آرایش چشم, آرایش و زیبایی

7 آرایش چشم دودی مد روز که ارزش امتحان کردن را دارد!

7 آرایش چشم دودی مد روز که ارزش امتحان کردن را دارد!

7 آرایش چشم دودی مد روز که ارزش امتحان کردن را دارد!

7 آرایش چشم دودی مد روز که ارزش امتحان کردن را دارد! چه کسی آرایش چشم دودی را دوست ندارد؟ این آرایش چشم همه کاره، شیک و زیبا، ظاهری جسورانه را ایجاد می کند و برای همیشه در مد بوده است. مهم نیست که چه مناسبتی باشد،چشم اسموکی انتخابی است که همه برای آرایش چشم انتخاب می شوند.

برای کمک به شما در شروع کار، ما هشت آرایش چشم دودی خیره کننده را گردآوری کرده ایم که می توانید از آنها الهام بگیرید.

7 آرایش چشم دودی مد روز که ارزش امتحان کردن را دارد!

7 آرایش چشم دودی مد روز که ارزش امتحان کردن را دارد!

1. چشم دودی کلاسیک

از محصولات مات استفاده کنید و ظاهری روز آماده خواهید داشت. کمی درخشش به آن اضافه کنید و شما آماده هستید که راه خود را در هر مهمانی یا مد روز بگذرانید.

تنها چیزی که نیاز دارید دانش تکنیک است بهترین نکته در مورد آرایش چشم دودی کلاسیک این است که با هر فرم چشمی مطابقت دارد و توهم چشمانی بزرگتر و زیباتر را القا می کند.

7 آرایش چشم دودی مد روز که ارزش امتحان کردن را دارد!

2. چشم دودی تک رنگی

آیا می خواهید با چشمان زیبای خود مهمانی را طوفانی کنید اما محصولات آن را ندارید؟ اگر به شما بگوییم که می‌توانید تنها با یک محصول یک چشم دودی بی‌نقص بسازید ، چه می‌شود.

بله، تنها کاری که باید انجام دهید این است که ابتدا آن را روی پلک‌هایتان بزنید و کمی روی خط مژه‌های پایینی لکه بزنید و سپس با خط مژه و کشیدن خط مژه آن را کامل کنید.

 

7 آرایش چشم دودی مد روز که ارزش امتحان کردن را دارد!

3. چشم دودی دو رنگ

این چشم دودی ساده با رنگی برای کسانی است که دوست دارند کمی درام به آرایش خود اضافه کنند. تنها کاری که باید انجام دهید این است که یک چشم دودی ساده بدون خط مژه پایینی ایجاد کنید.

پس از آن، هر خط چشم رنگی دلخواه خود را انتخاب کنید و آن را روی خط پایینی چشمان خود بکشید و به آرایش چشم دودی خود جذابیت بسیار مورد نیاز را اضافه کنید.

ارایش چشم دودی دخترانه‬‎

4. چشم دودی براق

اگر می توانید رنگی به آن اضافه کنید، می توانید یک درخشش نیز اضافه کنید. خوب، شاید با هم نباشند زیرا ممکن است اثر را از بین ببرند.

اما این یک انتخاب عالی برای مهمانی های عصرانه است. تنها چیزی که نیاز دارید، پالت براق چشم مورد علاقه خود از سایه های نود است، از آن ها برای ایجاد ظاهری متراکم استفاده کنید.

روشن ترین سایه را برای لایت کردن گوشه های داخلی و قوس ابرو انتخاب کنید. پس از آن، اجازه دهید کژال و خط چشم شما جادو کند. آن را آزادانه روی مژه ها و خط آب خود بزنید و برای شرکت در مهمانی آماده شوید.

ارایش چشم دودی دخترانه‬‎

5. چشم دودی بنفش

آیا حتی می توانید آرایش چشم دودی را بدون سایه های کلاسیک مشکی و قهوه ای تصور کنید؟ خوب، بله، اکنون می توانید آرایش چشم دودی ایجاد کنید و به رخ بکشید که دقیقاً با استفاده از آن رنگ های تیره ایجاد نشده اند.

چشم دودی بنفش چطور؟ از یک سایه چشم یا مداد رنگی مات بنفش استفاده کنید و سایه را روی پلک خود پخش کنید و مخلوط کنید. خط چشم یا کژال خود را روی خط مژه و سپس خط چشم بکشید. شما انجام دادید.

