آرایش چشم, آرایش و زیبایی

3 نمونه از انواع مختلف کشیدن خط چشم

3 نمونه از انواع مختلف کشیدن خط چشم

3 نمونه از انواع مختلف کشیدن خط چشم

3 نمونه از انواع مختلف کشیدن خط چشم: اگر می دانید که چگونه خط چشم مایع را با دقت بیشتری بزنید، می تواند به زیبایی شما کمک کند. اما استفاده از خط چشم ممکن است مشکل باشد، به خصوص اگر تازه کار هستید.

یک ضربه اشتباه می تواند شما را مانند یک فاجعه به نظر برساند. با این حال کمی صبر می تواند به شما در تمرین این مهارت و تسلط سریع بر آن کمک کند.

این مقاله راهنمای 3 نمونه از انواع مختلف آموزش کشیدن خط چشم ارائه می دهد. برای دانستن بیشتر در مورد استفاده از خط چشم مایع نگاهی بیندازید. ادامه مقاله را ادامه دنبال کنید!

3 نمونه از انواع مختلف کشیدن خط چشم

کدام نوع خط چشم مایع را باید انتخاب کنید؟

برای مبتدیان، بهتر است خط چشمی مایع مانند یک خودکار استفاده کنند. کار کردن با آن آسان است براش خط چشم جمع و جور است و به شما این امکان را می دهد که خطوط واضحی داشته باشید بدون اینکه لک یا بهم ریخته شود.

در اینجا چند خط چشم با نوک مدادی وجود دارد که می توانید آنها را بررسی کنید. اما خط چشم مایع با براش نازک نیز می تواند کارساز باشد. تنها چیزی که وجود دارد این است که باید بیشتر مراقب دست خود باشید.

3 نمونه از انواع مختلف کشیدن خط چشم

آموزش استفاده از خط چشم مایع برای مبتدیان

در اینجا آموزش گام به گام شما در مورد نحوه زدن خط چشم مایع در صورتی که مبتدی هستید آورده شده است. از پرایمر چشم یا کانسیلر برای آماده کردن چشم‌ها استفاده کنید و خط چشم و سایه‌تان را صاف‌تر کنید و در طول روز ماندگاری داشته باشید.

بیشتر بخوانید: نحوه استفاده از سایه چشم مانند حرفه ای ها!

مرحله 1: براش را صاف نگه دارید

با تکان دادن خط چشم خود به خوبی شروع کنید تا فرمول آن خوب و صاف باشد. مهمترین چیز برای استفاده عالی از خط چشم این است که براش را صاف نگه دارید.

3 نمونه از انواع مختلف کشیدن خط چشم

مرحله 2: از وسط شروع کنید

تا حد امکان به خط مژه نزدیک شوید و از وسط شروع کنید در حالی که به گوشه های بیرونی می کشید. از باقیمانده برای خط کشی گوشه های داخلی استفاده کنید.

3 نمونه از انواع مختلف کشیدن خط چشم

مرحله 3: بال را ایجاد کنید

خط مژه پایینی خود را دنبال کنید و به سمت بالا بروید تا یک بال ایجاد کنید. این مرحله به شما کمک می کند تا مطمئن شوید که خط چشم شما برابر است.

3 نمونه از انواع مختلف کشیدن خط چشم

نگاه نهایی

اگر به خط چشم عربی یا مصری علاقه دارید، باید نحوه خط چشم زدن پلک های پایینی خود را نیز یاد بگیرید.

پوشاندن پلک‌های پایین نیز به برجسته‌تر نشان دادن چشم‌های شما کمک می‌کند و توهم چشم‌های درشت‌تر را ایجاد می‌کند. برای آموزش با تصاویر به پایین بروید.

