد که ممکن است سایه دلخواه را پیدا نکنید. به راحتی می توانید محصولات را با هم ترکیب کنید تا به سایه مناسب برسید.

شکل ابروی خود را با مداد مشخص کنید، سپس آن را با یک براش پر کنید.

ابروهایی که فرم و ساختار صورت شما را تکمیل می کنند می توانند ظاهر شما را زیباتر کنند. این راهنمای کامل برای ابروهای متملق می تواند به شما کمک کند تشخیص دهید که کدام شکل با ساختار و خطوط صورت شما مطابقت دارد و بر این اساس، می توانید ابروهای خود را مرتب کرده و از آنها مراقبت کنید. پس ادامه دهید و نکات و هک ها را امتحان کنید.

سوالات متداول

محبوب ترین فرم ابرو چیست؟

ابروهای پرتر این روزها محبوبیت بیشتری دارند. ابروهای ضخیم بازگشتی نمادین از روزهای آدری هپبورن ایجاد کرده است که امروزه توسط افراد مشهوری مانند امیلیا کلارک، کارا دلوین، بیلی ایلیش و غیره محبوبیت پیدا کرده است.

چه شکلی ابروها شما را جوان تر نشان می دهند؟

ابروهای پرپشت شما را جوان تر نشان می دهد. نازک شدن ابروها اغلب به دلیل افزایش سن ایجاد می شود.

آخرین ترند ابرو چیست؟

لیفت ابرو جدیدترین ترند ابرو است که توسط بسیاری از مدل های محبوب انجام شده است. این یک درمان نیمه دائمی برای ابروهای طبیعی است که در آن ابروها به سمت بالا برس می‌شوند تا ظاهری سیخ پیدا کنند.

این نگاه ماه ها ادامه دارد. در میان ترندهای ابروهای درمان نشده، امروزه بسیاری از مردم ابروهای طبیعی خود را در آغوش می گیرند و از آن استفاده می کنند.

کدام فرم ابرو باعث بزرگتر به نظر رسیدن چشم می شود؟

ابروهای منحنی با قوس مشخص می توانند چشم ها را بزرگتر نشان دهند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.