ارایش چشم دودی دخترانه‬‎

6. چشم اسموکی آمبره

اگر به اندازه کافی جرات دارید آرایش چشم دودی بنفش را انتخاب کنید، چرا یک آمبره با چندین سایه ترکیبی با یکدیگر ایجاد نکنید؟ سایه هایی مانند صورتی، آبی و قرمز را انتخاب کنید و آن ها را روی پلک با هم ترکیب کنید تا الگوی مورد علاقه خود را ایجاد کنید.

به هر روشی که استفاده می کنید مطمئن شوید که خطوط خشن و ترکیب نشده وجود ندارد. اینها می توانند هر آرایشی را خراب کنند، به خصوص آرایش چشم دودی. کلید یک آرایش چشم دودی خوب در نحوه لکه کردن و ترکیب کردن شما نهفته است.

ارایش چشم دودی دخترانه‬‎

7. چشم دودی ساده

چه کسی گفته چشم دودی فقط می تواند سنگین باشد؟ شدت ظاهر را می توان کاملاً مطابق با ترجیح شما تنظیم کرد. این یکی به‌خوبی با آرایش‌های روزمره مناسب است ، زمانی که می‌خواهید ظریف باشید اما می‌خواهید کمی درام در اطراف چشمان خود ایجاد کنید.

رنگ مشکی را رها کنید و یک سایه قهوه ای با رنگ سرد انتخاب کنید و آن را روی پلک ها و خط مژه پایین بکشید. یک تکان منظم روی خط مژه بالایی بکشید و پلک پایینی را خالی بگذارید. انگشت خود را روی چند لایه ریمل بکشید تا ریمل های آن باز شوند.

ارایش چشم دودی دخترانه‬‎

 

نکات و ترفندهایی برای ایجاد یک آرایش چشم دودی خوب

آرایش چشم دودی برای کشیدن و ایجاد مشکل است. بنابراین، چند قانون اساسی وجود دارد که باید قبل از اینکه کل را روی چشمان خود انجام دهید، به خاطر داشته باشید.

بیشتر از محصولات مناسب، به چند ترفند نیاز دارید که می‌تواند به شما کمک کند ظاهر را بهتر کنید. در غیر این صورت ممکن است در نهایت با چشم های پاندا مواجه شوید.

ارایش چشم دودی دخترانه‬‎

در اینجا چند نکته وجود دارد که باید برای آرایش چشم دودی عالی در نظر داشته باشید:
از براش های سایه چشم استفاده کنید. از مخروطی برای نازک گرفته تا کرکی برای مخلوط کردن، همه را تهیه کنید.

قبل از شروع چشمان خود را آماده کنید. از کانسیلر برای پوشاندن رنگدانه ها (در صورت وجود) استفاده کنید و آن را با استفاده از پودر فیکس یا یک سایه چشم نود نزدیک به رنگ پوستتان استفاده کنید این کار آرایش چشم شما را بدون خراب شدن نگه می دارد و از چروک شدن و لکه شدن آن جلوگیری می کند.

ابرو را فراموش نکنید. چشم های دودی خوب چه فایده ای دارد اگر ابروهای شما جذاب نباشد؟ آن ها را پر کنید
ریمل برای باز کردن چشمان شما ضروری است.

ارایش چشم دودی دخترانه‬‎

سوالات متداول در مورد آرایش چشم دودی

س. چه رنگ های لب با آرایش چشم دودی بهترین ترکیب را دارند؟

الف. در حالت ایده آل، ما رنگ های صورتی و نود را پیشنهاد می کنیم. تمام هدف آرایش چشم دودی این است که توجه را روی چشم ها متمرکز کنید. بنابراین بقیه آرایش بی صدا نگه داشته می شود.

س. چگونه از لکه شدن چشم دودی خود جلوگیری کنم؟

A. نکته کلیدی در اینجا این است که از محصولات ضد آب و ضد لک استفاده کنید روی صورت شما تکان نمی خورند یا از بین نمی روند.

قبل از استفاده از خط چشم و سایه چشم، از پرایمر برای  پلک های خود استفاده کنید تا مطمئن شوید که آرایش شما چروک یا تکان نمی خورد و ماندگاری بیشتری دارد.همچنین پودر فیکس کننده در مرحله آخر بسیار در آرایش شما تاثیر مثبتی دارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.