3 نمونه از انواع مختلف کشیدن خط چشم

بیشتر بخوانید: راهنمای مبتدیان برای تسلط کشیدن خط چشم

نحوه زدن خط چشم روی پلک پایین (تصاویر)

آنچه شما نیاز دارید

خط چشم 
یک براش نازک یا یک براش زاویه دار

مرحله 1: از گوشه های بیرونی شروع کنید

از یک براش نازک برای کشیدن خط روی خط مژه پایینی خود استفاده کنید، از گوشه های بیرونی شروع کنید و فرمول را به سمت بیرون بکشید تا به بال برسد. این نه تنها به قاب شدن چشم ها کمک می کند، بلکه آنها را نیز بلند نشان میدهد.

نحوه زدن خط چشم روی پلک پایین

مرحله 2: گوشه های داخلی

جنبه کلیدی بزرگتر نشان دادن چشم این است که خط چشم را حدود دو میلی متر پایین تر از ناحیه مجرای اشکی چشم خود بزنید. خط را در گوشه داخلی بالایی به بیرون بکشید.

مرحله 3: خط چشم را پر کنید

برای ایجاد یک کار ظریف از ظاهر گربه ای ، شکاف ها را با براش خط خود روی مژه های پایینی خود پر کنید و براش را به جلو و عقب ببرید.

خط چشم را پر کنید

نگاه نهایی

توجه: مطمئن شوید که به خط چشمی که استفاده می کنید حساسیت ندارید.

خط چشم درست نمی تواند چشمان شما را کوچک و افتاده نشان دهد و خط چشم می تواند به تمام پلک های شما منتقل شود. در اینجا یک ویدیوی جالب در مورد نحوه کشیدن خط چشم در صورتی که چشمان کلاه دار دارید را مشاهده می کنید. به پایین اسکرول کنید.

فقط چند ترفند، و می توانید مانند یک حرفه ای خط چشم را روی چشم های کشیده بزنید. یکی دیگر از فرم های چشمی که کشیدن خط چشم روی آن کمی مشکل است، تک پلکی است. بخش بعدی را برای آموزش گام به گام بررسی کنید.

پلک های بالایی

بیشتر بخوانید: روش صحیح زدن خط چشم برای فرم چشم شما

نحوه زدن خط چشم مایع روی چشم های تک پلک

تک پلکی ها چین مشخصی ندارند باید خط چشم را طوری بزنید که روی تمام پلک هایتان لکه نزند. در اینجا یک آموزش تصویری در مورد نحوه زدن خط چشم مایع روی تک پلک آورده شده است.

مرحله 1: پلک های بالایی خود را خط بکشید

از خط چشم ژله ای برای خط چشم زدن پلک بالایی خود استفاده کنید. نگران دقیق بودن آن نباشید.

پلک های بالایی

مرحله 2: مژه های خود را فر کنید و ریمل بزنید

این کار را قبل از خط چشم خود انجام دهید زیرا شکل چشم می تواند تغییر کند، که شکل خط چشمی را که می خواهید انتخاب کنید مشخص می کند.

مژه های خود را فر کنید

 

مرحله 3: چشم ها نگه دارید و بکشید

گوشه بیرونی چشمتان را خیلی آرام نگه دارید. یک قلم خط چشم ژلی یا یک خط چشم مایع را مستقیماً در گوشه بیرونی چشمان خود نگه دارید و شروع به کشیدن یک بال به سمت بالا کنید.

چشم ها نگه دارید

مرحله 4: برای یک چشم بالدار تمیز بکشید

حالا از نقطه ای که بال به پایان می رسد یک خط به عقب بکشید تا آن را به گوشه بیرونی چشم خود متصل کنید.

چشم بالدار تمیز

مرحله 5: از خط چشم مایع نوک تیز برای داشتن خطی تمیز استفاده کنید

در نهایت از یک خط چشم مایع برای کشیدن شکل چشم خود و همچنین بالی که با خط چشم ژله ای کشیده اید استفاده کنید تا خطوط را تمیزتر و دقیق تر کنید.

خط چشم مایع نوک تیز

نگاه نهایی

حالا می توانید بدون توجه به فرم چشمی که دارید چشمان خود را خط بکشید، شکل چشم شما در مورد خط چشم بسیار تعیین کننده است. چگونه؟ به ادامه مقاله بروید.

