آرایش لب, آرایش و زیبایی

چگونه رژ لب خود را روی لب طولانی‌تر نگه دارید؟

چگونه رژ لب خود را روی لب طولانی‌تر نگه دارید؟

چگونه رژ لب خود را روی لب طولانی‌تر نگه دارید؟

چگونه رژ لب خود را روی لب طولانی‌تر نگه دارید؟ لب‌هایتان را در تمام طول روز آماده کنید و یاد بگیرید که چگونه از رنگ لب استفاده کنید که ماندگاری بیشتری دارد.

چگونه رژ لب خود را روی لب طولانی‌تر نگه دارید؟

اگر از محو شدن سایه های لب خود خسته شده اید و نمی دانید که چگونه رژ لب خود را طولانی تر نگه دارید، ما نکاتی را برای شما داریم که می توانید آنها را امتحان کنید.

یک بار زدن رژ لب کافی نیست. کمی آمادگی و مرطوب‌سازی قبل از استفاده، دانستن نحوه کشیدن خط لب خوب و تنظیم یک پایه محکم برای اطمینان از صاف و تازه ماندن سایه مورد علاقه‌تان به همان اندازه مهم هستند. برای نکات مفید به زیر نگاه کنید! همچنین میتوانید با کلیک برروی آموزش گام به گام استفاده از رژ لب قرمز این مقاله را هم بخوانید.

چگونه رژ لب خود را روی لب طولانی‌تر نگه دارید؟

چرا از کرم پودر برای رژ لب خود استفاده کنید:

استفاده از زیرسازی روی لب ها کمک می کند رنگ لب شما ثابت بماند و به راحتی لک نشود. از طرف دیگر، اگر از کانسیلر برای پوست خود استفاده می کنید، آن را روی لب های خود نیز استفاده کنید.

استفاده از زیرسازی یا کانسیلر روی لب‌ها باعث می‌شود که رنگ آن برای مدت طولانی باقی بماند و منتقل نشود. همچنین رنگ بیشتری را به رژ لب شما می بخشد.

برخی از مشکلات هنگام استفاده از کرم پودر روی لب:

با این حال، هنگام استفاده از کرم پودر روی لب‌هایتان، ممکن است اشکالات آرایشی کمی وجود داشته باشد. در اینجا رایج ترین مواردی است که ممکن است با آنها روبرو شوید:

چگونه رژ لب خود را روی لب طولانی‌تر نگه دارید؟

کرم پودر می تواند روی لب های شما لکه دار به نظر برسد

کسانی که لب‌های ترک خورده یا خیلی خشک دارند، هنگام استفاده از زیرسازی روی لب‌ها با مشکلات زیادی مواجه می‌شوند، زیرا این کار باعث برجسته‌تر شدن ترک‌های شما می‌شود.

استفاده صحیح از زیرسازی باعث می شود که با مشکلات فوق مواجه نشوید نتیجه نهایی حرفه ای خواهد بود و آرایش شما ماندگاری بسیار بیشتری خواهد داشت.

مواردی که برای استفاده از کرم پودر روی لب ها نیاز دارید:

یک مسواک قدیمی یا مسواک معمولی
بالم لب

آب گرم
کانسیلر شما
یک برس لب
خط لب، رژ لب و براق معمولی شما

روش:

مرحله 1: از بین بردن پوست مرده لب

مسواک خود را به مدت 2 دقیقه در آب گرم فرو کنید تا نرم تر شود. فقط از مسواک استفاده شده استفاده کنید، ترجیحاً از مسواکی که به صورت روزانه استفاده می کنید.

شما نباید از مسواک سفت یا جدید استفاده کنید زیرا فقط سطح پوست را بسیار بیشتر از بین می برد. یک مسواک سخت پوست لب شما را بعداً بیشتر خشک و دردناک می کند.

از مسواک روی لب های خود به آرامی و با حرکات دایره ای استفاده کنید تا از شر تمام پوسته های خشک پوست خلاص شوید.

چگونه رژ لب خود را روی لب طولانی‌تر نگه دارید؟

مرحله 2: آبرسانی به لب ها

قبل از استفاده از هر محصول دیگری اجازه دهید مدتی بماند یک راه عالی برای تغذیه لب هایتان استفاده منظم از یک بالم لب خوب هر شب قبل از رفتن به رختخواب است.

چگونه رژ لب خود را روی لب طولانی‌تر نگه دارید؟

مرحله 3: پنهان کردن 

کانسیلر خود را روی لب ها بزنید با استفاده از انگشتان، آن را به درستی مخلوط کنید.

چگونه رژ لب خود را روی لب طولانی‌تر نگه دارید؟

مرحله 4: استفاده از زیرسازی روی لب های پایین

با کمک برس لب خود از کرم پودر خود استفاده کنید آن را در نقاط کوچک روی لب های پایین بزنید. این به شما دقت بیشتری در زیرسازی می دهد. همچنین مطمئن می شود که زیاده روی نکنید، که معمولاً زمانی اتفاق می افتد که کرم پودر را با انگشتان خود روی لب ها بزنید.

مرحله 5: استفاده از زیرسازی روی لب های بالایی

استفاده از زیرسازی روی لب های بالایی همین روش را برای لب های بالایی خود دنبال کنید.

مرحله 6: مخلوط کردن

زیرسازی را با احتیاط ترکیب کنید تا کل ناحیه روی لب های شما را بپوشاند. مخلوط کردن باید با دست های ملایم و نه با استفاده از حرکات دایره ای خشن انجام شود. آن را به آرامی در آن بکشید. همین کار را با حرکت از یک گوشه لب به گوشه دیگر انجام دهید.

مرحله 7: خط لب

این را با استفاده از خط لب معمولی خود دنبال کنید. حالا لب هایتان را با رنگ لبتان پر کنید.

این روش به ماندگاری رنگ لب شما کمک می کند تا مدت بیشتری روی لب باقی بماند و کمتر لکه دار شود زیرا پایه کرم پودر و کانسیلر بهتر در محصول باقی می ماند.

6 نکته برای اینکه رژ لب شما طولانی تر بماند

مراحل بالا نشان می دهد که چگونه استفاده از کرم پودر زیر سایه لب می تواند به افزایش بازده و ماندگاری رژ لب شما کمک کند. با این حال راه‌های بسیار بیشتری وجود دارد تا اطمینان حاصل شود که آن رنگ لب‌های جذاب را در طول روز تکان دهید.

نکاتی برای ماندگاری بیشتر رژ لب

اگر استفاده از رژ لب به سادگی استفاده از یک لایه بالم لب روی لب‌هایتان باشد، اما اگر می‌خواهید رژ لب‌تان در طول روز ثابت باشد، باید چند کار را قبل از زدن آن انجام دهید.

این مقاله به شما می گوید که چگونه می توانید با دنبال کردن چند مرحله آسان قبل از زدن رژ لب، ماندگاری بیشتری داشته باشید. تنها چیزی که نیاز دارید یک کانسیلر و یک کرم پودر است.

سوالات متداول

آیا وازلین ماندگاری رژ لب را بیشتر می کند؟

بله، استفاده از وازلین روی رژ لب می تواند آن را براق و ماندگار کند.

چرا رژ لب من پاک می شود؟

عدم لایه برداری لب ها و پاک نکردن بالم لب قبل از استفاده از رژ لب ممکن است منجر به ساییده شدن رژ لب شود.

آیا می توانید از اسپری فیکس کننده روی رژ لب استفاده کنید؟

بله، برای ماندگاری طولانی و جلوگیری از لک شدن رژ لب خود می توانید از اسپری فیکس کننده استفاده کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.