شکل چشم چگونه مهم است؟

شکل چشم چگونه مهم است؟

چه بخواهید خط چشم بالدار خط چشم گربه ای یا خط چشم روباهی را انتخاب کنید شکل چشم شما تعیین می کند که هر یک از این ها چگونه باید برای برجسته کردن چشمانتان طراحی شوند.

همچنین ضخامت خط کشیده شده یا نقطه شروع و امتداد بال نیز تغییر می کند و بر روی فرم های مختلف چشم تاثیر متفاوتی می گذارد بهترین راه برای اینکه بفهمید چه چیزی به چشم شما می آید این است که مدل های مختلف خط چشم را امتحان کنید.

شکل چشم چگونه مهم است؟

نکاتی برای تکمیل مهارت های خط چشم مایع

خط چشم مناسب را انتخاب کنید: هنگام خرید خط چشم، به دنبال خط چشمی باشید که ضد آب، ضد لک باشد تا خط چشم شما در ظهر از روی صورتتان پخش نشود ، به خصوص اگر می خواهید از آن برای مژه پایین استفاده کنید.

دست‌هایتان را روی سطحی قرار دهید: اگر دست‌هایتان واقعاً می‌لرزند این کار را امتحان کنید بنشینید و آرنج خود را روی یک میز یا یک سطح صاف قرار دهید اکنون دست خود را روی گونه خود قرار دهید و خط چشم بکشید. این تکنیک به تثبیت دست شما کمک می کند و نیاز به بهم ریختگی کمتری دارد.

مهارت های خط چشم مایع

نقاط را به هم متصل کنید: اگر به تازگی با خط چشم مایع آشنا شده اید، می توانید نقطه یا خط تیره بکشید و به آرامی آنها را به هم وصل کنید.

مژه های خود را فر کنید : قبل از زدن خط مژه ها را فر کنید تا از ایجاد آشفتگی کامل روی پلک خود جلوگیری کنید.

ریمل بزنید: ریمل زدن به چشم ها درخشندگی بیشتری می دهد که می تواند نقطه شروع بالدار خط چشم را مشخص کند.

خط نیمه راه: اگر چشمان کوچکی دارید کل چشم خود را خط نکشید انجام این کار آنها را بسته و کوچکتر نشان می دهد.

همیشه با خطوط نازک شروع کنید در حین حرکت می توانید ضخامت آن را طوری ایجاد کنید که با چشم دیگر مطابقت داشته باشد.

برای رفع مشکل آن خیلی دیر نیست: استفاده از پرایمر یا کانسیلر می تواند راه زیادی برای رفع لک ها یا اشتباهات داشته باشد.

ریمل بزنید

کشیدن زیاد چشم ها: وقتی خط چشم خود را می کشید، چشم خود را بیش از حد نکشید ، زیرا وقتی آن را رها می کنید، بافتی ناهموار و عجیب ایجاد می کند. 

از نوار چسب استفاده کنید: همچنین می توانید از نوار چسب برای کمک به ایجاد یک ظاهر چشم گربه ای استفاده کنید.

پس از چند بار کشیدن خط چشم می توانید خط چشم مایع را مانند یک حرفه ای بزنید برای جلوگیری از سوزش چشم حتما یک خط چشم با کیفیت بخرید.

سوالات متداول

خط چشم یا سایه چشم کدام را اول بزنیم؟

ابتدا از سایه چشم استفاده کنید زیرا تمام ناحیه پلک را می پوشاند و سپس خط چشم را بزنید.

آیا می توانید خط چشم مایع را روی مجرای اشک خود بزنید؟

خیر. گذاشتن خط چشم مایع روی مجرای اشک توصیه نمی شود زیرا ممکن است زیر پلک پایین بیفتد. با این حال، می توانید از مداد خط چشم یا سرمه روی خط آب استفاده کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.